Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко див е Дивия Запад???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колко див е Дивия Запад???

    След разходката по езерото реших да обръщам към къщи… Не трябваше да се прибирам поне още за един ден и мислех да нощувам някъде по път.

    Минах по същият черен път до язовира, като начин да пропусна връщане през Йелоустоун. Кратка почивка—това беше вече като почти бях преминал през планината:





    Пътят в Айдахо се превърна в хубав и широк, с равен макадам. Карах с около 55—60 мили и си мислех ей сега ако се разлепя каква щеше да стане… Задната ми гума беше почти без грайфер, мотора като че ли плуваше върху настилката но ми беше кеф…


    Спрях да снимам Големите Титони зад мен, в далечината:





    А тук вече стигнах до асфалта, малко преди селището Ashton, в щата Айдахо:





    Реших да избягвам главните магистрали, и да намеря маршрут по второстепенни пътища. След като хапнах в Rexburg (http://www.blistersrexburg.com/ вкусно барбекю), свих наляво по 33, а след това на север по 28 към Leadore, щата Айдахо…

    А пътят наистина удиви—никакъв трафик, прав, до където поглед стига… Както някъде четох—човек ако присвие очи внимателно, може да види какво става утре…




    Вятърът духаше силно, и подпирах мотора, докато снимах. Странно усещане, съвсем сам по този като че ли безкраен път…
    А вече надвечер, след като поднимах Leadore, небето отново се усмихна:



    Още веднъж:




    Трябваше да спра тук някъде за да нощувам, но не го направих… Мислех си че ще имам време да спра на горещи извори точно на границата с Монтана, но не разпределих добре времето и закъснях… След като прекосих прохода Lost Trail Pass, реших да продължа до вкъщи, беше си вече време да спя в истинско легло Каране по нощите хич не беше добра идея заради многобройните елени по пътя и за кой ли път си казвам, че това е за последно…


    Това беше и от мен. Благодаря за възможността да споделя изживяното с вас!! И още хиляди пъти благодаря на момчетата от Чикаго, че дойдоха толкова далеч за да се срещнем.


    До нови срещи, ще се радвам!!

    Коментар


    • От: Колко див е Дивия Запад???

      Ей, страхотни тези Тетони, бе. От една страна ме е яд, че пропуснахме, от друга това е чудесна причина да се върнем отново...
      Днес се видях с Боян, предлагам да не го бъзикаме защото като нов юзер всяко мнение трябва да се одобрява от модератор и не е честно от наша страна...
      А снимки ще му дадат да пуска сигурно по нова година...2017
      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

      Коментар


      • От: Колко див е Дивия Запад???

        Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
        Ей, страхотни тези Тетони, бе. От една страна ме е яд, че пропуснахме, от друга това е чудесна причина да се върнем отново...
        Днес се видях с Боян, предлагам да не го бъзикаме защото като нов юзер всяко мнение трябва да се одобрява от модератор и не е честно от наша страна...
        А снимки ще му дадат да пуска сигурно по нова година...2017

        Бояне, извинявам се, ако съм прекалил... С удоволствие очаквам да се срещнем. Бира от мен

        Коментар


        • От: Колко див е Дивия Запад???

          Сашо, снимките и клипа от последните ти 2 поста не се виждат!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • От: Колко див е Дивия Запад???

            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Бояне, извинявам се, ако съм прекалил... С удоволствие очаквам да се срещнем. Бира от мен
            За какво?...не виждам защо,освен ако не си закодирал нещо в поста с многото въпросителни!
            Аз от майтап разбирам и на майтап нося,но и ти трябва да си много тегав,щом ще пием бира заедно!
            Следващият път дано имаме тази възможност.

            Коментар


            • От: Колко див е Дивия Запад???

              Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
              Сашо, снимките и клипа от последните ти 2 поста не се виждат!
              Еее, наистина ли? Аз опитах от друг браузер, без да влизам във форума, и снимките се виждат...

              Коментар


              • От: Колко див е Дивия Запад???

                Първоначално публикуван от H-D Rider Преглед на мнение
                Аз от майтап разбирам и на майтап нося,но и ти трябва да си много тегав,щом ще пием бира заедно!
                Следващият път дано имаме тази възможност.
                Хихи, добре... Има ли още, ъм, Титони от Стърджис?

                Коментар


                • От: Колко див е Дивия Запад???

                  Аз виждам всичко. Отново благодаря за споделеното!
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Колко див е Дивия Запад???

                    Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                    Еее, наистина ли? Аз опитах от друг браузер, без да влизам във форума, и снимките се виждат...
                    Да, не ги виждам! Виждат се само малко квадратче с Х в него на местото на всяка снимка! А от предишните постове снимките се виждат. Браузера ми е уиндоуския за 8.1
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Колко див е Дивия Запад???

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Аз виждам всичко. Отново благодаря за споделеното!
                      За да е коректно, сега, на компа в офиса, не ги виждам...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Колко див е Дивия Запад???

                        Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                        А пътят наистина удиви—никакъв трафик, прав, до където поглед стига… Както някъде четох—човек ако присвие очи внимателно, може да види какво става утре…


                        Вятърът духаше силно, и подпирах мотора, докато снимах. Странно усещане, съвсем сам по този като че ли безкраен път…
                        До нови срещи, ще се радвам!!
                        Тази снимка ме изкефи особено много! Наистина можеш да видиш на нея чак утре!
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Колко див е Дивия Запад???

                          На таблета всичко виждам, значи е от браузъра проблема вероятно!
                          "Do not correct a fool, for he will hate you;
                          Correct a wise man, for he will appreciate you."

                          Коментар


                          • От: Колко див е Дивия Запад???

                            Вече ги виждам отвсякъде.
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Колко див е Дивия Запад???

                              От два браузъра пробвам, но не ги виждам.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Колко див е Дивия Запад???

                                Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                                Тази снимка ме изкефи особено много! Наистина можеш да видиш на нея чак утре!
                                Мерси ВладиЧ!!

                                Няколко седмици по-късно, Стърджис все още е мястото на, ъъъ, пълен разгар

                                http://www.accessatlanta.com/news/ne...-saloon/nnZpk/


                                Ще проверя на работа какви са тези номера със снимките...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X