Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко седмици в Тибет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Няколко седмици в Тибет

    Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
    Мони, за пътеписа и преживяванията е ясно , че са страхотни - няма нужда да го казвам( а снимките - още повече) - толкова пъти го казаха хората. Имам само едно питане : Дай малко повече подробности за техническата страна на нещата- колко км. направихте стия- ЧУДЕСА НА КИТАЙСКИЯ ТЕХНИЧЕСКИ ГЕНИЙ,, как е работата с бензина там(от към цени и качество) , изобщо има ли някакво подобие на технически работилници(за сервизи е ясно , че няма) и такива неща? Изобщо - напиши малко практическа информация, че току виж някой решил да тръгне да гони Джовката, ама по друг маршрут- БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО И СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ ПОСТА МИ СТАНА ТОЛКОВА ДЪЛАГ!!!!

    Статистиката е следната:

    Общо целия тур 3,780 км.
    Най-дълъг пробег 345 км за деня,за около 8 и 1/2 часа.
    Най-къс пробег 130 км за деня,за около 5 часа.
    Качеството на бензина е като навсякъде по света.
    Цените са следните( 1 EUR= 10 RMB)


    Работилници има колкото щеш,но моторите,които се обслужват,предполагам си ги видял по снимките...

    Поздрави,
    търся си подписа....

    Коментар


    • До: Няколко седмици в Тибет

      Станах, закусих и седнах да прочета темата на един дъх.....ма останах без ДЪХ.
      Това наистина ли ти се е случило, или е поредната интернет страница която е писана от чужденец спонсориран от дискавъри или травъл тв.
      На момента с бирата не издържах и си отворих и аз една, ма пак не ми помогна да го смеля това нещо с мозъка си...
      Откато ползвам интернет никога досега не съм изпадал в толкова патова ситуация....истина ли е или не..




      П.П. Колеги в горният десен ъгъл ТЕМАТА има звездички за оценяване, които много малко от вас са използвали.
      Последно редактирано от Тануцо; 24-10-09, 17:18. Причина: буквичка в повече :)

      Коментар


      • До: Няколко седмици в Тибет

        Chinela прав си нека се опитаме да го стимулираме,да му покажем с каквото можем той да разбере как ние се чувстваме...Сигурен съм ,че който е чел цялата тема е някак си вътре в нещата не може да си изкара от главата всичките преживявания в тази тема,тези снимки,няма какво да се коментира,едва ли има човек на света който да не спре дъха си поне за секунда щом погледне тези снимки,тази красота,като сравнявам някои от природните богатства с нашите нямат почти никакво място за сравнение..защото тези хора си пазят богатствата и колкото и да нямат средства правят всичко възможно,за да може тяхното-уникалното да остане непокътнато от лоши ръце!Нямам какво друго да кажа уникални снимки,уникално пътуване,уникални хора!Пожелавам да има още много такива пътешествия!

        Поздрави!
        Последно редактирано от Тануцо; 24-10-09, 17:19. Причина: объркана буквичка
        [B]Honda 450R
        Kawasaki 450R -продава се!
        Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

        Коментар


        • До: Няколко седмици в Тибет

          Браво , Мони!

          Страхотни емоции от шапката на света,
          благодарности за споделеното и
          бъди здрав, за нови пътешествия
          http://vbox7.com/play:84ee5e6e

          Коментар


          • До: Няколко седмици в Тибет

            Невероятен пътепис и преживяване !!! ОГРОМНО Благодаря !!!

            Прочита му беше една смесица между въудошевление, благородна завист и мазохизъм (от няколко седмици не съм мърдал от бюрото си ).

            Снимките са невероятни, дълбок поклон пред автора !!!

            Само един въпрос: С каква фото техника са правени снимките - впечатлен и респектиран съм!
            VW Passat 2.0-16V

            Коментар


            • До: Няколко седмици в Тибет

              Първоначално публикуван от ipserver Преглед на мнение
              Невероятен пътепис и преживяване !!! ОГРОМНО Благодаря !!!

