Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С мотор по Дивия Запад

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: С мотор по Дивия Запад

    Благодаря за разходката!

    Коментар


    • От: С мотор по Дивия Запад

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Готино поредно приключение
      Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
      Благодаря за разходката!
      Искрено благодаря за отзивите колеги!!

      Коментар


      • От: С мотор по Дивия Запад

        Сашо, благородно ти завиждам, че всичко това ти е в задния двор. Продължавай да ни радваш/дразниш с невероятните си приключения
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • От: С мотор по Дивия Запад

          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
          Сашо, благородно ти завиждам, че всичко това ти е в задния двор. Продължавай да ни радваш/дразниш с невероятните си приключения
          Митко, радвам се че ти е интересно-надявам се някой ден да поразкършиш Строма в нашата махала!! Ще се радвам да ти покажа местата наоколо.

          Тук сега е минус 2 по Фаренхайт!! (около -20 Целзий) Кошмарът наричан Зима като че ли няма да свърши скоро.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140131_002.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5567960
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: С мотор по Дивия Запад

            Благодаря за "Одисея"-та. Тази и останалите. Красиво, диво и някак си свободно е.
            Като гледам снимките и си спомням за "Белю Пушилката" и останалите книги на Джек Лондон, както и всичко което съм прочел за US запада и средните щати.

            Четох пътеписа ти до 5'50 сутринта .Жената ще ме изгони, ако продължавам така


            Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
            Тук сега е минус 2 по Фаренхайт!! (около -20 Целзий) Кошмарът наричан Зима като че ли няма да свърши скоро.
            Вярвам:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Заснемане (800x510).jpg
Прегледи:1
Размер:209.9 КБ
ID:5567962



            Има надежда:
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Justif; 02-03-14, 05:30.

            Коментар


            • От: С мотор по Дивия Запад

              Първоначално публикуван от Justif Преглед на мнение
              Благодаря за "Одисея"-та. Тази и останалите. Красиво, диво и някак си свободно е.

              Четох пътеписа ти до 5'50 сутринта .Жената ще ме изгони, ако продължавам така
              04:51 сутринта!! Лягай колега!!! Пътеписа и утре ще го има. И още ще добавя.

              Колкото за усещането, прав си. Без значение дали се разкарвам с мотора из планините или съм по работа с камиона, се сещам или за Джек Лондон, или за Карл Май.

              Коментар


              • От: С мотор по Дивия Запад

                Свободния човек , Олд Шетърхенд....благодаря адаш за хубавата разходка по дивия Запад на Америка.
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: С мотор по Дивия Запад

                  И аз многоооооооо Благодаря! Преглеждам ги вече, за не знам си кой път и ииииии Баси кефа!

                  Коментар


                  • От: С мотор по Дивия Запад

                    Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                    Митко, радвам се че ти е интересно-надявам се някой ден да поразкършиш Строма в нашата махала!! Ще се радвам да ти покажа местата наоколо.

                    Тук сега е минус 2 по Фаренхайт!! (около -20 Целзий) Кошмарът наричан Зима като че ли няма да свърши скоро.

                    [ATTACH=CONFIG]687764[/ATTACH]
                    Да ти завиди човек за снега! Тука тая зима такова нещо немаше! Как да има при средни температури няколко градуса,ама над нулата.Тва по Целзий де!
                    Ама и какво тъжно става като стигнеш на нещо до края.Нищо не пречи обаче да повторим.Нали имаше нещо там за повторението!
                    Иво (таксито) Андреев
                    0988 91 80 50
                    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                    Коментар


                    • От: С мотор по Дивия Запад

                      Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                      Митко, радвам се че ти е интересно-надявам се някой ден да поразкършиш Строма в нашата махала!! Ще се радвам да ти покажа местата наоколо.

                      Тук сега е минус 2 по Фаренхайт!! (около -20 Целзий) Кошмарът наричан Зима като че ли няма да свърши скоро.
                      Дааа, тази сутрин след като се преборих със задължителните 5 инча сняг обявих официално, че зима 2014 е закрита и си честитих новата зима 2015. Много елегантен преход между двата сезона Пролет, лято и есен явно няма да има, сменям гумите на ремаркето и го привеждам в готовност за извозване на мотора на юг
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • От: С мотор по Дивия Запад

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Свободния човек , Олд Шетърхенд....благодаря адаш за хубавата разходка по дивия Запад на Америка.
                        Само дето моите приключения са доста по-плахи, и единственото ми оръжие е кредитната карта

                        Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                        И аз многоооооооо Благодаря! Преглеждам ги вече, за не знам си кой път и ииииии Баси кефа!
                        Радвам се че ти харесва колега, ще продължавам нататък!!

