Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каква трябва да е екипировката за ендуро състезание?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Добре, че каза! Ще те снимаме за стенвестника и ще те сложим в графата:"Те са наша гордост!".
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #32
      Аййддеее почнаха майтапите с тия ботуши
      абе те идвата са в преобладаващ син цвят така че като се поокалат не личат чак толкова че не са еднакви
      ама хич не ми дреме важно е да са ми удобни ботуш ли е ботуш никъде не пише че трябва да са едни и същи

      Коментар


      • #33
        tva za botushite mai triabva da se obsudi s drugite ochastnici ako i drugi da im stiskat liav ili desen botush da se razmeniat

        Коментар


        • #34
          За ботушите трябва много да се внимава.пазели крака от коляното надолу,ама в неделя като карахме един приятел си счупи глезена.Беше взел 2 номера по-големи и резултата беше налице.Така че внимаваите много какви ботуши обувате.
          jrc member

          Коментар


          • #35
            Днес наш приятел от Стара Загора скъса връзки на коляното от едно усукване. За състезанието е аут твърдо, а караше добре. С много контузии започна тази година.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #36
              Наистина жалко и за двамата пострадали Дано се оправят бързо и да си вземат по-добри ботуши!
              No bike - no fun!

              Коментар


              • #37
                ботуша не пази глезена от извъртане,а той така се чупи най-лесно,дано да не дава господ!
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #38
                  Амин

                  Коментар


                  • #39
                    Как карате бе хора? Нямате ли си жени или майки да ви мърморят да не карате бързо и да се пазите, или да ги оставите тия мотори, че са много опасни? Пазете си здравето ЕЙ!
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #40
                      Получих якета,ботуши ..

                      Получих ботуши ,якета,каски различни типове, модели и размери ...

                      Коментар


                      • #41
                        ники айде публикувай направо едно списъче в тази тема никой няма да се расърди та тази тема е точно затова
                        пиши най вече какви ботуши имаш и цените
                        а и за каските и якетата също

                        Коментар


                        • #42
                          Здравейте. Понеже видях че се интересувате от цени на ботуши и имам такива на склад. Та надявам се че няма да има проблем ако също и аз напиша с какво разполагам.

                          Предлагам ботуши Set Up кросови внос от Италия много добро качество, поради факта че са дъщерна фирма на SiDi и се правят в техните заводи.
                          Какво мога да предложа.

                          Set Up Модел Akira Цена 383 лв.
                          Цветове - бяло/бяло , черно/черно , черно/синьо , черно/червено
                          Номера от 41-46

                          Set Up Модел Uno Sport Цена 323 лв.
                          Цветове - черно/черно , черно/синьо , черно/червено
                          Номера от - 42-46
                          Ето снимка на Uno Sport

                          Модела Akira е по-висок клас от Uno Sport, за жалост не можах да намеря картинка
                          Предлагам и също пълна гама резервни части за ботушите (катарами, закопчалки, подметки и каишки)
                          За повече информация
                          www.setup1.com

                          Ако някой се интересува за контакти 0887 337654
                          Доставката е включена в цената.

                          За София - от Вторник Set Up ще може да се намери и в София ул. Три Уши 9 (срещу сградата на БФМ) магазин "Two Wheels. Също и пълна гама облекла и аксесоари "Progrip" и каски "Airoh".

                          Успех в Стара Загора!

                          Коментар


                          • #43
                            Тук не знам как да закача снимките ...

                            Няма проблем да направя списък на якетата ,ботушите ,каските и багажниците(мисля че така се наричат ) които получих ,но съм наясно че всеки заинтерисуван ще иска да му изпратя снимки.Затова по добре да ми дадете имейли за да ви закача снимките .За ваша информация само ще ви напиша (тъй като все не ми остава време за по подробна информация) марките на тези продукти които изброих малко по горе .
                            -Якета ARLEN NESS-200лвсъс протектори от кордура -52-черно/синьо,черно/червено,48-черно/червено ,. ,BERIC- L-черно,XL-черно -230лв.,
                            -Яке ARLEN NESS -280лв.от кордура със кори,протектори,ципове и т.н. имам номер M -черно/синьо.
                            -Каски AGV-XL -150лв.трвисто зелено,MDS- M/200лв.червено/черно,HEBS-L/200лв.,-синя ,HEBS/L/200лв.-оранжева .
                            -Ботуши DIADORA-300лв- имам номера -42-син-1бр.,червен-1бр.,черен-1бр.,41-червени-1бр.,40-сини-1бр. .,ZAC-250лв-черно/червено-43 и 45.,BLAK PANTHER- 250лв.-44-черно-1бр.,44-синьо-1бр.,46.синьо-1бр.,43-черно-1бр.

                            Коментар


                            • #44
                              Контузии

                              Относно контузиите - все пак е оффроуд и MX никои не е застрахован от тях както и да е екипиран, пак и няма още практикуващи фристайл и MX за да кажат те как се екипират. Основно най-важното е хубава каска, хубави ботуши и ако може вместо наколенки да се кара с протези за колената, които тук в Българиа май никакви ги няма. А ботушите колкото са по-нови са толкова по-неудобни, вече ги правят от какви ли не сплави пластмаси и анкле суппорт щуротии и ходиш като киборг и уж те пазят, но никога не се знае. Доколкото виждам тук сте напред и с мотори и с екипировка, аз знам едно нещо, че преди 20 години са били много зле и откъм мотори и от към екипи но пак са давали яко газ!! Така че, които има сърце ще дава газ, а другите я гуми, я мотор, я екип все ще си намират оправдание!
                              full time rider, part time racer
                              jrc4life

                              Коментар


                              • #45
                                да бе тия новите модели ботуши започват все по неудобни да ги правят на мен ми подариха едни алпинестар т6 и да ви кажа не са много удобни особенно в студено време пластмасите им направо се "сковават" и не можеш да си мръднеш крака затова за десния си крак си ползвам старият ботуш синисало който повечето е направин от кожа с него си "усещам" много по добре спирачката а с другия нищо не се усеща и става "on-of"положението

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X