Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Западни Балкани 2010 - No Commerce

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

    На теб специално ще ти обясня като се видим на "Долно Уйно-Белоградчик"
    Alvanovo motors - Сам съм си клуб, сам съм си президент!
    Yamaha XJ 900 F, Yamaha FJ 1200, Suzuki GSX 1100 F
    Fiat Grande Punto 1.4, Volvo 460 1.7 T, BMW 523i

    Коментар


    • #62
      До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

      Ще се видим чак в Неделя. Събота вечер съвпадна с един непропускаем рожден ден, но много рано на следващата сутрин смятам да дойда да Ви събудя с прекъсвачи.
      Черпете ме, не ме щадете!
      _________________
      (\__/)o*******_
      (='.'=)*O*.--._.=.\-.
      ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

      Коментар


      • #63
        До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

        Аз ще дойда в петък към 8 PM.
        Ще се опитам и баща ми да докарам... той пак е един от нас
        You'll never find out - I got no key hole....

        Коментар


        • #64
          До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

          Аз отпадам от снимката пред Уйно.
          Ако всичко е наред, ще се видим в събота ...
          ______2
          Е = MZ

          Коментар


          • #65
            До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

            Уйното пада, събота - в Бедрок - да се видим !

            Коментар


            • #66
              До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

              Понеже започва обратното броене на дните - 3,2,1 ... да преговорим с евентуалните участници , които се предполага че са прочели , следили и премислили внимателно изписаното ( наистина се надявам , защото някои постове са такива , че се чудя дали си прави майтап някой ...) . На 19 , сряда , в 20 ч. , който иска да заповяда в Бирария "Казака" , пл."Македония"16 - за тези които ще пътуват - да уточним дреболиите, за другите - да изпием някоя бира... Тръгването ще е в 5 ( пет ) часа на 20 май , от бензиностанцията на Лукойл слещу Метро - Божурище. Намира се на главният път за Калотина . По план , нощувките са - първи ден - Котор , втори - Сараево , трети - о-в Крк , четвърти - Марибор , пети - Белград , шести - прибиране . За успокоение на тези които не са пътували - при сериозно каране , може да се приберете до България от всяка една точка , за един ден . Пускам и един линк с карта , но тя е идейна по - скоро . Доста дъвкахме по темата , няма да се повтарям , основното е документи -паспорт , талон + зелена карта , евентуална здравна осигуровка , оборудване и дрехи , без да се прекалява - една седмица е все пак . Възможно е да хванем сериозни дъждове , амплитудата в температурите по различно време и места ще е значителна - сутрин - студ, на обед жега , да се вземе под внимание.

              http://media.snimka.bg/6248/018750872-big.jpg

              Коментар


              • #67
                До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                Аз отпадам. Бах се наточил да покарам с вас, но за съжаление
                " хилядолетния сокол" най- накрая ме предаде. За кратко влизам в бокса за смяна на разпределителен вал. Добрата новина е, че е евтин и го има- 250лева
                Живот и здраве, ще ви изпратя от бензиностанцията и ще се прибера с наведена глава.
                Поздрави!

                Коментар


                • #68
                  До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                  Споко , и моят мотор отпадна, ще карам чужд . Жалко че нещата бяха предвидени , но месец време се оказа недостатъчен за доставка на два пиньона... какво ли е да караш "Бенели" например...


                  Торнадо, потопи, гръмотевични бури и дори закъснял сняг ще сполетят тези дни Балканите. Епицентър на лошото време ще са България, Румъния, Босна и Херцеговина и Албания.

                  , е , как да пропусне човек това, посока - епицентъра на събитията ...
                  Последно редактирано от go6o; 18-05-10, 09:19.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                    И аз по примера на наш съфорумник , да напиша :

                    След малко гася PC то , взимам багажа на рамо , каската в ръка и тръгвам на жадуваното мотопътешествие ... с автобус за СФ . Странните и чудати обрати на съдбата винаги са ми били интересни , но напоследък ми се струпаха в повече . Въпреки всичко , ще ПЪТУВАМ , та макар и с чужд мотор , почти без пари и много други неща с приставка БЕЗ , но поне със голямо желание. ... Подробностите - по-късно .

                    Коментар


                    • #70
                      До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                      Ако не успея да дойда днес в кръчмата, ще се видим направо утре на бензиностанцията!

                      Иво
                      Черпете ме, не ме щадете!
                      _________________
                      (\__/)o*******_
                      (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                      ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                      Коментар


                      • #71
                        От: До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                        Това беше реалният маршрут , изменен поради разни проблеми с дъждове и т.н.



                        Групата в Сараево :



                        Групата в Юлийските Алпи , под Мангарт :



                        Сега събираме снимковия материал , за един по подробен репортаж ...

                        Коментар


                        • #72
                          От: До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                          Хайде,чакаме с нетърпение.
                          I am just a simple man.

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: Западни Балкани 2010 - No Commerce

                            За подробности ( надявам се скоро и пътепис) - тук : http://www.offroad-bulgaria.com/show...65#post1181665

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X