                        Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                        Да ти завиди човек за снега! Тука тая зима такова нещо немаше! Как да има при средни температури няколко градуса,ама над нулата.Тва по Целзий де!
                        Ама и какво тъжно става като стигнеш на нещо до края.Нищо не пречи обаче да повторим.Нали имаше нещо там за повторението!
                        Снега сега е 2-3 пъти повече. Мотора в горната снимка беше заровен на 31-ви Януари. А сега, вече Март, имаме около половин метър сняг. Ако си спомняте, през 2010 аз и Кайл вече обикаляхме около Монтана:

                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...05#post2300605

                        Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
                        Дааа, тази сутрин след като се преборих със задължителните 5 инча сняг обявих официално, че зима 2014 е закрита и си честитих новата зима 2015. Много елегантен преход между двата сезона Пролет, лято и есен явно няма да има, сменям гумите на ремаркето и го привеждам в готовност за извозване на мотора на юг
                        И аз вече така си мисля--ама после искам 2 лета подред!!

                        Коментар


                        • От: С мотор по Дивия Запад

                          Благодаря за споделеното.Поздрави.
                          I am just a simple man.

                          Коментар


                          • Montana 1000—21 Август, 2013

                            Може би си спомняте за Рон:



                            Той е един от организаторите на Монтана 1000—вече ежегодишно мероприятие, с маршрут от 1000 мили през планините в Монтана.

                            Тази година участвах за първи път, макар и единствено през първия ден. Групата се събра в Kamiah, Idaho.
                            Аз спрях у Рон, за да си изправя кормилото и стойките за страничните чанти след падане седмица назад. По-точно той ми ги оправи

                            След това отпрашихме към Айдахо, по Hwy 12. Групата се събра в градския парк за първата вечер, където и опънахме палатки (разрешено е). Решихме да вървим пеш до ресторант, а аз видях голям зор с навехнат крак, че и по джапанки…

                            Както и да е, след куцането последва вечеря, а после още куцане и сън… Плана за първия ден беше не толкова известния Lolo Motorway. Ето я и групата, предимно от форума на ADVRider:



                            Тук явно съвсем сме се загубили, разгъват се големите чаршафи



                            Пътят напред;



                            Това не е правилният път, би трябвало да сме на 500:



                            Крис, 16-годишен от Калифорния, беше дошъл с баща си който е на ГС-а в ляво:




                            Спряхме на почивка--задната ми гума след Калифорния беше съвсем изтъркана. Един от колегите я подритна и коментира: “Ти явно имаш голямо доверие в тази гума…” :



                            Отново Крис—с баща си винаги ме изчакваха, макар че исках да остана назад заради праха:



                            Хубави панорами от високо:




                            Отново почиваме:

                            Коментар


                            • Montana 1000—21 Август, 2013

                              Моя милост












                              Крис и татко на Крис се съветват (забравих името на таткото!!!):



                              Ето го и таткото:



                              Излезе че те живеят съвсем близо до Бодега Бей, където минах през Май по крайбрежието… Имаха много добри съвети за разходки покрай Калифорнийския бряг.

                              Ето го и Рон (високия),а също така и Пат, когото срещнах тук:



                              Отново изгледи от високо:









                              Поредната почивка—тези най вече бяха заради мен защото карах бавно:



                              Оттук е минала и експедицията Луис и Кларк:

                              Коментар


                              • Montana 1000—21 Август, 2013

                                Кошутата въобще не се боеше от нас:



                                Това езеро изглеждаше примамливо, недалеч от Indian Post Office:



                                Таткото на Крис!!



                                Маршрутът за този ден беше около 160-170 км и никога не съм бил толкова изтощен както в края на този ден:

                                https://www.google.com/maps/dir/Kami...d46.510719!3e0


                                Спряхме на вечеря в ресторанта на лоджата Локсo. Аз се уговорих с Рон да настигна групата през седмицата, след като изпрося повече време от работа, и да си сменя гумата. Той ми каза че ще ми даде една която стои в гаража.

                                Аз така и не успях да се присъединя по-късно, но за останалата част на Монтана 1000 може да прочетете в ADVRider:

                                http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=912458
                                Последно редактирано от Purple Elephant; 14-03-14, 06:22.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X