Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотористите с регистрационни номера на челата ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотористите с регистрационни номера на челата ???

    Как ще коментирате тази новина, публикувана във вестник Стандарт, днес ?

    Мотористите с номер на каските


    Питат катаджии да отворят ли Цариградско шосе за двуколки, връзват Банкя с метрото

    Всеки моторист - с номер на каската. Върху шлема на братята на вятъра да бъде изписан регистрационният номер на двуколката. Така камерите по шосетата ще могат да ловят кой хвърчи с бясна скорост. В момента "очите" не засичат дребните букви и цифри по табелите на мотористите. Нововъведението с "номера" на челото лансираха общинари от транспортната комисия в столичния градски парламент. До предложението се стигна покрай дебата бул. "Цариградско шосе" да бъде отворен за мотористи. От десетина години участъкът от Орлов мост до 4-ти км е забранен за братята на вятъра. По настояване на техни организации кметът на София Йорданка Фандъкова преди време обеща да вдигне забраната. Пътна полиция вече е дала положително становище, заяви зам.-кметът Любомир Христов. Общинари обаче поискаха Столичната община, Държавната автомобилна инспекция и КАТ да предложат решения как да се контролира бясното каране на рокерите по софийските булеварди. Така се роди идеята за номера на каските. Общинарите от транспортната комисия отложиха решението за отварянето на "Цариградско шосе" за мотористи и поискаха на следващото си заседание да чуят мнението на експерти от Пътна полиция.
    Съветниците от транспортната комисия обаче решиха крайните квартали на Банкя да имат директна връзка със столичното метро.
    Мила Кисьова

  • #2
    От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

    А утре-други ден сигурно и на задника ще поискат да си го татуирам тоя номер... То вярно, че простотията не ходела по гората, но... Интересно, че най-голямата далавера с по-добрите камери изобщо не са я споменали... Вярно затъпяват горките...

    Коментар


    • #3
      Да си слагаме и по една рег табела отпред на слюдата освен… а колегите каращи на задна гума да монтират и един номер отдолу
      XR4

      +359.885.88.99.29

      Коментар


      • #4
        От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

        Да си облечен като дарт вейдър с мотор без номер, владеещ силата и напълно неуловим си е голям трън в очите на пътните контрольори. Ама чак пък номер на каската...имам два мотора и четири каски. Ще заприличам на фиш от тираж 6 от 49 на тотото.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #5
          От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

          )) и аз си помислих за трите каски Истината е, че шефовете на КАТ и общинските съветници са от поколението на МИЛИЦИОНЕРИТЕ, за които да караш мотор е 100 % хулиганство !!!

          Пламене, интересно ми е, дали варненския кмет ще си сложи номер на каската

          Коментар


          • #6
            От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

            Е, поне ще имате повод да отказвате на "Дай да врътна едно кръгче"

            Коментар


            • #7
              От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

              На мен ми е по-интересно, къде ще си сложат номерата Сигма-джиите ....?!?
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #8
                От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                по разумно е в ръце да държи табела с Егн, местоживеене,код на аларма и така да кара мотора си. Ех Боже ,слез на земята и си прибери вересиите в лицето на управниците ни.Май то милиционерщината е болести се прихваща от управници.

                Коментар


                • #9
                  От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                  Това са журналистически глупости, новите камери които вече са инсталирани по пътищата на България засичат и снимат без проблем мотоциклетните регистрационни номера. Някой тъп драскач се е чудил каква простотия да забърка и ето ви тема за разговор .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                    И го е написал изключително тъпо, братя на вятъра, рокери, двуколки, ала-бала. Журналята май ги избират с тест за глупост. Сигурно повечето са ги скъсали на изпита за милиционери и са станали журналя. Само не знам защо им се връзвате на простотиите, аз ги чета докато си пия кафето. Като свърши кафето, вече съм забравил какво съм чел

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      ... Сигурно повечето са ги скъсали на изпита за милиционери и са станали журналя...
                      Или пък не могат да карат колело, или ходенето пеш трудно им се отдава...
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                        Хихи, а заднио номер на ду..ето ли да си го слагат?
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                          Офтопик: Сетих се вица за студента на изпит по зоология . Показва му професорът само дупето на едно птиче и го кара да познае какво е птичето. Онзи - не знае. "Слаб - 2", казва професорът. "Добре. Довиждане!", отговаря студентът и тръгва към вратата. "Колега, Вие кой бяхте?", пита професорът. А онзи си сваля гащите, навежда се и отговаря "Ами познайте!"

                          Сега сериозно: Идеята за "тотален контрол" дотолкова е обзела управляващите, че стигат до крайности. А какво ще правят с чужденците, които идват в България с мотори? Ще им изпратят по една мажоретка да им драсне номера на челото ли?! Да си сменят камерите, вместо да малтретират хората с простотиите си! Много тъпи хора има, за пореден път се уверявам.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                            Аз пък не разбрах кой определи цифрите от номерата на моторите като "дребни" или "невидими". Вчера регистрирах ендуро мотор в КАТ. На опашката ми забиха такъв билборд, че въобще нямам нужда от калник. Само не ми е ясно, след първото падане, дали въобще ще успея да намеря регистрационния номер в гората...
                            Ще кажат управниците: "Ами проблемът си е твой." И да, наистина е така, всеки проблем си е само мой, освен ако не опре до плащане на данъци и такси....

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мотористите с регистрационни номера на челата ???

                              Досега задната гума ми цапаше номера.....сега предната ще трябва да ми цапа каската...
                              0882 415159

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X