Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CR250 ДОСТЪПНИЯТ РЕЙСЪР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    реално всичко се крие в прословутата профилактика която всеки я пропуска включително и аз пустия му мързел. а и как да правиш мотор в събота при положение че времето е супер.

    имаше една много готина табличка в един сайт на която даваха кой компонент на колко време трябва да се проверява профилактира или подменя, ама немога да се сетя къде е.
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      Един комшия минава покрай гаража и ми вика "Еей все го правиш тоя мотор".Ама аз не го поправям,щото това значи че все е счупен,ами все го обслужвам,регулирам и поддържам,което значи че все е здрав и в бойна готовност
      К. Кулев

      Коментар


      • #33
        е калине
        като те знаем от време на време и изправяш разни искривени работи само с поддръжка май не минаваш
        например смачкани ауспуси

        Коментар


        • #34
          Това с ауспусите го приключих.Вече съм 4Т и не се кривят.
          Случваше ми се и кормилце да изправям,ама и тоя проблем отпадна с 28мм Рентал
          К. Кулев

          Коментар


          • #35
            Вече съм 4Т и не се кривят
            ХО ХООО ВЕРНО МНОГО РЯДКО НО СЕ КРИВЯТ
            че кривнат ли се нема изправяне а са скъпи пущините

            Коментар


            • #36
              И аз не вярвах, че Ренталът се криви, но онзи ден го видях с очите си на един от нашите.
              Обещавам вече да внимавам!
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #37
                Е!Нема нещо де не моем да го скинем
                Балинов на Гърция като си счупи ключицата изкриви и Рентала и ауспуха(с нея ).Ама Акраповича направо...Много странна форма зае.Едвам го извадихме от мястото му.За тръбата между колектора и гърнето става въпрос...Макар,че и гърнето май позагази.
                А кормилото си е брак.Не сме се опитвали,ама няма изправяне гаранция.
                К. Кулев

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                  Ако беше Пешо Манолев, сега щеше да каже: "Хондата си е Хонда!"
                  Така де!

                  Коментар


                  • #39
                    Скоро не бях пускал нови мнения по темата понеже
                    покрай други неща -достъпният рейсър стои заврян в гаража и не бе ми останало време за него а и чаках да му дойде новият съединител

                    между другото преди време бях ви споменал за тежестта на мажовика която се слага допълнително за да подобри качествата на машината за ендуро
                    това е нещо което наистина много се практикува особенно като се преправят кросови мотори за ендуро
                    бях решил и аз да го направя но се оказа че специално за хондите ср има едно по лесно и по икономически изгодно решение което на практика постига подобен ефект

                    след като отворих съединителя установих че е с алуминиеви дискове вместо със стоманени -то това всъщтност бе логично защото всички хонди крос са така направени,алуминиевите дискове са по леки и двигателя реагира по остро и бързо което за крос на професионално ниво разбира се е добре

                    недостатъкът им е че се износват по бързо но на състезателите тва не им дреме много

                    на въпросният -достъпен рейсър като го прегледах също бяха поизносени алуминиевите дискове -от там ми дойде и идеята да ги заменя -само че да взема метални такива каквито доста фирми предлагат така не само че ще се оправи съединителя и ще е по износоустойчив но и постигам ефекта на допълнителният маховик който мислех да купувам понеже металните дискове са по тежки и допринасят значително за инерционният момент като на практика се получава все едно съм взел тежест за маховика само че тежестта е към 200лв а комплекта съединител с метални и феродови дискове на половин цена
                    по този начин не само се ъпгрейдва съединителя но се подобри доста и работата на двигателя в ниски и средни обороти
                    като на максимални на практика няма никакво влошаване на характеристиките но двигателя като цяло става доста по предвидим и лесен за употреба
                    освен това не гасне толкова по трудните участъци както имаше склонност да прави преди ,мощтността му се разгръща малко по плавно ,контролируемо и неизморяващо
                    а страничен положителен ефект е че и "пали " по лесно



                    ето го въпросният комплект преди поставянето му

                    Коментар


                    • #40
                      а ето го ср а в действие след поставянето му

                      Коментар


                      • #41
                        Митак сега как е с новите железни/предполагам че са такива/ дискове
                        Усеща ли се някаква разлика в ниските да дърпа повече
                        или незабележимо??

                        Коментар


                        • #42
                          не че повече дърпа но по равномерно работи и си изтегля по плавно и от най ниските а и не гасне по трудните места както преди

                          но аз подробно съм писал в предишните мнения де

                          Коментар


                          • #43
                            проект-"достъпният рейсър " приключи
                            онзи ден дойдоха и купиха СР а
                            не ми се даваше но спешно ми трябваха пари така че...
                            още като го взеха и отидоха с него на традиционното състезание в слатина където момчето което го взе е станал първи с него

                            Коментар


                            • #44
                              браво браво на момчето
                              лошо Митков беше добър ЦР
                              ......а сега ще има ли нов проект?
                              "Опознай Родината за да я обикнеш"

                              Коментар


                              • #45
                                Усещам, че Митков готви някакъв нов, "недостъпен" проект, но е забулен в тайни и мистерии.
                                Най-вероятно ще ни изненада.
                                А бе върти ми се нещо в главата около Prime motorsport, ама да видим.
                                Ендурото и сексът не са шега работа !
                                -------------
                                Животът се измерва с броят на издишванията !

                                http://sixdayscrazyjob.com
                                http://crazy-job.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X