              Прочита му беше една смесица между въудошевление, благородна завист и мазохизъм (от няколко седмици не съм мърдал от бюрото си ).

              Снимките са невероятни, дълбок поклон пред автора !!!

              Само един въпрос: С каква фото техника са правени снимките - впечатлен и респектиран съм!
              Колега това,което ползвам е Canon EOS 400 D.

              Поздрави,
              търся си подписа....

              Коментар


              • До: Няколко седмици в Тибет

                Свалям шапка на автора.Сега спокойно мога да кажа,че видях другия Китай.Макар и на снимки.Поздравления.

                Коментар


                • До: Няколко седмици в Тибет

                  Страхотно пътуване!
                  Респект!!!

                  Коментар


                  • До: Няколко седмици в Тибет

                    Срам, несрам, признавам си - чак сега го прочетох това. Дори не исках да го почвам че....

                    just F-ing speechless!

                    това, което мен ме съсипа бяха снимките на деца/ майки с деца.

                    Мони, поздрави още веднъж!
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • До: Няколко седмици в Тибет

                      Еййй най-накрая ми остана време да прочета творението ти, Мони. Просто си знаех, че не трябва да започвам, ако нямам достатъчно за да чета внимателно и да се отдам на красотите. Струва си да вникнеш добре и да се насладиш на всичко, на един дъх, да не те мъчи абстиненцията... Брррр... Настръхнах от гледкта на Еверест... какви простори... какви колоси... какви снимки... какво приключение... какво чудо...

                      Страхотно се е получило! Евалла!

                      Браво и на теб, и на Силвия за решението да го направите!!!

                      Преди време ти писах, че си достигнал върха, ти ме обори категорично достигайки нови, по-"върховни" върхове. Пътешествието продължава... знам! УСПЕХ!!!
                      Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                      Коментар


                      • До: Няколко седмици в Тибет

                        Браво,браво.Страхотен пътепис,страхотни снимки.Преживях с вас макар и малка част от онова което сте преживели вие,от онази друга култура и от онези местни хора ,които направиха вашето пътуване възможно.
                        Браво
                        Последно редактирано от Тануцо; 06-12-09, 22:09. Причина: изпусната буква
                        [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

                        Коментар


                        • До: Няколко седмици в Тибет

                          Мони, Виж колко е часа на поста ми Страшно беше! Истинско преживяване е четенето на пътеписа.
                          В момента се радвам, че съществува интернет на планетата.
                          Помечтах си да се поразходя и аз по непознати земи.
                          Моля те, снимай и филми някак. Ако имаш нужда, ще ти помогна с огромно удоволствие да ги монтираме. Всички снимки са страхотни, особено пейзажите, но тази е специална за мен - като рисунка е:



                          Поздрави

                          Коментар


                          • До: Няколко седмици в Тибет

                            привет, не мога да остана безпристрастен и да не споделя че това пътешествие е било НЕВЕРОЯТНО!!!

                            Коментар


                            • До: Няколко седмици в Тибет

                              БРАВО-БРАВО колега и аз на един дьх изчетoх и разгледах написаното и Благодаря, че ни разходи и нас из Тибет.

                              Коментар


                              • До: Няколко седмици в Тибет

                                Браво Мони! Уникално! Най-сетне седнах и изчетох всичко на един дъх, после изчетох отново с Дъг. Респект! И Дъг и аз съжаляваме, че няма да можещ да присъстващ на HU срещата за да направищ презентация, но може би по-късно през годината ще направим една сбирка, когато всеки се е завърнал и да се насладим на презентации от последните пътувания, Владич например няма да бъде на HU срещата също, тогава ще е нейде из сибирските ливади . Сигурна съм, че ще има и други интересни пътувания.
                                Хайде, чакаме втората Африка с нетърпение.
                                Поздрави,
                                Поли и Дъг

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X