Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Значи ли това,че когато падне снега забравяме за мотора???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Значи ли това,че когато падне снега забравяме за мотора???

    Много ми е кофти,когато дойде зимата,защото се налага поради климатичните условия да зазимя мотора и да забравя за него поне за 4-5 месеца. И през тези безкраини месеци аз мога само да разглеждам снимките направени през лятото и да броя дните оставащи до топлия сезон! Не,че е невъзможно да се кара през зимата-ако няма сняг и има по-приемливи дни!? Но не ства въпрос за 2-3 часа на някой по-слънчев обед!!! Намират се и луди,който не ги интересуват минусовите температури,но заслужава ли си да слагаш здравето си и кефа от мотора на везна?????????
    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
    А+
    LZ1DRZ

  • #2
    Ако си при Митков в Харманли ...Изобщо няма да забравиш за мотора, поради простата причина, че там е топло и няма сняг

    Коментар


    • #3
      Има алтернативи на мотора зимата...ски например....оффроуд кефа е почти същия...удоволствието да караш по девствсени склонове е несравнимо просто...тоест сравнимо е със удоволствието да караш по двствени места с мотора...Така че....атака
      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

      Коментар


      • #4
        На нас тогава ни се кара най-много!
        ... и го правим редовно.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          Аз като сноубордист с 4 години опит и като скиор с опит от 8 години стаж мога да силно да твърдя, че от сноуборд по яко нема

          Коментар


          • #6
            Глупости
            Я се пързаляй със сноуборда нагоре по хълма да те видя де.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #7
              Е това е малка подробност...Аз като цяло казвам. Сноуборда има много повече адреналин и изживяваш карането много по екстремно...
              Нали сме луди глави, адреналин търсим?

              Коментар


              • #8
                Скоро гледах едно DVD как карат по ски писти с мотори в Италия. Убиха се падат, но карат ей, няма майтап. Фабио Фариоли и Джовани Сала и те караха и казаха, че е голям кеф
                (всъщност не знам дали точно така са казали, тъй като беше на италиански, но се кефиха много)
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #9
                  Момчета,какво да ви кажа!? Ски и ар карам(не толкова добре) ама аз мисля,че ревът на двигателя под краката не може да се замени с нищо! А пук и през зимата трудно можеш да намериш кал да се понацапаш хубавичко
                  "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                  А+
                  LZ1DRZ

                  Коментар


                  • #10
                    Понеже живея в драгалевци, миналата зима редовно се качвах до алеко с мотора, ей много е готино по завоите, ама на пистата не мога да помръдна. То ДеТе-то нали си иска обороти пък и гумата ми беше ендуро та като влезнех в снега и го закопавах до веригата. Като ме видяха първия път полицаите дето стоят горе на паркинга и тръгна да ми маха с палката, размисли пусна я опулиха се двамата полицаи и...е така и не ме спряха де.
                    Та мисълта ми е ако взема мотор скоро, можем да си организираме едно каране до алеко и обратно и така няколко пъти.

                    Коментар


                    • #11
                      Като идея не е зле-а пък и сме съседи-аз живея в Бели брези!!! А има ли вариант да стнем на бели мечки горе та да звъним на планинската служба???
                      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                      А+
                      LZ1DRZ

                      Коментар


                      • #12
                        Няма бе миналата зима като карах, прибирам се и баба ми беше у нас е знаете ги бабите какви са вика ми:"малии не ти ли беше студено, лелеле луд! и други епитети ама....", убеждавам я че не, не ми е било студено, дори съм се изпотил, а тя не ми вярва ок накарах я да ми помогне да се съблека, като махнах горнището и от долу вир-вода, е чак тогава ми повярва!
                        Най-доброто за каране през зимата е полар, и от горе екип за дъжд, аз бях с някакви боклуци ботуши IXS мисля ама като се понамокрят и почва да застудява, другото е ръцете, но там кожата помага много. Проблем е и каската защото се запотява стъклото и трябва да се кара на попритворен джам, кросовата каска не съм я пробвал още как ще е. Но 2Т определено е доста по-трудно зимата макар че за катерене по пътя нагоре е супер.

                        Коментар


                        • #13
                          Колкото и да си навлечен студът си е гадничък. А и има части на тялото,които трудно можеш да предпазиш от измръзване-ръцете,краката,коленете и т.н. Обаче съм съгласен,че колкото и да е студено когато има напрежение се позагряваш доста
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • #14
                            Ако питате мен единственото нещо, което би ме спряло зимата да си карам моторетката това е вятъра, който се набива в коленете и след годинки си оказва влиянието и то по доста злобен начин.. Иначе тука от махалата май май само аз ще припалвам моторетката като я направя де..
                            Но и за това има лек... едни наколенки хубави един хубав зимен панталон (който аз заменям с един кат дънки и 2 ката шушлек.. ) една по дебела блузка и някакво свободно яке със висока яка и ставааааа екипировка трепач
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • #15
                              Аз само чакам, да понатрупа и вадя колелото! И съм се зарекъл, таз година да ходя да се пускам от Алеко! С колело е много гот! Вдигал сам около 50км/ч на сняг дълбор около 30см. ! Беше много лудо !!!
                              RB Patrol Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X