Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГО - лето господне 2016...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ГО - лето господне 2016...

    За 650 кубика платих 98лв по спомени, миналата година беше 84лв.
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • От: ГО - лето господне 2016...

      Определено не сте си избрали най-евтината Гражданска. При условие, че при тази застраховка, а именно Гражданската отговорност единственото плащане, което ме касае е стойността на полицата, то изобщо не ме интересува кой застраховател бил по-добър, по-силен и каква е репутацията му, а единствено ме интересува на кой застраховката е с най-евтина полица... Това не е застраховка каско, от която да ми плащат ако стане нещо, та да подбирам застраховател, който бил коректен и бързо плащал.
      Застраховката ми Гражданска отговорност (в тази компания, която съм описал по-горе) за 2017 година е с близо два лева по-евтина от застраховката ми за 2016 година за същият мотор BMW R 1100 GS.
      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
      Златомир Попов - Forry

      Коментар


      • От: ГО - лето господне 2016...

        За тази година 600кб.
        Прикачени файлове
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: ГО - лето господне 2016...

          Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
          Определено не сте си избрали най-евтината Гражданска. При условие, че при тази застраховка, а именно Гражданската отговорност единственото плащане, което ме касае е стойността на полицата, то изобщо не ме интересува кой застраховател бил по-добър, по-силен и каква е репутацията му, а единствено ме интересува на кой застраховката е с най-евтина полица... Това не е застраховка каско, от която да ми плащат ако стане нещо, та да подбирам застраховател, който бил коректен и бързо плащал.
          Застраховката ми Гражданска отговорност (в тази компания, която съм описал по-горе) за 2017 година е с близо два лева по-евтина от застраховката ми за 2016 година за същият мотор BMW R 1100 GS.
          А проверил ли си дали реално имаш гражданска или само хартийка?
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: ГО - лето господне 2016...

            Полицаят в теб бди, не спи
            Мислиш ли, че фирма, която постоянно се рекламира по всички медии, ще има наглостта да издава фалшиви полици?
            Лесно може да бъде проверено:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:70.5 КБ
ID:5746882

            П.П. Интересното е, че в момента онлайн застраховането им не работи.

            Коментар


            • От: ГО - лето господне 2016...

              Все пак КОЛКО е ГО във въпросната компания ... в левове?
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: ГО - лето господне 2016...

                Стойността на полицата ми общо е 89,35 лева на 4 вноски. Първата вноска е 33,55 лева и останалите три вноски са по 18,60 лева през три месеца. Първата вноска винаги е по-голяма заради парите на гаранционният фонд. Миналата година пак на 4 вноски, но в друга компания стойността на полицата ми беше общо към 92 лева. Естествено със зелената карта. То вече без зелена карта не дават застраховка.
                Последно редактирано от ВладиЧ; 17-03-17, 11:24.
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: ГО - лето господне 2016...

                  Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                  Полицаят в теб бди, не спи
                  Мислиш ли, че фирма, която постоянно се рекламира по всички медии, ще има наглостта да издава фалшиви полици?
                  Лесно може да бъде проверено:
                  [ATTACH=CONFIG]905921[/ATTACH]

                  П.П. Интересното е, че в момента онлайн застраховането им не работи.
                  Фирма не но кьораво и сакато станаха брокери и правят застраховки към всички фирми та не се знае знае ли се! Един такъв тука го разкриха случайно след доста годинки успешно брокерстване!
                  А на тия Дал бог.... не им работи сървъра от няколко дена та се набутах днеска с двайсетина лева в повече. Ама живи и здрави, нема да спра да карам та да им чакам сървъра я!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • От: ГО - лето господне 2016...

                    ямаха вираго 535,произведена 1991г, за 2017 г.- общо 104,50 ЛЕВа. на 4 вноски. за сравнение 2016 беше 86,52 лв на 4 вноски. толкоз по моя въпрос. прецених че няма смисъл от 6 месечна /тази година излизам по-късно поради операция/, въпреки шедро предложената ни от застрахователите "опция" "сезонна".

                    Коментар


                    • От: ГО - лето господне 2016...

                      Ще си наваксаме по обичайния начин - 3/4 от вноските...
                      Публикувайте отговор

                      Коментар


                      • От: ГО - лето господне 2016...

                        Тази година цифрите пак набъбват, гражданската е от порядъка на 152 български пари. Спрямо миналата година ръст с 52%
                        LZ1NIM/P
                        B pos

                        Коментар


                        • От: ГО - лето господне 2016...

                          Първоначално публикуван от NiksZh Преглед на мнение
                          Тази година цифрите пак набъбват, гражданската е от порядъка на 152 български пари. Спрямо миналата година ръст с 52%
                          Това автоматично прави мотора ми най-луксозното МПС което притежавам - нищо, че вече няма живи съученици!
                          Honda XL600LM, 1987
                          Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                          Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                          Коментар


                          • От: ГО - лето господне 2016...

                            и кво правим? пак си мисля дали да откривам официално сезона, или официално да избера друга страна? всичко се качва само конете на машините остават същите...май?

                            Коментар


                            • От: ГО - лето господне 2016...

                              Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                              Това автоматично прави мотора ми най-луксозното МПС което притежавам - нищо, че вече няма живи съученици!
                              Объркал съм "Данък МПС" с "ГО" та написах тази глупост! Сега проверих данъка за мотора и е същия като миналата година - 90 лева, иначе "най-луксозното" ми МПС си остава Фронтерата със 330 лева ГО и 101 лева данък!
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар


                              • От: ГО - лето господне 2016...

                                ГО ми изтича края на Януари.Проверих каква е цената при онлайн брокерите,като изключих от списъка "несимпатичните" ми застрахователи.После проверих в офиса на този,към когото се бях насочил,а там се оказа по-евтино с 47 лвИзлиза накрая,ние сме тИрикати-на глупавите правим ГО за 340 лв,на други-за 290.Може би това е Бонус-малус по български...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X