Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • didkata_s
    отговори
    ееех...... ше е супер


    Остави коментар:


  • Мариан(zloster)
    отговори
    А, защо не и през Чудните Мостове

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    И Ягодинската пещера и дяволското гърло са включени вече в маршрута, но който има предложения за други обекти сега му е времето да ги дава...

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    Много близо до Ягодинската пещера е и дяволското гърло което също е много интересна пещера за посещение а триградското ждрело е много красиво

    Остави коментар:


  • buldog
    отговори
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...
    В Родопите Ягодинската пещера там има какво да се види

    Остави коментар:


  • martto
    отговори
    И аз сам навит,дано месетса е благосклонен кам мен

    Остави коментар:


  • roumen5
    отговори
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров
    Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...
    Това е чудесно! Аз лично съм голям почитател на тракииските светилища, а на територията на Родопите, Странджа а и Сакар те са уникални в световен мащаб. Мога да посоча поне 10-ина места , ако не и повече, които си струва да се посетят във връзка с тази тема, но ще ми е нужно малко време, за да ги подбера и систематизирам съобразно такъв поход. Ако представлява интерес мисля, че ако ще се ходи по такива места не е лошо да се привлекат специалисти но тракология от БАН или СУ, които да дадат информация. Утре ще изброя местата, където има значими точки из планининте , свързани с траките, че сега съм доста уморен .

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    това което организирате момчета е страхотно, аз съм от Бургас и имам Баги. Казах за прехода на моите приятели които също имат багита и АТВ и те веднага приеха идеята да участваме от самото начало даже нямаме търпение да тръгваме. Ако можем да помогнем с каквото и да е било от наша страна за прехода в Странджа планина и оставането по морето само ни кажете и ще се радваме да сме полезни

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    Към момента са уточнени някои интересни точки, които непременно ще посетим например Перперикон и Татул. Злати осигури един 60-страничен оригинален труд по въпроса за тракийските светилища на територията на Родопите, който ще бъде предоставен на всеки участник в експедицията и естествено ще гледаме маршрута да включва всичките. Както по-горе Събин написа точния маршрут ще бъде определен като се стопли, а ако някой има конкретно предложение за интересно място, което може да се посети е добре дошъл но да казва на време...

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    Първоначално публикуван от roumen5
    Моето питане е има ли идея кои точно тракийски селища , на територията на Родопите ще бъдат обект на разглеждане?
    Маршрута не е уточнен засега. Чакам да се стопят снеговете и тръгвам

    Ако имаш някаква идея за места които трябва да се посетят - кажи.

    Остави коментар:


  • roumen5
    отговори
    Моето питане е има ли идея кои точно тракийски селища , на територията на Родопите ще бъдат обект на разглеждане?

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    Тук там по хижи на останалите места на палатки. На въпроса как ендурото и АТВ-тата ще си карат палатките отговарям: с помощта на джиповете

    Остави коментар:


  • Десислав
    отговори
    Знам че още е много рано ама голям мерак какво да правя Къде ще се спи На палатки или по хотели

    Остави коментар:


  • Венцислав Петров
    отговори
    Малко по-късно ще публикуваме размера на таксите и допълнителните условия. Но по принцип таксата ще е диференцирана в зависимост от подготовката на участниците и автомобила им. Колкото по-добре подготвен автомобил и участници толкова по-малка такса... Респективно на съвършено неподготвени хора и автомобили ще им бъде осигурен съответен ескорт и постоянна помощ, но това ще струва повече пари...

    Остави коментар:


  • roumen5
    отговори
    Какви ще са таксите за желаещите да се включат?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X