Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R1100GS смяна на "мастер цилиндър" на предна спирачка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BMW R1100GS смяна на "мастер цилиндър" на предна спирачка?

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    В един форум имаше голяма дискусия за тази медна смазка и именно за мазането на "гърба" на накладките. Не било добре...
    Аз откакто си смених задния диск, каквито и накладки да му сложа свирят като влак ако не намажа с тая грес гърба им! Предполагам с кои накладки няма да свири но няма да му сложа такива пък и май не се произвеждат за моя мотор такива! Та ще си мажа с греста! На форумни дискусии, общо взето не вярвам щото според скромните ми наблюдения във форумите, познанията по дадена материя обикновенно са обратно пропорционални на броя на изказаните мнения на даден индивид по въпроса!
    "Do not correct a fool, for he will hate you;
    Correct a wise man, for he will appreciate you."

    Коментар


    • #32
      От: BMW R1100GS смяна на "мастер цилиндър" на предна спирачка?

      Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
      Аз откакто си смених задния диск, каквито и накладки да му сложа свирят като влак ако не намажа с тая грес гърба им! Предполагам с кои накладки няма да свири но няма да му сложа такива пък и май не се произвеждат за моя мотор такива! Та ще си мажа с греста! На форумни дискусии, общо взето не вярвам щото според скромните ми наблюдения във форумите, познанията по дадена материя обикновенно са обратно пропорционални на броя на изказаните мнения на даден индивид по въпроса!
      Много си прав...Има един такъв момент! Прочетеш за някакъв проблем и после се ослушваш дали и ти го нямаш.....И накрая го намираш...нищо , че го нямаш
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #33
        От: BMW R1100GS смяна на "мастер цилиндър" на предна спирачка?

        Затова се чете с усмивка и за забавление. Само ако наистина имаш проблем вземаш на сериозно. Извинетеме за офтопика.
        Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

        Коментар


        • #34
          От: BMW R1100GS смяна на "мастер цилиндър" на предна спирачка?

          И аз слагам от тази грес, но не мисля че помога много.



          Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X