Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По Великден из Източните Родопи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: По Великден из Източните Родопи

    След Татул проявявам своенравие и вместу да тръгна за Златоград и Ардино с останалите, решавам, че ще се опитам да намеря природния феномен "Вкаменената гора", в землището на с. Равен - едно място на което не съм била.
    http://www.gabitour.com/fenomeni.html

    Намирам откъде се тръгва. Налага се да оставя мотора в нищото на пътя, да прередя раницата и да се стегнем за голямо ходене. Първо през гора, после през обсипани с камъни и овце ливади, после по поречието на живописна река- общо взето -нагоре, надолу, и пак нагоре, и пак надолу...









    В крайна сметка се намираме в нещо като каньон. Преди вкаменените дървета забелязвам няколко ниши по скалите над нас.





    И докато щурмувам камънака, малката Севда, която все пак си е едно шест годишно дете предпочита да се забавлява по детски



    След това откривам и няколко "дънера". Наистина удивително приличат на дървета, но от камък!!!





    Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

    Коментар


    • #32
      До: По Великден из Източните Родопи

      Понеделник, когато всички си тръгват, за нас е ден за почивка .
      В ранния следобед заформям една лека, но отдавна планувана разходка към река Боровица. Там има едно мостче, малко копие на Ардинското, по което отдавна ми се иска да мина.





      А малко след каменния мост, нагоре по реката има въжен, по който се стига до автентично каменно село с типично население, също отдавна набелязано за посещение :-). Всъщност селото беше по-оживено, отколкото ми се искаше - искам да кажа, че навсекъде имаше хора, които ни гледаха странно - майка с дете, там, и се разхождаме по улиците... Малко снимки:





















      Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

      Коментар


      • #33
        До: По Великден из Източните Родопи

        А дали е красива тая България, ей...!
        Браво, вече за целия разказ и многото страхотни снимки, за които Ви благодаря.
        Наистина невероятно преживяване. Радвам се, че сте изкарали един прекрасен Великден и, че го споделяте с нас. С пожелания, да сте все така усмихнати и още много такива емоции.
        И като виждате, че някой снима не лягайте с моторите, хей ...
        Хубав ден на всички.
        По-добре мъртъв, но пич,... отколкото жив скапаняк!...

        Коментар


        • #34
          До: По Великден из Източните Родопи

          Черпете ме, не ме щадете!
          _________________
          (\__/)o*******_
          (='.'=)*O*.--._.=.\-.
          ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

          Коментар


          • #35
            До: По Великден из Източните Родопи

            Поздравления за чудесното ви преживяване! Не можах да се включа,защото нямаше на кого да оставя малкия.Ако тръгнех с него ,на кого ли щях да оставя жената...! Завиждаме ви благородно !
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • #36
              До: По Великден из Източните Родопи

              Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
              Поздравления за чудесното ви преживяване! Не можах да се включа,защото нямаше на кого да оставя малкия.Ако тръгнех с него ,на кого ли щях да оставя жената...! Завиждаме ви благородно !
              Янко и четиримата винаги сте добре дошли. Снощи вече обсъждахме следващото посещение на региона. Хубавото в този район е, че винаги има още какво да се види. Пък и ние не си дадохме много зор да отметнем всичко
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #37
                До: По Великден из Източните Родопи

                Бъбрек ще даря ,но няма да го пропусна,Димо . С удоволствие ще се включа.Между другото къде продават куверти за срещите ви в сряда...
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #38
                  До: По Великден из Източните Родопи

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  Бъбрек ще даря ,но няма да го пропусна,Димо . С удоволствие ще се включа.Между другото къде продават куверти за срещите ви в сряда...
                  Недей !
                  Бъбреците ще ти трябват. И двата. За бирата
                  Куверти няма. Като дойдеш по нашите земи, гледай да е сряда
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • #39
                    До: По Великден из Източните Родопи

                    Браво, и така от дума на дума,от снимка на снимка и нашата малка мото-група трагва в този регион на обиколка от другия петък.
                    Винаги е страхотно да споделяш преживяванията си,като успоредно с това амбицираш останалите.
                    [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
                    blood group 0+

                    Коментар


                    • #40
                      До: По Великден из Източните Родопи

                      Ехааааааааа! Благородно ви завиждам. Най-вече за липсата на планове и график. И благодаря задето споделихте!



                      Тоя, със същият нож в устата, май съм го виждал някъде в централен Анадол



                      А тоя май си е купил нов фотоапарат и още е се е похвалил


                      Най много се впечатлих от Златоград. Не подозирах, че там е толкова готино... а имам близък приятел от студентските години. Как съм пропуснал до сега да не го посетя.

                      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                      ...Снощи вече обсъждахме следващото посещение на региона...
                      Това май са най-добрите новини до момента Ще гледам във втората вълна да ме има на снимките, че Родопите са ми слабост
                      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X