Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотористите с регистрационни номера на челата ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

    Ако това се приеме, аз се отказвам от моторите!

    Коментар


    • #32
      От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

      Първоначално публикуван от S.Doychinov Преглед на мнение
      Няма какво да си крием главите като Щрауси.
      Стана ясно, че някой болен общинарски мозък го е предложил.
      Дори от КАТ казват, че няма проблем със снимането на номерата, но темата развива скорост и може да стане реалност!
      От нас си зависи дали ще го допуснем.

      http://tv7.bg/dobro-utro/news/9076252.html
      Докторе,аз в живота си от всички мотори само два са ми регистрирани,така че какво? Сега да им вярвам че ще ми регистрират и каската ли? Това не зависи ли само от мен,въпрос на добро желание? А и като не се уважава писането на наистина полуграмотна журналистка,както каза някой(и правилно),защо изобщо се обсъжда? Така частично се съгласяваш с нея и падаш на нейното ниво! Нима искаш това? А за Цариградско нямам спомен да е било някога разрешено за мотори,та някак си не върви да се използва за разменнна монета! Никога не съм имал някакви особени желания да карам точно там,ама когато ми се е случило просто съм си минавал,дори още преди 10-ти! Та за какво идеше реч?
      Иво (таксито) Андреев
      0988 91 80 50
      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

      Коментар


      • #33
        От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

        Журналистическа тъпотия, който има повече от една каса, какво прави? Пълни глупости са това според мен!
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #34
          От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

          А аз не знам как ще преминават родината ни чужденците, които пътуват с мотори или на границата ще правят табелите и бай Гошо ще им дупчи шлемовете с дрелката за да ги занити със специалните нитове Поредния проба, грешка закон.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #35
            От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

            Ами ако има пътник и неговата каска ли трябва да е маркирана ? Нали закрива предната и камерата няма да я види.Нещастници.

            Това са кухи журналистически бълнувания. Някой от комисията сигурно се е пошегувал и поредния новоизлюпен журналист е решил, че това е новина. Заради такива недоносчета вече се отказах да чета вестници. 10-на пъти съм имал възможност да знам какво се е случило със сигурност в едно събитие и съм се ужасявал какви свободни и неграмотни съчинения се пишат.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X