Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На кръчма в сряда

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: На кръчма в сряда

    Като стана дума за материали ...
    Взех нова карта, предишната беше грешка (гланцова и не става).
    Тази обаче не е и има да рисуваме сега Маркерите са при Тони.
    Утре ще я издраскаме и ще я постнем в клуба Там съм.

    П.П.
    А, и на Вики една тояга нося . Не знам за какво я е поръчала но е в колата Бойко, бая тояга е .. не знам
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • До: На кръчма в сряда

      Браво Димо Аз съм натоварил утре да ти донеса гумите пък ти тояга. Добре, че съм си здрав добитък и нося на бой. Мислих, че съм ти по-голям приятел отколтото ти е Вики.

      Коментар


      • До: На кръчма в сряда

        Преди малко се чух с Тануцо. Утре ще дойда, че за срам станахме...
        You'll never find out - I got no key hole....

        Коментар


        • До: На кръчма в сряда

          Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
          Преди малко се чух с Тануцо. Утре ще дойда, че за срам станахме...
          Eйййй, доживях. То срамно нещо няма, ама сметката набъбва.

          Коментар


          • До: На кръчма в сряда

            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
            Аз съм натоварил утре да ти донеса гумите пък ти ...

            Ееее, вече си имам спонсор
            Благодаря ти Бойко. Обещавам да лепна лепенка на мотора boiko73
            Само не ме карай да си правя татуировки
            Предният път Мони ми даде ръкавици, сега ти гуми ... ще ме разглезите.

            Впрочем не знам що не си ги караш Дори и да не е на това пътуване, карай си ги ... после. Няма да се разсърдя сериозно.
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • До: На кръчма в сряда

              В колко часа ще е събиране?

              Коментар


              • До: На кръчма в сряда

                Кой когато отиде. Аз ще съм там около 19.00

                Коментар


                • До: На кръчма в сряда

                  Коментар


                  • До: На кръчма в сряда

                    Търсим си нова кръчма, за най- голямо наше съжаление
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • До: На кръчма в сряда

                      Е, все се надявах, че от сряда до днес ще се случи някакво чудо и ще си останем в тази кръчма, но явно не. Много кофти работа. Там си се чувствах като у дома си.
                      Иначе предвид идващата жега предлагам да се събираме на крилцата, където последно ходихме преди Тони да отвори.

                      Коментар


                      • До: На кръчма в сряда

                        Не знаех, че има проблем. Съжалявам да го науча и то точно след прекрасно представяне и организация за деня на Бойко. Купона беше супер, смял съм се от сърце. Бойко, благодаря за доброто посрещане.
                        Щом ще се местят сбирките, аз нямам претенции за друга кръчма. Е хубаво е да има места за паркиране, както е споменал Chinela в следващия пост.
                        Последно редактирано от Филип Георгиев; 19-03-10, 18:36. Причина: слаб правопис

                        Коментар


                        • До: На кръчма в сряда

                          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
                          Е, все се надявах, че от сряда до днес ще се случи някакво чудо и ще си останем в тази кръчма, но явно не. Много кофти работа. Там си се чувствах като у дома си.
                          Иначе предвид идващата жега предлагам да се събираме на крилцата, където последно ходихме преди Тони да отвори.
                          Това къде е ???
                          И какво ще кажете за тая бирария на Кръста, собственика ми е приятел и мога да договоря редовна резервация плюс места за паркиране бол.
                          Или бирарията за която Мони спомена, на бул Арсеналски.

                          Коментар


                          • До: На кръчма в сряда

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Това къде е ???
                            И какво ще кажете за тая бирария на Кръста, собственика ми е приятел и мога да договоря редовна резервация плюс места за паркиране бол.
                            Или бирарията за която Мони спомена, на бул Арсеналски.
                            На Кръста преди бяхме, ама нещо не се получаваше, а бирарията, за която не Мони, а аз споменах, ще ни е малко проблемна откъм паркиране и откъм цени еле па за всяка сряда

                            Аз предлагам да се върнем в крилцата в Подуене, там поне проблеми с паркирането няма, цените са ок, е кухнята не е като в 5* хотел, ама кво
                            Per aspera ad astra.

                            Коментар


                            • До: На кръчма в сряда

                              Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                              Търсим си нова кръчма, за най- голямо наше съжаление
                              И за мое голямо съжаление, потвърждавам поста на Бойко - кризата ме удари доста подличко и се налага да затворя ресторанта. Моето мнение, също е за Крилцата в Подуене.
                              HONDA CBF1000

                              Коментар


                              • До: На кръчма в сряда

                                Коя беше тая бирария на Кръста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X