Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

    Мажеш с неопреново лепило на бизон докато конците спрат да попиват Местата от където пропускат са конците и езика на ботуша За СИДИ то пише, че са водоустйчиви и са такива
    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

    Коментар


    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

      Днес си взех Алпинестарс т3 за 500 лева и съм малко учуден от това е са много твърди но това е защото са нови иначе не усеща. скоростите и спирачката но се свиква много добри ботуши. Въпреки всичко мотора е много по стабилен когато го държа с ботушите н а краката ми !
      ЦЕКИЧА

      Коментар


      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

        Първоначално публикуван от ceko23354 Преглед на мнение
        Въпреки всичко мотора е много по стабилен когато го държа с ботушите н а краката ми !
        Е това направо ме уби, а аз се чудех, защо моя мотор не е толкова стабилен Явно ще трябва да сменям ботушите, защото винаги съм бил на мнение, че алпинстар са №1
        SUZUKI DRZ SuperMoto

        Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

        Коментар


        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

          Първоначално публикуван от izoidesi Преглед на мнение
          Въпреки че моделът е показан още 2007 година,аз чак сега попаднах на него.Освен напълно обновената си форма,ботушките са напълно и пластмасови и най-интересното нещо което ме впечатли е,че частта от подметката която контактува със степенката,е сменяема(на винтове).Ако някой има впечатления,нека ги сподели,но имайки в предвид цената от 559 евро,не мисля че ще се намери такъв.













          ...Минаха години...
          Някой ще сподели ли преки впечатления от този модел....
          На бой отиват само старците!

          Коментар


          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

            Първоначално публикуван от pepimotos Преглед на мнение
            Ботушите Скот от поне една година в Испания струват 220 евро.И да ви кажа че си приличат много със сабото тези дървените обувки за ходене.
            ...На първо четене,най-евтино ги намерих в Холандия за 249Е.
            ....Приличат не само на сабо,но и на ботушите на Дарт Вейдър,..но въпреки това за времето си бяха недостижимо скъпи...и рекламирани силно и то в дисциплина,като мотокроса....
            ...Само рекламен шум,или цената е сравнима с качеството,протекцията,здравината и удобството...
            Моля,за впечатления от първа ръка...
            На бой отиват само старците!

            Коментар


            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

              Приятели понеже има тема свързана с ботушите реших тук да напиша.
              Имам ботуши Forma Terrain MX преди няколко карания си счупих защитните ламаринки отпред търсих из нета не намирам да се продават някой знае ли от къде мога да ги намеря предполагам от всякакъв модел на Forma стават ламаринките.
              Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

              Коментар


              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                В едимоторс има със сигурност за Форма.

                Коментар


                • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                  Колега аз имам Forma Dominator Comp. Ламаринки си купих от Данчо от Стара Загора. Мисля някъде около 20лв. Ламаринките са на Gaerne.

                  Коментар


                  • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                    Мога ли да ползвам за ендуро мотор, Мото ботуши Nitro Nb-41 ?

                    Коментар


                    • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                      По-скоро не.

                      Коментар


                      • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                        Първоначално публикуван от valerikirov Преглед на мнение
                        Мога ли да ползвам за ендуро мотор, Мото ботуши Nitro Nb-41 ?
                        Гледай сега колега, то и гумени ботуши може да ползваш , ама някак не е удачно.... Ако беше без значение , ботушите нямаше да са разделени на тея категории......
                        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                        Коментар


                        • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                          Първоначално публикуван от valerikirov Преглед на мнение
                          Мога ли да ползвам за ендуро мотор, Мото ботуши Nitro Nb-41 ?
                          За асфалтово ендуро са ОК. В гората не са подходящи. По-добре е от маратонки, но си вземи едни истински ботуши и си карай.
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                            Първоначално публикуван от Конов Преглед на мнение
                            ...Минаха години...
                            Някой ще сподели ли преки впечатления от този модел....
                            Много добра протекция. Трябва доста време да се свиква със спирачката и особено със скоростния лост
                            Лесно взимат вода и после цял ден си я носиш. За мен най-големият проблем е теглото - на някой баир, паднат ли от степенките, догоре си ги влача след мотора За трасе сигурно стават, но за гората не са удачни (еле пък ако трябва да качиш някоя пътека пеша).
                            Ride to arrive.

                            Коментар


                            • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                              А какво ще кажете за alpinestars tech7 alpinestars tech 10 i KTM tech 10?И специално за alpinestars teh7 ??

                              Коментар


                              • От: Тема за Ботушите: От къде, за колко, какви?

                                Първоначално публикуван от stefan_rapara6 Преглед на мнение
                                А какво ще кажете за alpinestars tech7 alpinestars tech 10 i KTM tech 10?И специално за alpinestars teh7 ??
                                Който и да вземеш няма да сбъркаш! Тек серията на Alpinestars е топ качество.
                                Yamaha WR 200

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X