Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Женевското езеро и Тоскана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: До Женевското езеро и Тоскана

    Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
    Случайно са точно те, дори тази година ходихме пак при тях и покарахме по Швейцария.
    Здравей,може и да бъркам ,предишния ти мотор Хонда Варадеро,Румен от теб ли го купи?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #47
      От: До Женевското езеро и Тоскана

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Здравей,може и да бъркам ,предишния ти мотор Хонда Варадеро,Румен от теб ли го купи?
      Да, Варадеро беше, златист цвят, карбуратор. Честно казано, не си спомням името на купувача, но помня че му го закарах до кв. Дружба 2 в гаража му, защото той не беше карал толкова тежък мотор и определено имаше притеснения.

      Коментар


      • #48
        От: До Женевското езеро и Тоскана

        Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
        Да, Варадеро беше, златист цвят, карбуратор. Честно казано, не си спомням името на купувача, но помня че му го закарах до кв. Дружба 2 в гаража му, защото той не беше карал толкова тежък мотор и определено имаше притеснения.
        Мда....Точно....При нас е мотора.Румен ми е баджанак
        Познах го по ветрозащитата дето си снимал в другата тема.
        Последно редактирано от Roninn; 09-01-17, 21:06.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #49
          От: До Женевското езеро и Тоскана

          Ха, ето колко е малък света.Радвам се ,че мотора се кара. В интерес на истината, все още си спомням за него с отлични впечатления. Мъжки мотор, ако мога така да се изразя. И освен това имаше нещо първично-солидно в изработката, което моторите от по-новите поколения май нямат

          Коментар


          • #50
            От: До Женевското езеро и Тоскана

            Прекрасен пътепис!
            Не знам защо го прочетох чак сега.

            Благодаря за споделеното.

            И аз си мечтая да пътувам с мотоциклет, но мисълта за многото накичен багаж по мен и мотора и дъжда ме спира.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: До Женевското езеро и Тоскана

              .
              То това е чара,с кола всеки може.Палатка в гората,дъжд и гръмотевици,умирам да улуча такова време,последния път улучих 12 часа дъжд и гръм лятото на 2015 в Приморско.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #52
                От: До Женевското езеро и Тоскана

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                ...многото накичен багаж по мен и мотора и дъжда ме спира.
                и аз имах такива притеснения преди години, докато ме подпука първия сериозен дъжд в Алпите. Гледам всички си карат в дъжда и хич не се притесняват. После си купих и по-добра екипировка за дъжд де, че бях тръгнал с едни зелени дъждобрани и найлонови пликчета на краката, дето се късат веднага. А иначе и аз предпочитам синьото небе отгоре. Що се отнася до багажа, слез първите няколко пътувания вече знаехме какво да вземаме и какво не. Има много писано по форумите как да оптимизираме багажа и това е съвсем реално. Така ,че не губи време и реализирай мечтите си, когато можеш да го направиш.

                Коментар


                • #53
                  От: До Женевското езеро и Тоскана

                  Благодаря за споделеното с нас пътуване. Чак сега го виждам. За мен е само мечта за момента. Радвам се, че мога поне виртуално да попътувам благодарение на Вас.
                  Благодаря!
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #54
                    От: До Женевското езеро и Тоскана

                    Страхотно пътуване,за съжаление съм много далеч от превозните средства на две колела.А ми се струва,че там е чара на подобна разходка.
                    Grand Cherokee WJ
                    Dodge Caliber
                    E 430 4-matic-T(S210)
                    GLK

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X