Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

    Ебаси кефа с по-високото кормило! И то само някакви си 25 мм.От вчера направих към 450 км и още не мога да му се накефя!

    Коментар


    • #92
      От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

      Радвам се, че сте открили топлата вода...
      На ТДМ-а ми на времето му смених цялото кормило с по-дълбоко за ендуро, за да повдигна ръкохватките.... На Африката ми имах повдигачи от 25 мм, а на БМВ-то ми преди три години си взех от Мотеч повдигачи, но не само повдигане, с около 30 мм нагоре, но и отместване, с около 25 мм назад. Така стойката ми стана още по-изправена, а ръцете ми по-отпуснати. Струваха някъде към 140 лева целият комплект, но ги дадох с кеф.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • #93
        От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

        Моята стойка/говоря за основата на която ляга кормилото/ е под ъгъл.Де-факто...с тези повдигачи кормилото отива и нагоре и назад...Не знам при другите мотори как е, ама при моя с тези стойки ефекта е същия...нагоре и назад...
        Вчера правихме трипче от 350км./ще драсна по-късно някой друг ред и снимки разбира се/ и се чувствах страшно удобно след повдигането!
        Поздрави!
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #94
          От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

          След днешните бързи 25-30 км по черно с кораба-майка установих, че има подобрение и сега ми е доста по-удобно на ръцете и не се налага да стоя леко приведен, като се изправя.
          Може би още 20 мм ще ми е идеално, но пък ще трябва да се удължават разни работи...
          Subaru Impreza 2.0 '98
          Honda Africa Twin RD07 '95
          Honda Africa Twin RD07А '96

          Коментар


          • #95
            От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

            Аз не съм толкова очарован, защото при мен се получиха "луфтове" поне по милиметър. Малко грозно изглежда,но то не е за красота. Още оценявам предимствата
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #96
              От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

              Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
              Аз не съм толкова очарован, защото при мен се получиха "луфтове" поне по милиметър. Малко грозно изглежда,но то не е за красота. Още оценявам предимствата
              Луфтове къде...горе на сглобката където стяга около кормилото е нормално да има малко луфт.Това е с цел да стегне добре, иначе има риск при точно прилепяне да не може да стегне както трябва и в даден момент да се случи неприятен проблем...
              При мен също има съвсем малък луфт на горната сглобка, ама аз притягайки равномерно предния и задния болт го направих и самия луфт равномерен и при добро затягане почти не си личи.Долу мъжките полу-дъги си паснаха толкова точно, че все едно завода производител ги е правил специално за модела.Сега...формата на повдигача и при мен не е съвсем точна каквато е на мотори и отпред и отзад имам леко разминаване във външния контур, ама...то за без пари/говоря на фона на това което се предлага примерно в Ибей/няма как чак и този контур да е съвсем същия...то един модел стойки и кормила ли са...
              За мен са си перфектни и здрави и съотношение цена качество е върха.
              Ако някой може да предложи по-добър вариант да казва...темата си остава отворена...
              Поздрави!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #97
                От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                Ще снимам когато имам време да покажа! Другото с което трябваше да се справя бе единият болт, който само на вид изглеждаше като другите. Не знам какъв му беше проблема, но при завиване влизаше до някъде и после определено "режеше" нова резба защото падаха стружки. Купих нов.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #98
                  От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                  Айде и аз поръчах! Имаше само 35мм готови, без да меря така на око май ще станат. В най лошия случай може да ми се наложи да местя двата снопа кабели да минават по напряко зад горния тройник а не както са сега пред него. Ако пък съм сбъркал повече в преценката ще я мисля допълнително.

                  П. П. Мерих, става абсолютно точно без да променям нищо! Супер!
                  Последно редактирано от sl.daskalov; 26-06-16, 17:12.
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #99
                    Да изтупам темата: Офертата актуална ли е, че да си поръчам и аз?
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • Да ги изработи тук на фреза някой ще излезе много по-евтино. Иначе на "Мотеч" повдигачите са към 70 лева комплекта. А ако са с отстъпка и назад + нагоре вече са 140 лева комплекта с болтовете там всичко. На "Туратеч" са малко по-скъпи. Това е положението.
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X