Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съботно/неделни уговорки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съботно/неделни уговорки

    Може и да се включа, от къде до къде? Но не обещавам.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

    Коментар


    • От: Съботно/неделни уговорки

      Хубаво. И двете места са добри за кюфтета, така че да решаваме, че не остана. Аз със сигурност ще подкарам нанякъде.

      Коментар


      • От: Съботно/неделни уговорки

        Аз малко се обърках, ама доколкото ми е известно, състезанието в Бобошево е в НЕДЕЛЯ, а Войната - в СЪБОТА, тъй че двете събития не се конкурират от зрителска гледна точка.

        Коментар


        • От: Съботно/неделни уговорки

          Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
          Аз малко се обърках, ама доколкото ми е известно, състезанието в Бобошево е в НЕДЕЛЯ, а Войната - в СЪБОТА, тъй че двете събития не се конкурират от зрителска гледна точка.
          Да, така е, но тази година ще има и в събота....тренировки.
          Друг е проблема, че на мотор няма да се кача докато не ми отшуми проблема, който нещо взе да се задълбочава.
          Успех във войната, знам че няма да ни изложите и ще спИЧелИте всички призови места около софрата....

          Коментар


          • От: Съботно/неделни уговорки

            Добре, ако има мераклии за Сопот да се уговаряме. Иначе мисля към 10.00 часа да тръгна, че е по-топло.

            Коментар


            • От: Съботно/неделни уговорки

              ще отскоча до Охридското езеро. Тръгвам към 11 часа, утре.
              Ако някой иска да се присъедини може да ми звънне: 0887 22 33 47

              Коментар


              • От: Съботно/неделни уговорки

                Аз мисля да пробвам част от маршрута, който ВладиЧ предложи миналата седмица.
                Идеята е София - Костенец - Белово - Септември - Мухово - Ихтиман - Самоков - София.
                Ихтиман - Самоков е много приятен, два пъти го карах последните два уикенда, няма трафик и е много красиво есенно, има и завойчета.
                Ще тръгна към 11:00 - 11:30 от София, като се постопли, прибиране по светло до към 17:00 - 17:30 мисля, че е реално.
                Спиране за ядене на кръчма не се предвижда Ще си нося сандвич и вода и това е, релакс някъде на слънце.
                Скорост към 100-120 на магистралата, 80-100 извънградско и по завоите колкото ми стиска.
                Ако има желащи - да свиркат, с Африката ще съм.
                Ето и маршрута - http://g.co/maps/6ef4e
                Самоков - София е покрай яз. Искър, нещо не го дава оттам мапс-а...
                Последно редактирано от balkanski; 04-11-11, 16:38.
                Човекът е човек, когато е на път...

                Коментар


                • От: Съботно/неделни уговорки

                  Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                  Добре, ако има мераклии за Сопот да се уговаряме. Иначе мисля към 10.00 часа да тръгна, че е по-топло.
                  От къде смяташ да тръгваш и ще се прибираш ли същият ден в София?

                  Коментар


                  • От: Съботно/неделни уговорки

                    Първоначално публикуван от grandvan Преглед на мнение
                    От къде смяташ да тръгваш и ще се прибираш ли същият ден в София?

                    Около 10-10.15 часа ще тръгна от паркинга зад МОЛ-а на Стамболийски и после по подбалканския. Ще се връщам, даже миля до към 16.30 часа да се прибера, че после захладнява.

                    Коментар


                    • От: Съботно/неделни уговорки

                      Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                      Около 10-10.15 часа ще тръгна от паркинга зад МОЛ-а на Стамболийски и после по подбалканския. Ще се връщам, даже миля до към 16.30 часа да се прибера, че после захладнява.
                      Ако искаш може да се срещнем на Ботевградско след гуми център Диана на бензиностанцията към 10,30./май ,че бензиностанцията беше шел/

                      Коментар


                      • От: Съботно/неделни уговорки

                        Я кажете на новия софиянец в повече . Какво ще става на Сопот и какво на Бобошево . Все още не съм си взел
                        моторетките в сф но кюфтета и аз мога да ям.

                        Коментар


                        • От: Съботно/неделни уговорки

                          Първоначално публикуван от grandvan Преглед на мнение
                          Ако искаш може да се срещнем на Ботевградско след гуми център Диана на бензиностанцията към 10,30./май ,че бензиностанцията беше шел/
                          Там ще съм.



                          Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                          Я кажете на новия софиянец в повече . Какво ще става на Сопот и какво на Бобошево . Все още не съм си взел
                          моторетките в сф но кюфтета и аз мога да ям.
                          В Сопот ще се проведе забавно, леко и развлекателно ендуро състезание, организирано от Жоро Хаджиев. В него ще участва хард ядрото на Тюфлек Рейсинг начело със Змея, та ще отида да се убедя, че поне ще стартират. В Бобошево е мотокроса, който се провежда откакто свят светува.

                          Жоро, а ти ако си в София, що не се обадиш или направо на Шела и да ходим.

                          Коментар


                          • От: Съботно/неделни уговорки

                            За малко изтървам старта понеже не съм готов да тръгна веднага, а не ми се трошат носачи по подбалканския.
                            Бойко в Сф ще съм два месеца . По следващата седмица пристига и ремаркето с Дрз- то, така че ако ще карате
                            имай ме пред вид.

                            Коментар


                            • От: Съботно/неделни уговорки

                              Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                              а не ми се трошат носачи по подбалканския.
                              Пътя е чисто нов, но се извършват довършителни работи тук там.
                              Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                              Коментар


                              • От: Съботно/неделни уговорки

                                Останах изненадан какъв хубав път са направили на подбалканския. Беше хубаво каране.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X