Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

    видяхте ли перфектното изпреварване на Печето над Ферандис,той направо неможа да разбере от къде дойде нашето момче. Искам да копирам само тази част,но незнам как. 1 манш беше

    Коментар


    • #77
      От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

      който не го е видял,гледайте в
      MX GP of LATVIA 2013 - Replay MX2 - Race1

      времето отгоре за оставащи минути до края на манша да е на 27:25 и гледайте за кво иде реч

      Коментар


      • #78
        От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

        Знаех си ,че ще почне да мачка!Каръка дано се е счупил!Успех ,следиме с нетърпение новините!Вили карай си в тоя дух,ти почна тая тема,защото друг не я откри,не се подавай на провокации,никой не е съвършен,някои само се правят на такива!Поздрави на всички фенове!Само дано техниката издържа на напъна!
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #79
          От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

          Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
          който не го е видял,гледайте в
          MX GP of LATVIA 2013 - Replay MX2 - Race1

          времето отгоре за оставащи минути до края на манша да е на 27:25 и гледайте за кво иде реч
          Това в MX-LIFE.TV ли е?Ако да-значи имаш платен акаунт и спокойно можеш да гледаш повторенията както и всичко останало,но тези които нямат акаунт не могат да го видят.
          Kawasaki KX250F

          Коментар


          • #80
            От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

            Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
            Това в MX-LIFE.TV ли е?Ако да-значи имаш платен акаунт и спокойно можеш да гледаш повторенията както и всичко останало,но тези които нямат акаунт не могат да го видят.
            да аз имам платен акаунт,но всеки друг може да го гледа след като свърши състезанието.Прав си че трябва да имаш платен акаун,но това мисля че се отнася само за директните предавания,днес ще пробвам от друг комп и ще ти кажа дали наистина е така. Поздрави

            Коментар


            • #81
              От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

              Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
              Знаех си ,че ще почне да мачка!Каръка дано се е счупил!Успех ,следиме с нетърпение новините!Вили карай си в тоя дух,ти почна тая тема,защото друг не я откри,не се подавай на провокации,никой не е съвършен,някои само се правят на такива!Поздрави на всички фенове!Само дано техниката издържа на напъна!
              Благодаря за хубавите думи ,не мисля да спирам. стискаме палци на Печето

              Коментар


              • #82
                От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                Току що гворих с Боби и Печето,пътуват от Латвия за Финландия. Настроението е много добро,здравословно също. Газ Пече,мачкай наред. Лек път ви желая

                Коментар


                • #83
                  От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                  Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                  Това в MX-LIFE.TV ли е?Ако да-значи имаш платен акаунт и спокойно можеш да гледаш повторенията както и всичко останало,но тези които нямат акаунт не могат да го видят.
                  Приятелю,таксата за едно състезание е 5евро,а ако платиш за цяла година мисля че свалят цената на 3 евро.17-18 кръга са и да ти кажа струва си парите. Невероятна тръпка е,още повече като знаеш че има Българин. Иначе по някога ги пускат маншовете в понеделник безплатно,но не винаги. Проверявай и в тубата качват доста клипове. Поздрави Вили. Мачкай Пече наред

                  Коментар


                  • #84
                    От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                    Първоначално публикуван от nvkolev Преглед на мнение
                    Това в MX-LIFE.TV ли е?Ако да-значи имаш платен акаунт и спокойно можеш да гледаш повторенията както и всичко останало,но тези които нямат акаунт не могат да го видят.
                    Това е коментирано доста пъти-руснаците от няколко години качват всичко ето тук http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2046929 ,не само от Световния шампионат по мотокрос.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • #85
                      От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                      Благодаря ти Вальо,има кво да се гледа

                      Коментар


                      • #86
                        От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        НЕ Е забележка!!!! Информация е.
                        "Момчетата" от публикацията са........ това е само едно момиче, което прави САМА тази интернет страница.
                        хах, мерси, Чинел, само новините са мои ) стараем се. А Петър, ако ми обърне внимание тия дни, може и интервю да има

                        Коментар


                        • #87
                          От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                          Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
                          хах, мерси, Чинел, само новините са мои ) стараем се. А Петър, ако ми обърне внимание тия дни, може и интервю да има
                          Екскюзми за любопитството,вие на Финландия ли ще ходите? Не че нещо,ама досега никой не се е престаравал толкова заради Печето. Ако е така адмирации и да му пратите много поздрави от Вили. Те вече трябва да са там,а за интервюто аз ще му кажа,но трябва да знам дали ще ходите госпожице до там. С уважвние Вили. Мачкай им кратуните брато

                          Коментар


                          • #88
                            От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                            motors tv дават всички кръгове директно и безплатно.колега vili0910,поздрави Печето и Боби от Веско от Луковит като се чуете.Може би сме се виждали с теб на Севлиево-аз идвам със знаме на Печето,и вуйчо му Иво с неговото

                            Коментар


                            • #89
                              От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                              Първоначално публикуван от Ice_queen Преглед на мнение
                              Уникален Петър Петров, ето и нашето отразяване. Нещо се промени след 15-тото място в Гран при на Бразилия. Браво!

                              Печето с уникално представяне в МХ2 на Световното по мотокрос - 4-ти в Латвия

                              Здравей,сега ще те светна какво стана след Бразилия. До Бразилия Петър караше със някаква нова разработка на предницата от Каяба,но тази предница не пасваше на Петър и постоянно имаше проблеми. Мотора след 10 минута ставаше неуправляем,затова и след състезанието ръцете му са биле в пришки. Той е споделил това с шефовете и те са му казали че след Бразилия ще върнат стария модел предмица,която е с пружини,със каквито карат и всички останали вв шампионата. Това е и резултатите незакъсняха. Поздрави Вили

                              Коментар


                              • #90
                                От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                                Първоначално публикуван от vesito77 Преглед на мнение
                                motors tv дават всички кръгове директно и безплатно.колега vili0910,поздрави Печето и Боби от Веско от Луковит като се чуете.Може би сме се виждали с теб на Севлиево-аз идвам със знаме на Печето,и вуйчо му Иво с неговото
                                Да ,сещам се за тебе,виждали сме се много пъти.Ще ги поздравя щом се чуя с тях

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X