Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Наколенки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Пичове, темата за наколенките е изключително важна! И аз малко се порових, а в последствие намерих едно много яко сайтче. Виште:

    http://www.onlineparts.com/EVS+WEB+K...8WEBSL%29.html

    EVS, добра цена и много по-малко дертове(отностно падането). Е, вярно е, че не са удобни, ама к'во - нали трябва да сме пичове и да сме разумни!

    Коментар


    • #32
      Баси знам, че здравето цена няма, амаааааааааааааааа 500 лв.... баси на мене толкова ми струва мотора дето се вика
      Няма ли по-ефтина алтернатива бе хора.., аз за тези наколенки трябва да събирам половин година, че да си го позволя...
      Моля ви кажете няма ли по-ефтина алтернатива
      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
      [/FONT]________________________________________
      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
      [/CENTER]
      [/CENTER]

      Коментар


      • #33
        500лв едната!

        Има и по евтини, 500лв двете примерно и пак не са лоши. Тези са карбонови и са много леки.

        Коментар


        • #34
          Ей този линк дето ви го дадах е много добър. Мисля, че е добра марка EVS, и е на сносна цена(за наколенки). А ако човек иска нещо като Акстерикс, тогава вече е различно нещо! От което според мне няма никъкъв смисъл, при условие че има доста по евтини.

          Коментар


          • #35
            според мен астерикс е нещо което всеки заслужава да има
            и което като за качествата си не е толкова скъпо

            а и това за което говорим не е точно НАКОЛЕНКИ
            в българския език думата за едни аксо от 50лв и едни астерикс може и да е една и съща но реално това са различни неща
            едното е кнее гард както викат пратята хамериканци а другото кнее брасе
            айде някой да измисли свястна наша дума за тези неща защото просто -наколенки
            мисля и аз нещо по точно но за сега не ми идва на ума
            поддъръжащи коляното или нещо подобно
            тези неща са важни и до колкото знам в щатите даже застрахователните компании не правят застраховки на състезателите ако те не са снабдени с такова нещо

            Коментар


            • #36
              Ний гард ще да е колянен предпазител, а ний брейс ще да е колянна шина.

              Коментар


              • #37
                Ний гард ще да е колянен предпазител, а ний брейс ще да е колянна шина
                а така нещата за които говорим са комбинация от двете
                специално астерикса и евс са де

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X