Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

    Благодаря за споделеното!

    Коментар


    • #32
      От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

      Много приятен пътепис с чудесни коментари!

      Коментар


      • #33
        От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

        Като се замисля,Алпите са най благоустроената планина в света,и най хубавото е,че са в задния ни двор дето се вика.
        аз съм ходил няколко пъти(два с мотор),и винаги ми е било адски готино,но на Балкански шапка му свалям.
        Дори предлагам Модераторите,да му променят Ника на "Краля на Алпите".
        пп.
        Балкански,що не станеш представител на "алпинстарс" за БГ?
        Димитър Анастасов
        d.anactacov@gmail.com

        Коментар


        • #34
          От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

          И аз благодаря за написаното и сподоленото.
          Поздрави.
          I am just a simple man.

          Коментар


          • #35
            От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

            Много хубаво пътуване! На един дъх го прочетох. Благодарение на хора като вас ще си спретна и аз такова пътуване лятото, и ще използвам поне част от маршрута ви.
            Благодаря за споделянето.
            HONDA XL650

            Коментар


            • #36
              От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

              Ам.. честито за медала дет са вика. Пак си е постижение и то Наше Булгарско!
              Жена ми, ме напира за едно подобно пътуване с децата и днес преглеждах пътеписа Ти от предната година и записвах къмпингите. Супер яко ми стана като прехвърлих страницата и видях този пътепис който съм пропуснал. Усеща се настроенито докато го четеш. Страхотно.
              Забелязах нещо интересно, кажи дали има връзка или е случайност...и двата са пуснати на 19.02. !?

              Коментар


              • #37
                От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

                Страхотен разказ и стил , на моменти щях да се задавя с каЙВето от смях, особено на дебелия италианец с малкото моторче
                Искрено ме развесели и ми направи деня
                Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                Коментар


                • #38
                  От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

                  Радвам се, че пътеписът ви харесва, благодаря за добрите думи.
                  Ако някой има въпроси, ще отговоря с удоволствие. Темата е и за това, да обменяме информация.

                  @huko - Ами Африката си ми беше мечта от доста време и си я купих. Знам, че е стар мотор и има косури, но ми легна на сърцето, а и май доста добре си паснахме.
                  Идното лято живот и здраве задължително ще разнообразя малко. С кеф бих направил няколко дни само из Доломитите, че там се оказа доста яко.
                  И този път без Нокалмщрасе, ха-ха-ха.

                  @МИТЬО(питона) - Ха-ха-ха, чак пък "Краля на Алпите"... "Шматката на Алпите" по ще ми ходи.
                  Ми тея Алпинстарс ако ми подарят едни ботушки, че моите пропускат, хич няма да им се разсърдя, ще ги спомена в пътеписа, що пък не.
                  Инак си много прав за Алпите, човек само трябва да си обслужи мотора, да посъбере някой лев и газ, няма визи, няма мизи.

                  @vesmes - Датата на пускането на пътеписа е случайност, не го бях забелязал това.
                  Човекът е човек, когато е на път...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Една седмица в Алпите - ледници, медали и много кеф

                    Благодаря ти Балкански за приятния, детайлен и пълен с информация пътепис,
                    пожелавам ти да имаш много такива пътешествия и да ги споделяш с нас
                    както сега

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X