Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

    Страхотен пътепис, прочетох го на един дъх! Поздравления!

    Коментар


    • #47
      От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

      Ухаааааа, БРАВО!!
      Не знам къде блях до сега, но чак днес го видях и прочетох на един дъх. Супер се е получило! И ме е яд, че не можах да се включа. Всеки път като видя пътепис за Алпите и усещам неистовото желание да ги посетя. Това още от времето, когато преди мнооого години гледах някакъв документален филм за ретро-рали пресичащо Европа, после пътеписа на Соти... Абе нещо като:
      "Тази година пак ми се ходи в Париж".
      "Защо, миналата година ходи ли"?
      "Не, но пак ми се ходеше..."
      Иначе отново да кажа, Асене, справил си се чудесно с писанието! Снимките също са много хубави! Никак не си личи че са със сапонерка. Не че аз разбирам от фото но такова ми е впечатлението.
      Пожелавам ти да идеш в Алпите и тази година и да напишеш още един пътепис!

      P.S. Ааааа, апропо "Солунска" и "Гладстон" са успоредни, та не съм съвсем сигурен къде се пресичат (трябва да има закачка)
      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

      Коментар


      • #48
        От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

        Много,много хубаво....
        Димитър Анастасов
        d.anactacov@gmail.com

        Коментар


        • #49
          От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

          Снимките и текста -ЧУДНИ!

          Коментар


          • #50
            От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
            P.S. Ааааа, апропо "Солунска" и "Гладстон" са успоредни, та не съм съвсем сигурен къде се пресичат (трябва да има закачка)
            Илко,
            явно наистина си чел внимателно- прав си
            Само за протокола, тъй като на някой може да бъде полезно- имал съм в предвид бюрото за обмяна на валута на Витошка и Гладстон- те вече се пресичат

            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
            Пожелавам ти да идеш в Алпите и тази година и да напишеш още един пътепис!
            Все още имаме подобно идея- дано да не ни мине котка път
            Ако имаш време и желание- дай да го направим заедно

            А за снимкте..... вече съм се "ъп-грейднъл" с хибридно апаратче на Сони (Nex 5N) с два обектива, три батерии и две мемори карти, т.е. евентуално следващи такива се надявам да бъдат още по- добри

            Коментар


            • #51
              От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

              Първоначално публикуван от asobgbg Преглед на мнение
              А за снимкте..... вече съм се "ъп-грейднъл" с хибридно апаратче на Сони (Nex 5N) с два обектива, три батерии и две мемори карти, т.е. евентуално следващи такива се надявам да бъдат още по- добри
              Супер! Значи аз само ще си карам, а ти ще имаш отговрността за снимането. Дано да ни се отвори парашута и на двамата, за това пътуване.
              Още веднъж благодаря за възможността да се насладя на Алпите, прочитайки пътеписа!
              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

              Коментар


              • #52
                От: Мото Алпи 2013: 4800км от Албания до Швейцария

                Страхотно сте си прекарали. Хубав пътепис се е получил, дано следващия бъде с повече снимков материал.

                Имам голямо желание да направя подобно пътуване и ако наистина замисляте за тази година нещо подобно бих желал да се включа.


                Поздрави.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X