Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    В другия форум се заформя едно "лежерно" каране в неделя по-интересн маршрут. Просто да го споделя и с вас:
    Аз също смятам, че по подбалкана ще е много по-добре..., а и въпросното село Златолист спокойно може да се включи в маршрута.
    http://goo.gl/maps/8Oisc
    Стават малко над 600км, което със сигурност значи поне 650км!
    При едно стегнато каране ще може да му се насладим... Аре газ, а?
    Колкото повече толкова повече sigpic

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      Малко снимки и коментари на случилото се мероприятие
      Колкото повече толкова повече sigpic

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        Малко мъгливо и малко студено, къде по главния път, къде през села и паланки, безцелно стигнах до гр.Елена. Докато пих едно кафе, асфалта поизсъхна. Изпих кафето и започнах да си гледам на кафееее...
        " Път (е ясно, нали съм на път), Усмивка (е ясно, нали съм с мотора), Кал(???)"
        Я да взема да мина през Твърдица за по-напряко , не е много ОФФ ама няма асфалт.

        НЯМА ЛИ? ЧИСТО НОВ, НОВИНИЧЪК, БЕЗ ОСЕВА ЛИНИЯ ДОРИ
        Ето едно ВИДЕО. Ще ме извините за качеството, но не бях подготвен.

        П.П. И няколко снимки:







        От близо 40км едва 7-8 са като на първата снимка. Другите 2 снимки са от южната страна.
        Прикачени файлове
        още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
          Малко мъгливо и малко студено, къде по главния път, къде през села и паланки, безцелно стигнах до гр.Елена. Докато пих едно кафе, асфалта поизсъхна. Изпих кафето и започнах да си гледам на кафееее...
          " Път (е ясно, нали съм на път), Усмивка (е ясно, нали съм с мотора), Кал(???)"
          Я да взема да мина през Твърдица за по-напряко , не е много ОФФ ама няма асфалт.

          НЯМА ЛИ? ЧИСТО НОВ, НОВИНИЧЪК, БЕЗ ОСЕВА ЛИНИЯ ДОРИ
          Ето едно ВИДЕО. Ще ме извините за качеството, но не бях подготвен.

          П.П. И няколко снимки:


          От близо 40км едва 7-8 са като на първата снимка. Другите 2 снимки са от южната страна.
          Хубаво пътуване..Сега есента си е чудно по този път...
          Последно редактирано от Chinela; 22-10-12, 17:11.
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            Не мога да повярвам, развалили са хубавият път с асфалт.
            Черпете ме, не ме щадете!
            _________________
            (\__/)o*******_
            (='.'=)*O*.--._.=.\-.
            ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              Абе минавал съм от там, ама не беше чак толкова лъскаво като се замисля ... Много красиво място.
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                На някой не му ли се ходи утре до Градешница или на друго място?

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  На някой да му се кара и има възможност днес?

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Има ли желаещи за една разходка във неделя 28.04 до пещера Снежанка.
                    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...D1%80%D0%B0%29
                    Ние тръгваме ( със жена ми ) от Хасково.Предполагам около 8 - 8,30 сутринта.
                    Сега - BMW R1200RT 2006 г
                    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      Някой да му се кара утре от София до Велинград, Доспат, Гоце Делчев и всякакви завъртяни пътища наоколо? Маршрут не съм измислил, но все пак стават 350-450 км....
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Пътищата Пещера - Свети Константин и Пазарджик - Свети Константин ще бъдат затворени тази събота и неделя за някакво си рали. За пътя Свети Константин - Дъното на яз Батак не знам, но най-вероятно него няма да го затварят. Главните пътища Пловдив - Пещера, Пазарджик - Пещера и Пещера – Батак, най-вероятно няма да ги затварят, но със сигурност по тях ще се мотаят разни цървули състезатели и пишман раладжии, та внимавайте!
                        Ники, ако искаш да минем заедно през село Сестримо, Чаира, яз Белмекен, Юндола, Велингрд, а от там ще карате през Ракитово, Цигов Чарк, Превала, Доспат и т.н. Телфона ми е 0888 403 409
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                          Пътищата Пещера - Свети Константин и Пазарджик - Свети Константин ще бъдат затворени тази събота и неделя за някакво си рали. За пътя Свети Константин - Дъното на яз Батак не знам, но най-вероятно него няма да го затварят. Главните пътища Пловдив - Пещера, Пазарджик - Пещера и Пещера – Батак, най-вероятно няма да ги затварят, но със сигурност по тях ще се мотаят разни цървули състезатели и пишман раладжии, та внимавайте!
                          Ники, ако искаш да минем заедно през село Сестримо, Чаира, яз Белмекен, Юндола, Велингрд, а от там ще карате през Ракитово, Цигов Чарк, Превала, Доспат и т.н. Телфона ми е 0888 403 409
                          Вярно, тая седмица е планинско Пещера. Наскоро минавах от там, така че не ми беше в плановете. Иначе за качването до Белмекен - защо не? Ходил съм сто пъти, не ми беше в плановете, но пък не е лоша идея... Може да се разберем направо нещо за утре - колко часа на разклона за Сестримо...? Аз съм сам.

                          Едит: Ако искаш може 11:30 да се чакаме на Ханчето на бай Стоица да ударим по една чорба преди завиоте. Ако не го знаеш къде е - на няколко километра от разклона за Сестримо посока Костенец.
                          Последно редактирано от damon; 02-08-13, 12:04.
                          LZ2NKM

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            Това не беше ли ханче Марица? Малко след големият мост, които е в завой малко преди с.Габровица? То друго ханче там май няма. Там ще съм към 11,30.
                            Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                            Златомир Попов - Forry

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                              Това не беше ли ханче Марица? Малко след големият мост, които е в завой малко преди с.Габровица? То друго ханче там май няма. Там ще съм към 11,30.
                              Да де, то се води "Ханче Марица при бай Стоица".
                              Ако има нещо ще се чуем по телефоните - моя е 0885 634 893.
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                Няколко снимки от съботната уговорка.

                                Тук спряхме за охлаждане на баварските машини.




                                И аз се докоснах до "баварското машиностроене" (по Владич).


                                2008 мнв


                                "- Димо, а дали моят мотор ще изкара до Владивосток?
                                - Ще изкара, Владич, ще изкара.
                                - Ех, само да имах 3000 евро тръгвам - веднага тръгвам!"


                                Димо, радостен, че току що е навъртял 100000 км на бавареца.


                                Чудно каране се получи, а аз после стигнах и до Доспат.
                                Много хубав път, но съвсем необичайно забравих да снимам.
                                LZ2NKM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X