Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

    Здравейте! Колеги , пускам тук темата ,защото не знам дали и е мястото тук или в купувам -продавам , където обаче има много теми за части за коли. Та: Знае ли някой КЪДЕ В БЪЛГАРИЯ мога да си купя такива повдигачи за кормилото на Африката ми (22мм стандартно ) , а не да ги поръчвам през нета или да си играя да търся стругаро-фрезист? Идеята е да спестя малко време, (а и пари ако е възможно,че 45 евра + доставка за две парчета метал, даже немците пишат ,че им е много ). Благодаря предварително.Ако някой има идеи , може и на лични.

  • #2
    От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

    http://olx.bg/ad/povdigachi-za-kormilo-2-ID2KrXR.html

    Па като звъниш, да беше и питал...

    Коментар


    • #3
      От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

      Еее...утрепах се и аз да търся нещо подобно/говоря у нас и на достъпна цена/писах в търсачките как ли не, ама като гледам как е наименувал продукта продавача...направо не ми беше дошло на акъла.Писах и в някоя от темите за помощ по въпроса, ама в общи линии насоките бяха поръчка от вън от Ибей или сродни сайтове.Само, че там...ценово нещата наистина са зверски...
      Лошото е, че продавача продава само на височина 40мм. от тези повдигачи, а за мен идват малко високи/принципно ми трябват около 30мм./, ама ще му звънна да видим дали не може да предложи някакъв вариант, а и тези могат малко да се преработят в краен случай...
      Благодаря за линка колега...това е безценна помощ
      Поздрави!
      Последно редактирано от lubashki777; 20-03-16, 06:15.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #4
        От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

        Споко, то и аз си взех чуждестранни, преди да го намеря това . Тия са наше производство, мисля че може да ги направят за всеки вкус, звънкайте и пишете после как стоят нещата.

        Коментар


        • #5
          От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

          Аз си купих от обявата по-горе (не е реклама) и съм доволен.Паснаха си перфектно!Имам само едно каране с тях,но мисля че за цената са ок
          YAMAHA RAPTOR 700R

          Коментар


          • #6
            От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

            Ама предлагат ли различни височини или само 40 мм?

            Коментар


            • #7
              От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

              Говори с човека по телефона.Мисля,че ги поръчва някъде и предполагам могат да се изработят с различна височина.Иначе при него има само на 40 мм.
              YAMAHA RAPTOR 700R

              Коментар


              • #8
                От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Еее...утрепах се и аз да търся нещо подобно/говоря у нас и на достъпна цена/писах в търсачките как ли не, ама като гледам как е наименувал продукта продавача...направо не ми беше дошло на акъла.Писах и в някоя от темите за помощ по въпроса, ама в общи линии насоките бяха поръчка от вън от Ибей или сродни сайтове.Само, че там...ценово нещата наистина са зверски...
                Лошото е, че продавача продава само на височина 40мм. от тези повдигачи, а за мен идват малко високи/принципно ми трябват около 30мм./, ама ще му звънна да видим дали не може да предложи някакъв вариант, а и тези могат малко да се преработят в краен случай...
                Благодаря за линка колега...това е безценна помощ
                Поздрави!
                Аз точно тази обява имах в предвид когато обсъждахме твоя мотор. Обявата обаче не можах да я намеря. Преди време разменихме писма с момчето, но тогава ми каза, че не прави други /по ниски/ , а само 40 мм.
                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                  Вчера пробвах...макса при мен без туниг е 30мм.
                  Ще му звънна днес да попитам все пак какви са опциите за по-ниски.Между другото, ако се премахне долната полу-дъга, ще стане около 30мм.
                  Според мен с четири болта закалени и няма да има проблем, че полу-дъгата не укрепва допълнително сглобката и съответно напрежението на болтовете, когато я има ще е по-малко.В крайна сметка обаче, въобще не вярвам да има проблем/какво...да няма да се скъсат 4-те болта с якост 10,9/,а и дефакто при каране по асфалт кормилото не се върти както всички знаем.Въртенето е при маневриране и там и да се скъса нещо не е фатално, ама ми се струва като цяло невъзможно...
                  Та ако не правят по-ниски...просто си вземам един комплект на 40мм., премахвам полу-дъгата от долу и съм готов с повдигане на 30мм.
                  П.П.Самите предлагани повдигачи са дори с разглобяема мъжка гърбица.На снимките в обявата ясно се вижда , че тя не е отливка, а е отделен детайл и се захваща с болт.
                  Поздрави!
                  Последно редактирано от lubashki777; 21-03-16, 06:50.
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                    Така...току що говорих с човека.Въобще няма такова нещо да не може да се изработят на друг размер извън посочения в обявата.
                    Нагърбих де да попитам тук, кой има мерак и на какъв размер иска повдигачи, за да направим нещо като обща поръчка.
                    Започвам със себе си:

                    1.Lubashki777 - височина 30мм., междуцентрие 32,5мм.
                    2....
                    3....
                    4....

                    Който иска да пише, а аз ще копирам и добавям в следващо мнение списъка с желаещите.
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                      egerchev: 30 mm. На 40 лв ли ти каза ,че ги прави?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                        Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                        egerchev: 30 mm. На 40 лв ли ти каза ,че ги прави?
                        Честно казано...не сме коментирали цената, а само възможността да се изработят и на други размери.Ще му звънна допълнително, ама...то ако ги правят тук, не виждам с какво особено ще се затрудни производствения процес, ако ги направят 10мм. по-къси...
                        Така...освен височината трябва обаче да се знае и между-центровото разстояние на оригиналния захват.При мен е на 32,5мм., ама има и 35мм.
                        Отделно от това.../то и аз съм пропуснал де.../, трябва всеки да каже и с колко мм. дебело кормило е на мотора си/22 или 28мм./
                        Та така...нека се съберем повече хора и тогава ще го притесня за подробности и цената дали остава същата.
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                          И за мен 30мм!

                          За БМВ R1100GS

                          22mm дебелина на кормилото!
                          Последно редактирано от green; 21-03-16, 10:47.
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                            Довечера ще премеря и ще ти пиша. Сигурен съм ,че поне 7-8 души ще се съберем

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купувам 25 или 30мм повдигачи за 22мм кормило

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              а и тези могат малко да се преработят в краен случай...

                              Поздрави!

                              Щом ти се играе да преработваш имам едни излишни 60мм.
                              Ако станат....Пари не искам.
                              Само не знам междуцентрието колко е.Довечера мога да проверя.
                              Последно редактирано от pimax; 21-03-16, 08:55. Причина: уточнение
                              ........................
                              Иван Маринов
                              CRF 250 X
                              Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X