Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    Блазе ви -а ние тука се печем в собствен сос.ЕЕЕХХХ. КАК ИСКАМ ВЕЧЕ ДА Е СТАНАЛО УТРЕ-( чудя се дали до края на месеца ще мога да направя 8000 ...или май по- малко . ще видим колко ще е финалната сметка )

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      И аз носех едно апаратче. Ето и от мен малко снимки.

      Tри далекобойни совалки!

      Eто ги и пътешествениците край тях.

      До като си застана до мотора и Ники се нареди до Адвенчъра...
      Последно редактирано от ВладиЧ; 07-08-13, 11:50.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        Да, стана чудесно. Следващия път - пак

        Не видях прегрeли БМВ-та ама Damon така, както ги галеше разгорещено, може и да се е парнал

        Вечерта обаче беше страхотна и поснимах...

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC8728.jpg
Прегледи:1
Размер:62.1 КБ
ID:5509336

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC8748.jpg
Прегледи:1
Размер:93.6 КБ
ID:5509337

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_DSC8749.jpg
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5509338
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Готини снимки Димо! Слушай, какво ми хрумна...
          Някъде из далечните почти мъртви ръкави на Галактиката, сякаш от нищото изникнаха тъмни, като нощта вакуумоплани... Прегрупираха се, плавно подреждайки се според субординацията в определеният им боен ред. Бордовите компютри с тихо жужене на пределни мощности с точност до петата запетая изчисляваха координатите за следващият свръхсветлинен скок. Трябваше да прелетят почти по край центъра на Галактиката. Огромни циклофазотрони щяха да ускорят масата им до невъобразими субсветлинни скорости, а навигационните им суперсистеми щяха да ги насочат точно към дома. Домът за тях беше малка планетна система, някъде в крайните ръкави на Галактиката, огрявана от малка жълта звезда от трета звездна величина, наречена Слънце...
          Енергията се натрупваше в капацитивните кондензатори и корпусите леко потрепваха. На външните черни, матово опушени брони от волфрам-молибденови стомани и защитните керамични плочи, покрити с кратери от микрометеорити, се четяха полуизтрити от времето надписи, и се забелязваха кръгли емблеми. Емблемите бяха със синьобели пропелери, а надписите на универсален новогалактичеси език гласяха - "Баварски машиностроителни космически заводи. Планета Земя".
          Последно редактирано от ВладиЧ; 07-08-13, 18:38.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
            ...
            Стига бе Владо ... Това ти ли го написа?

            Браво, браво! Не съм знаел ... (ръкопляскащ емотикон)
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              От време на време ми идва музата... Като гледах твоите космически снимки и ми щракна..
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                ИЗВЪНЗЕМНИ СНИМКИ....особено първата.Момчета, на 23.срещу 24.08(петък срещу събота) мислим да спим на палатка някъде до едната от хижите на Чудните мостове. Ако някой няма да ходи на Карандила , може да ни дойде на гости. На другия ден 24.08 , събота сме в Триград . Ще се радвам да се видя и покарам малко с хора , с които знам ,че винаги е СУПЕРГОТИНО да се общува. А и вие ще се запознаете с много интересни хора от Литва. Тел. ми е 0882 622 720 Емил-за някой , който го е загубил.ЩЕ СЕ РАДВАМ МНОГО ДА ВИ ВИДЯ. Поздрави!

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  До като си застана до мотора и Ники се нареди до Адвенчъра...
                  Аз винаги се нареждам до адвенчърите.

                  Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                  Вечерта обаче беше страхотна и поснимах...
                  Браво, Димо. Трябва да направиш един курс по звездни следи.

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  ... Емблемите бяха със синьобели пропелери, а надписите на универсален новогалактичеси език гласяха - "Баварски машиностроителни космически заводи. Планета Земя".
                  Сега разбирам защо Димо е снимал звезди. "Баварското машиностроене" е навсякъде.
                  Ама наистина Владич, вземи напиши нещо!...

                  Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                  ИЗВЪНЗЕМНИ СНИМКИ....особено първата.Момчета, на 23.срещу 24.08(петък срещу събота) мислим да спим на палатка някъде до едната от хижите на Чудните мостове. Ако някой няма да ходи на Карандила , може да ни дойде на гости. На другия ден 24.08 , събота сме в Триград . Ще се радвам да се видя и покарам малко с хора , с които знам ,че винаги е СУПЕРГОТИНО да се общува. А и вие ще се запознаете с много интересни хора от Литва. Тел. ми е 0882 622 720 Емил-за някой , който го е загубил.ЩЕ СЕ РАДВАМ МНОГО ДА ВИ ВИДЯ. Поздрави!
                  Емо, и ние ще се радваме, но специално аз и Силвия пътуваме от тая събота за две седмици към Румъния и околните държави. Точно тогава ще се връщаме, и предвид малкото време, най-вероятно връщането ще е в последния момент.

                  Между другото още две снимки намерих:


                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                    ................. Ако някой няма да ходи на Карандила , .........................

                    Малко инфо по въпроса може ли?
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Малко инфо по въпроса може ли?
                      http://bikerz.bg/viewtopic.php?f=2&t=55190

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Мдам, г-н Герчев ме изпревари. Всички сМе повече от добре дошли!
                        Черпете ме, не ме щадете!
                        _________________
                        (\__/)o*******_
                        (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                        ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Eх, тоя Карандил. Бих изкарал една - две презентации с удоволствие, но тогава може би още ще пътуваме.
                          Ако нещо стане та се приберем по-рано - там сме. Топъл хляб със самардала не бих отказал никога...
                          LZ2NKM

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            Благодарско!
                            Вероятно ще съм там.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              След като сглобих мотора си преди два дни, утре мисля да открия сезона с някакво неуточнено каране до 500 км. Някой да му се кара?
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                При 6/100 разход 500 км са 30 литра гориво, или около 75 лева. Да ги имам веднага спонсорирам Лукойл и тръгвам... Ядене не ми трябва, а шише с вода имам пълно от зад в куфара, но и винаги мога да си налея от някоя крайпътна чешма... Проблема е в бензина, или по-точно средствата за него.
                                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                                Златомир Попов - Forry

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X