Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се сменя гума на тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Как се сменя гума на тежко ендуро

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    Това е много грубо. В специалазирани магазини за интрументи можеш да намериш подходящите.
    Зимам си поука и простете мен новобранеца...
    Ще съм благодарен на поне някакви картинки-жокери, че да знам какво върши работа...
    Последно редактирано от p-pleven; 12-12-13, 07:07.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #92
      От: Как се сменя гума на тежко ендуро

      Виж това например:

      http://www.handsontools.com/Gedore-M...m_p_95000.html

      Аз си взех две такива на Гедоре от евромаркет за по 20-тина лева въпреки, че си си имам още две останали от Балканчето навремето (мотора, не колелото :-) ) Много са удобни и смяната на гумите стана песен. Трябва доста да се "постараеш" за да си срежеш гумата с тях (не че е невъзможно де :-) ) Освен това 8 инча, което е около 20 см, е една доста приятна големина за да може да се работи нормалнo и да не заема много място, че да се чудиш къде да ги навреш.

      И за да не излезна че правя реклама на евромаркет ще спомена че и про ташев галвинг съм виждал че има щанги на същата фирма.


      П.С.
      Аз мойта едната я поръчвах че бяха свършили бройките та се наложи да почакам седмица две за доставката.
      Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
      Honda Varadero XL1000 SD03 2011

      Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

      Коментар


      • #93
        От: Как се сменя гума на тежко ендуро

        Същите такива,(около 25-30см-като сляза в гаража ще премеря точно) като на ГЕДОРЕ знам къде ги има във Варна на цена мисля беше по 6лв парчето. Купувах си ги преди 4г и имам 3 Миналия месец ги мярнах в магазина , ама нали не ми трябват вече и не се заглеждах. Ако някой го интересува ще погледна пак , че ми е на има -няма 150 м. от къщи.

        Коментар


        • #94
          От: Как се сменя гума на тежко ендуро

          Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
          Същите такива,(около 25-30см-като сляза в гаража ще премеря точно) като на ГЕДОРЕ знам къде ги има във Варна на цена мисля беше по 6лв парчето. Купувах си ги преди 4г и имам 3 Миналия месец ги мярнах в магазина , ама нали не ми трябват вече и не се заглеждах. Ако някой го интересува ще погледна пак , че ми е на има -няма 150 м. от къщи.
          И аз съм с такива, даже по ефтинки бяха миналата година.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #95
            От: Как се сменя гума на тежко ендуро

            Намерих:



            Щанга 500мм черна кована - 4.6 лв. и щанга за гуми 600мм кована - Цена: 5.2 лв.
            Ще се режи с флекса 1 бр.
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #96
              От: Как се сменя гума на тежко ендуро

              Димо , оттеглям си думите (макар ,че на тази карасива ,но криминална снимка може и да не си ти )
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X