Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

    Аз не съм тука за статус,нито за рейтинг или за каквото и да е друго. Тук съм да пиша за Петър,защото никой не се сеща да го прави май. В друга моя публикация ще приложа и снимка,на която се вижда ясно защо сте ме наказали,защото наистина не разбрах за какво беше всичко това.

    Коментар


    • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

      Както те предупредиха по-добре не коментирай повече бананчето. Рискуваш да лишиш себе си от голямата форумна аудитория, а нас от леко фанатичните ти на моменти постове, който иначе често са интересни. Сигурен съм че почти всички се радват за успехите на българин в европа. Също така лично мое мнение е че между толкова много снимки, качествените постове просто се губят.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

        Вили аз за това не пиша вианги че ще на пиша нещо и ще ме бамннат но от теб на учих доста за Печето
        Стискаме палци за състезанието в Чехия

        Коментар


        • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

          аз точно за това говоря. Тази публикация я пиша за втори път и дано сега да не я изтрият,макар че ме съмнява. ето колеги за какво мв бамнаха за 1 седмица и вие преценете дали е правилно това

          ***
          И нас ни съмнява...
          Последно редактирано от Goblin; 02-08-13, 18:22.

          Коментар


          • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

            Първоначално публикуван от vili0910 Преглед на мнение
            аз точно за това говоря. Тази публикация я пиша за втори път и дано сега да не я изтрият,макар че ме съмнява. ето колеги за какво мв бамнаха за 1 седмица и вие преценете дали е правилно това:
            Имаме участник познал и грешния въпрос, и грешния отговор
            Джокер - какво ще преценят колегите ти има малко отношение към развитието на събитията.

            За протокола - бана ти беше за заяждане с модератор след абсолютно безобидна забележка от същия да престанеш да ръсиш публикации само с емотикони, които са чист спам и не се допускат.

            Отговора ти на лично беше - ти си знаеш какъв. За разлика от теб - модераторите нямат нужда от кокетничене с публиката и не публикуват лични съобщения в публичното пространство, особено когато публикуването им не е съгласувано с другата страна в обмена на лични.

            За изопачаване на събитията, което вече не е заяждане а чиста обида, подаръците са със съвсем други срокове, както ще разбереш след малко.

            Като се върнеш, ако се върнеш, брой до колкото знаеш да броиш преди да пишеш за каквото и да било друго освен по темата, защото следващия ще е за постоянно. Приятна ваканция.

            PS: Момци, вярно че в този подраздел кръвта е с малко по-висока температура, няма проблем, но нека не го обръщаме на детска градина. За всякакви оплаквания от модерация, банове и прочее - има си имейл като слънце, с който можете да се свържете директно с администрацията на сайта. За изясняване на нещата на площада пред кибиците - сладко звучи, но тук не е ставало, и няма да стане.
            Последно редактирано от Goblin; 02-08-13, 18:42.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

              Честно казано предпочитам да триете съобщенията, отколкото да пишете съобщения които нямат никаква връзка с темата, защото си е оффтопик..
              Как си решавате проблемите с потребители - не ме интересува.

              Коментар


              • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                Отново много добро представяне на Печето в Чехия!1манш-8ми 2манш-10ти и в крайното за деня е 8-ми.Jeffrey Herlings стана шампион за 2ра поредна година в клас MX2 като е печелил всеки overall от всички състезания до момента.В MX1 Clement Desalle завърши 1ви и двата манша,втори в крайното е съотборникът мъ Kevin Strijbos,а трети на стълбичката се качи Evgeni Bobrishev.
                Kawasaki KX250F

                Коментар


                • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                  Дам, с малко закъснение, но да пожелаем на Печето да достигне формата на Херлингс.

                  Петър Петров 8-ми в Чехия, Херлингс световен шампион

                  Коментар


                  • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                    Страхотно представяне на Печето в кръга от Белгийския шампионат в Бален в МХ1 скласа.
                    Четвърто място в оверала след Херлингс, Стрийбос и деДайкър.
                    След него са Роелантс, Хоребек, Шон Симпсън, Джейк Никълс, Фербре.
                    Браво Пече !!! пожелавам ти в Лийроп да се качиш на стълбичката.

                    ето и класирванията в неговия клас

                    http://www.mylaps.com/en/classification/2811051

                    http://www.mylaps.com/en/classification/2811739

                    http://www.mylaps.com/en/classification/2811741



                    Последно редактирано от Краси; 11-08-13, 23:22.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                      Браво на Печето, голямо каране направи, кеф е да го гледаш. Даже беше преди Кен по едно време ...
                      Личи си, че е доста добър на пясъчните трасета, трябва да поработи върху стартовете според мен, защото като гледам, сега не стартира чак толкова добре и постепенно наваксва, ако направи добър старт, защо да не се качи на стълбичката, а Джефрито да е на по-ниското стъпало
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                        Тук вече и килограмите се отразяват-Печето израстна доста,като един здрав Българин и това се отразява на старта с доста по дребните му противници,Но пък за издръжливостта няма какво да коментираме,след максимум 10 обиколка повечето за "сдали богу дух",а Пепе тогава е в силата си и ги изпреварва по 2-3ма на обиколка.Само наблюдавам и се радвам за Печето,Боби (Боян Станчев) и всички които допринесоха за това-БЪЛГАРИН в Световния елит на Мотокроса.Давайте Пече и Боби с Вас сме!!!
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                          Петър Петров подписа нов договор с Yamaha Europe и с Kemea Racing Team за сезон 2014!
                          http://clubmx.org/view_news.php?id=311

                          Коментар


                          • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                            Така... Браво на Печето! Страхотен завършек на сезона!!!

                            Петър Петров на косъм от подиума в Холандия

                            Коментар


                            • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                              Попаднах случайно на тази статия
                              Кабинетът развързва бюджета за мотокроса, но се стиска за бизнеса

                              От тоя сайт http://www.bulgariasega.com/business...ada/19143.html
                              Написах им коментар типично в моя стил-хаплив и заядлив,да видим какво ще одобрят Модераторите на сайта.
                              Последно редактирано от Валентин Исаев; 14-09-13, 20:04. Причина: з
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: ФЕНКЛУБ ПЕТЪР ПЕТРОВ 152

                                Печето ги размаза в последния кръг от Холандския шампионат.
                                Първи в оверала (2-1) , след него Колденхоф, Фербре, Никълс

                                http://www.youtube.com/watch?v=Is67Uxsg0Ck


                                жалко че нямаме отбор за купата на нациите. Дано догодина ако тонков кара за БГ и Иванчо или Майкъл да спретнем едно сериозно отборче !
                                Последно редактирано от Краси; 23-09-13, 12:35.
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X