Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Експедиция Рила, Родопите, Сакар, Странджа 2006

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • kinex
    отговори
    15.08.2006 - с Баните
    https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...6/MVI_0001.AVI

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    Ето и обещаните от мен снимки. Няма да ги коментирам. Голяма веселба беше! Бандата на ендуристите караше с кеф и настроение, а вечер ... то се вижда.
    Отпочинах си, както никога досега !!!















































































































































    Снимките са правени от Боровец до Триград.
    А тази, от язовир Батак е специален поздрав от цялата група към нашия колега Митко Митков. Нарича се "Камъчета".


    Остави коментар:


  • Yaro
    отговори
    Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
    ...Иначе в Прехода има от всичко и за всеки. Който се е двоумял дали да дойде или не, много ще съжалява
    Аз също се присъединявам към думите на Жоро на 100%. Въпреки, че карах по лекото трасе (най-малкото джипа не е мой) се изкефих адски. Особено втория ден (неделя) трасето от Ягодина до яз. Батак беше неветоятно красиво, живописно и т.н. и много приятно за каране. Браво на Събин!

    Съжалявам, че трябваше да си тръгна в понеделник сутринта. Със сигурност изпускам много, Родопите са просто очарователни.. Жалко, че такава експедиция се прави само веднъж годишно (точно когато имам много работа ). И аз ще кача малко снимки днес - утре..

    Остави коментар:


  • Жоро Хаджиев
    отговори
    Здравейте на всички!
    Току-що с Данчо се върнахме от Родопите, след като карахме 3 дни с Похода.

    Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака
    Аз и Данчо вчера си направихме шоуто с Чуров и трябва да ви кажа, че той кара яко, машината му също е много добре подготвена. На засукания пясъклив път около яз. Широка поляна едвам го откъсвахме и хубаво, че дойде участък с яки, големи камъни, та пристигнахме по-рано на Ягодина и имахме малко време в аванс, та да си поръчаме пилешките пържоли!
    Почвам да обработвам снимки от първите дни на Прехода и като съм готов ще ви ги пусна да ги разгледате.
    Иначе в Прехода има от всичко и за всеки. Който се е двоумял дали да дойде или не, много ще съжалява

    Остави коментар:


  • Pursie
    отговори
    Re: Поход

    Първоначално публикуван от V93
    Първоначално публикуван от Pursie
    Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода
    Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака
    Той е. Обаче след като си му видял номера, значи е карал бавно.

    Остави коментар:


  • vokel
    отговори
    Първоначално публикуван от sabin
    Всичко варви по вода (засега). Днес беше много жега. Алекс, чуров, Ву6ев и Мишо електрика си търсят белята и само се чудят каде да се набият извън трака. Тази утрин беше яко ремонти след едно леко екстремче кадето се бяха набили по желание.

    Утре ще тръгнем от Ягодина към с. Баня. Маршрута е 120км чудесен офроуд. Вечерта спиме на место с басеин и ще има и нощто къпане. Ако се справя с фтп-то ще кача и някоя друда снимка.
    Ама да не е от басейна снимката,че и ние да видим офроуд.
    Иначе басейни -от двата края на улицата.

    Остави коментар:


  • Чавдар (V93)
    отговори
    Re: Поход

    Първоначално публикуван от Pursie
    Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода
    Аха, ще я пази той! Днес в участъка между Широка поляна и Борино на два пъти ме задминава един червен Патрол с варненска регистрация,който се опитваше да държи темпото на двама колеги с Ендуро, които минаха преди него и летеше ниско над камънака

    Остави коментар:


  • Pursie
    отговори
    Поход

    Брррррррр. Мнооого ме е яд, че чак в четвъртък ще се видим.
    Ей там всички екстремисти ( най-вече Чуров) пазете колите. няма сам да довършвам похода

    Остави коментар:


  • sabin
    отговори
    Всичко варви по вода (засега). Днес беше много жега. Алекс, чуров, Ву6ев и Мишо електрика си търсят белята и само се чудят каде да се набият извън трака. Тази утрин беше яко ремонти след едно леко екстремче кадето се бяха набили по желание.

    Утре ще тръгнем от Ягодина към с. Баня. Маршрута е 120км чудесен офроуд. Вечерта спиме на место с басеин и ще има и нощто къпане. Ако се справя с фтп-то ще кача и някоя друда снимка.

    Остави коментар:


  • redair
    отговори
    ходете... и да си искарате весело аз със сигурност оставам пред монитора ( и сам войнът е войн )

    Остави коментар:


  • vokel
    отговори
    Ами ....през Хасково. Яко съм навит .Може ме заведеш и на риба,Понтона...т.н.Въпреки ,че съм алергичен към рибата.Важно е приключенията.
    Сабине ,гледам ,че си активен дай некво инфо.

    Остави коментар:


  • kinex
    отговори

    От къде ще минаваш. Даи да ходим заедно.

    Остави коментар:


  • vokel
    отговори
    Първоначално публикуван от kinex
    На 16 сутринта тръгват от с.Баните(близо е до Ардино). Вечерта се спи в Крумовград. На следващия ден се кара до Маджарово. Трасето би трябвало да включва Тракийската крепост Перперикон и гроба на Орфей Татул където за срамът на срамотийте не съм ходил.
    Мисля да се включа за двата дена.
    И аз и аз живот и здраве.Как може да не си ходил ,бре .То верно е отекчително/защото не можеш да видиш всичко за един ден/ама поне ти е на един к.. място.

    Остави коментар:


  • kinex
    отговори
    На 16 сутринта тръгват от с.Баните(близо е до Ардино). Вечерта се спи в Крумовград. На следващия ден се кара до Маджарово. Трасето би трябвало да включва Тракийската крепост Перперикон и гроба на Орфей Татул където за срамът на срамотийте не съм ходил.
    Мисля да се включа за двата дена.

    Остави коментар:


  • Чавдар (V93)
    отговори
    Първоначално публикуван от vokel
    Да ,ама и аз и ти стоим пред компа за съжаление.
    Аааа, това е много временно явление за мен. Утре си бия камшика в посока по-приятни места И ще гледам по възможност да отида на свиждане и да се включа в колоната, пък макар и само за половин ден.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X