Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София-Кейп Таун

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: София-Кейп Таун

    За една спукана гума няма да задействат "хелп" бутона!?!?! Като са спукали гума ще я оправят. За какво да се обясняват по телефоните? По сериозно гледайте на тях. Това са оправни момчета. Иначе нямаше да тръгнат на такова приключение.
    Хотела бил смотан... Ферибота бил препълнен... Жега било... Те за това са тръгнали натам. Иначе щяха да отидат в Монако на Лазурният бряг.
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • От: София-Кейп Таун

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      Дано не е една от тези...
      Няма страшно-тези са двойно вулканизирани ,а пьк си мисля, че с тях измерват атмосверното налягане

      Коментар


      • От: София-Кейп Таун

        Специални поздрави от Мони и Бойко на всички, които следят темата!
        Даже споделиха, че така се чустват по-спокойни, защото знаят, че някой бди постоянно над тях... Освен това споделиха, че няма да държат иридиум-а включен, а ще го ползват само при спешен случай. За сметка на това, тракерът ще е включен постоянно.
        Лично аз се чуствам по-добре като мига точица някъде в Африка, та дори и на едно място.
        Вчера им е било доста горещичко, но в момента при тях е едва 29 градуса и на Бойко му е студено
        След малко ще влязат в национален парк, но пейзажът бил същия. Махат си с някакви крави по време на почивка за цигара и това е.
        Да им пожелаем леко минаване на границата и да видим за колко ще се справят този път : )

        Коментар


        • От: София-Кейп Таун

          Викс ,предай му на Бойко ,ако ще става крал там да земе да ми задели нещо 22-3 годишно

          Коментар


          • От: София-Кейп Таун

            Пичовете са вече в Етиопия май.

            Момчета поздравявам ви за смелоста и желанието, с които реализирате това приключение!

            Пожелавам ви безавариен път и много приятни моменти в тая "екскурзиика" ))

            Коментар


            • От: София-Кейп Таун

              Обичайни формалности на границата с Етиопия.
              Докато Димо все още си мие зъбите, след вчерашните 800км.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • От: София-Кейп Таун

                Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
                ...Даже споделиха, че така се чустват по-спокойни, защото знаят, че някой бди постоянно над тях...
                Това поне е сигурно. По цял ден на компютъра ми е включена страницата на спота. А още колко ли има като мен...
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • От: София-Кейп Таун

                  Тръгнаха точно в 12 часа. Като швейцарски часовници са.
                  Напред в Етиопия.
                  Да видим какви ще са отзивите за тамошните пътища.
                  Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                  Коментар


                  • От: София-Кейп Таун

                    Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                    Това поне е сигурно. По цял ден на компютъра ми е включена страницата на спота. А още колко ли има като мен...
                    Много сме Вервай ми . Понякога имам чувството, че пътувам с тях. Чета и гледам снимки за всички места, през които минават.
                    LZ1DWW

                    Коментар


                    • От: София-Кейп Таун

                      Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                      Много сме Вервай ми . Понякога имам чувството, че пътувам с тях. Чета и гледам снимки за всички места, през които минават.
                      И Уикипедия за местата откъдето минават
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • От: София-Кейп Таун

                        Хайде, да обсъдим нещо.
                        Аз има и Донгълче за интернет от М-тел.
                        Сега го поставих и се пробвах на темата.
                        Доста бавно се зареждат снимките. Нека предположим, че Димо и Мони/Бойко, се опитат да влезнат в темите, някъде от бавен интернет. Доста ще трябва да почакат снимки преди да могат да пишат.
                        Дали не е е удачно да направим още по една тема, снимки от пътуването, където да местим техните снимки, а също и нашите, а когато се завърнат модераторите ще обединят двете теми ?
                        .....Поправям си го, защото ми отговориха и предложението ми се оказа неудачно.
                        Извинете.
                        Последно редактирано от Nik Nikolov; 22-06-10, 13:24.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: София-Кейп Таун

                          Ник, това е измислено и направено. Просто си превключват форума в режим архив... бутона е долу вдясно...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: София-Кейп Таун

                            Според мен самото обсъждане беше за друга тема.

                            Аз съм против.
                            Зима иде

                            Коментар


                            • От: София-Кейп Таун

                              Мони и Бойко, поеха в много интересна посока.
                              Явно ще гледаме снимки от прекрасни резервати.

                              Апропо, за възможността , която не знаех - форума да преминава в икономичен / без фотоси / режим - работи чудесно и с ниска скорост.
                              Най, най долу като извъртите страницата, има една синя лента, в дясно избирате опция " Архив " и продължавате по менютата, но вече без снимки.
                              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                              Коментар


                              • От: София-Кейп Таун

                                Ще си позволя да вмъкна линк с интересна информация за Етиопия:
                                http://okolosveta.com/index.php?p=ar...c=51&k=afr&w=1
                                А на пътешествениците само приятни изживявания през целия път.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 23-06-10, 07:55.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X