Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По Великден из Източните Родопи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • По Великден из Източните Родопи

    Това беше един много свят празник,който ние оползотворихме с максимално настроение. Димо, впечатлен съм от местата, които ни показа и от маршрути,през които ни прекара.Благодаря и на директора на историческия музей в Кърджали,за прекрасната лекция, която ни изнесе на Перперикон. Благодаря ви на всички. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.
    Последно редактирано от drago varvar; 05-04-10, 07:33.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    До: По Великден из Източните Родопи

    Kачете малко снимки, за да оплакнат очите хората за тези красоти, които вдяхме. Всички снимаха с много яки фотоапарати и обективи...
    Вчера след посещение на Татул и Златоград атакувахме Дяволският мост на Арда. Направихме 20 км корав офроуд, общо за отиване и връщане към моста. Надминахме на офроуда всички, с изключение на един скутер, една Жигула и един Форд Фиеста... Димо даже успя лекичко да падне, но не можа да уцели точно гьола, а така от страни в тревата. Много готино беше всичко! Благодаря на Димо и Яна за гостоприемството!
    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
    Златомир Попов - Forry

    Коментар


    • #3
      До: По Великден из Източните Родопи









      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #4
        До: По Великден из Източните Родопи

        Айде още снимки, че тези са малко. Браво на вас.

        Коментар


        • #5
          До: По Великден из Източните Родопи

          Едвам ме навихте,ХАЙДЕ ВСИЧКИ СЕГА KAЖЕТЕ.....HONDA.......

          http://dragich76.snimka.bg/motorcycl...-rodopi.489058
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #6
            До: По Великден из Източните Родопи

            Блазе ви за хубавото изкарване на празниците и БЛАГОДАРЯ за снимките. Източните Родопи са място където определено има какво да се види . И аз реших да покарам в един от двата ми почивни дни по празниците (хем да тествам творението на Иван и Шидер- направиха ми перфектен ойлер), ама от 500км Варна -Карандила-Сливен-Бургас-Варна половината ми минаха в битка с дъжда и накрая все едно не бях карал , а се бях къпал в автоматична автомивка с дрехите и мотора. ПП И едно питане: На някои снимки всички са с вдигнати ръце като ореол- ще обясни ли някой ритуала , че е определено интересно . Поздави и все такива хубави моменти и за в бъдеще!!!

            Коментар


            • #7
              До: По Великден из Източните Родопи

              Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
              Тази може ли да я скриете, че се задавих от слюноотделяне.

              Коментар


              • #8
                До: По Великден из Източните Родопи

                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                Направихме 20 км корав офроуд...
                Не ми падай в очите, там си правехме гонки, докато бях с FJR1300, и направо разпилях една ПанЕвропа
                Ride to arrive.

                Коментар


                • #9
                  До: По Великден из Източните Родопи

                  Колеги, вас ли срещнах на път към "Каменната сватба"? Май няма кой друг да е било... Надявам се, че сте се разходили и по-нагоре - има много красива борова гора
                  Последно редактирано от господин никой; 05-04-10, 19:47. Причина: typo...

                  Коментар


                  • #10
                    До: По Великден из Източните Родопи

                    Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                    ПП И едно питане: На някои снимки всички са с вдигнати ръце като ореол- ще обясни ли някой ритуала , че е определено интересно . Поздави и все такива хубави моменти и за в бъдеще!!!
                    Това сме живи гъбки ,сред каменни гъбки,или просто станахме част от пейзажа.
                    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                    Коментар


                    • #11
                      До: По Великден из Източните Родопи

                      Бравас, забавленията ви са били на ниво

                      Коментар


                      • #12
                        До: По Великден из Източните Родопи

                        Сговорна дружиба сте ейй

                        Решихте и го направихте. Кат гледам албума на drago varvar си викам ..бре, че той от моя град потеглил Ама не бях наблизо, можех да се включа с колата (мотор -догодина)

                        Да сте живи и здрави, пътувайте и споделяйте, кеф ми прави да разглеждам Форума заради такива събития.

                        Коментар


                        • #13
                          До: По Великден из Източните Родопи

                          Преди всичко искам да благодаря на Димо и на Яна - прекрасните ни домакини на тази кратка обиколка из Източните Родопи с епицентър Кърджали . Горещо препоръчвам на всеки, който все още не е имал възможността да посети този край, да го направи, защото определено има много места, който си заслужава да се посетят.
                          Христос Воскресе на всички съфорумници.
                          HONDA CBF1000

                          Коментар


                          • #14
                            До: По Великден из Източните Родопи

                            Е, вече ми е гадно, че не дойдох с вас Благодаря за фотото!
                            Поздрави!

                            Коментар


                            • #15
                              До: По Великден из Източните Родопи

                              И ние се прибрахме живи и здрави.
                              Сега ще разгледам снимките и ще кача
                              Беше страхотно ...
                              ______2
                              Е = MZ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X