Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътят до коприната

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пътят до коприната

    Минаха седем месеца от това пътуване. Не мога да повярвам ...Сигурно ще ви прозвучи познато, но "сякаш беше вчера". Не, не вчера а днес... всъщност аз още съм там. Не съм се върнал. Скитам с мотора си нагоре-надолу...
    Странно е. Друг път не ме е държало чак толкова дълго. Обаче този път не знам какво стана

    Сега ще ви разкажа какво се случи в пет минути...





    За тези, които имат повече от пет минути ето и подробния разказ за пътуването:

    Пътят до коприната през Турция

    Пътят до коприната през Иран

    Пътят до коприната през Туркменистан и Узбекистан


    Пътят до коприната през Памир (Таджикистан) и Алайския Хребет (Киргизстан)

    Пътят до коприната през Байконур (Казахстан) и Днепър (Украйна) до дома
    Последно редактирано от damon; 24-09-13, 22:08. Причина: добавяне на линк
    ______2
    Е = MZ

  • #2
    От: Пътят до коприната

    Е малко е, но е от сърце!
    Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
    Drag Grand Canyon Daily
    Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
    LZ1JYM

    Коментар


    • #3
      От: Пътят до коприната

      преживяването ще е било невероятно

      Коментар


      • #4
        От: Пътят до коприната

        А некой му посегне, а нещо ..
        Първо да разкаже.

        Коментар


        • #5
          От: Пътят до коприната

          Много Добро.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            От: Пътят до коприната

            Ние сме видели само отражението на това пътуване и ни държи толкова време, та теб, който си го създал и е станало неразделна част от живота ти, защо очакваш да те пусне? Може само да понамалее. А може и да се засили.
            Нали знаеш, клин клин избива
            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

            Коментар


            • #7
              От: Пътят до коприната

              Няма спасение от този "вирус", брат ми....
              Видял си тези огромни равнини. Видял си там някъде високо в небето тези бели върхове. Почувствал си страховитият и леден дъх на тези огромни планини. Контактувал си с много бедни, но и много щастливи и добри хора... Там някъде е и корена ни, от където сме се появили на този свят, ние българите... Там си бил в нирвана!!! Как ще го забравиш?
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • #8
                От: Пътят до коприната

                Много ми хареса ! Браво ! Завиждам ви пичове !

                Коментар


                • #9
                  От: Пътят до коприната

                  Струваще си чакането!

                  Още! Още! Още!
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пътят до коприната

                    Едно ново начало!
                    Едно добро начало!

                    Поздрави,
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пътят до коприната

                      Поздравления Димо най- вече , че започна ( за самото пътешествие съм ти ги казал още миналата година) . А и знам, че когато започнеш нещо , ще го довършиш , така , че ..и аз като giorgio:ОЩЕ,ОЩЕ,ОЩЕ!!!
                      Не разбирам много от компютри и искам да попитам:На това страхотно клипче ,снимките има ли вариант слайдшоуто им да е с една идея по-бавно,(че на всяка съм стопирл кадъра за да се потопя в снимката, а така се прекъсва музиката)? Или ако е направено клипчето вече не става да се променя( и така си е супер де ) ???!!!
                      И давай нататък , че сезона дойде и тогава повече ще караме от колкото да стоим тук ! ПОЗДРАВИ И БЛАГОДАРЯ!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пътят до коприната

                        Супер
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пътят до коприната

                          Страхотно Димо ! Благодаря за споделеното.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пътят до коприната

                            Страхотен клип! Върна ми вълнeнието от времето, когато пишеше "от мястото на събитието"!
                            Последно редактирано от NovemberCharlie; 06-03-11, 10:44. Причина: несъществена
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пътят до коприната

                              Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                              Поздравления Димо най- вече , че започна ( за самото пътешествие съм ти ги казал още миналата година) . А и знам, че когато започнеш нещо , ще го довършиш , така , че ..и аз като giorgio:ОЩЕ,ОЩЕ,ОЩЕ!!!
                              Не разбирам много от компютри и искам да попитам:На това страхотно клипче ,снимките има ли вариант слайдшоуто им да е с една идея по-бавно,(че на всяка съм стопирл кадъра за да се потопя в снимката, а така се прекъсва музиката)? Или ако е направено клипчето вече не става да се променя( и така си е супер де ) ???!!!
                              И давай нататък , че сезона дойде и тогава повече ще караме от колкото да стоим тук ! ПОЗДРАВИ И БЛАГОДАРЯ!!!

                              Този клип е в стил "teaser". Целта е да възбуди любопитството и да повиши желанието да още!

                              ИСКАМЕ ОЩЕ - ИСКАМЕ ОЩЕ!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X