Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОТОР 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: КОТОР 2009

    да не всявам смут в последния момент, но ми казаха в два застрахователни офиса вчера, че и с новите застраховки хора са си имали проблеми и са ги карали да си взимат гранични.
    You'll never find out - I got no key hole....

    Коментар


    • #62
      До: КОТОР 2009

      Иха - представяте ли си да се появим на сръбската граница, там да почнат да ни правят врътки и ние величествено да им теглим по една майна, връщайки се обратно )))

      Коментар


      • #63
        До: КОТОР 2009

        В 17:00 групата се стегна за път и се отправи посока Ниш, ето и малко снимки от изпращането















        Per aspera ad astra.

        Коментар


        • #64
          До: КОТОР 2009

          Лек път,здрави гуми и много хубави моменти им пожелавам.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #65
            До: КОТОР 2009

            Колеги, драснете един-два реда, пристигнахте ли, имаше ли проблеми по границите и найстина ли е толкова красив Котор.

            Поздрави.

            Коментар


            • #66
              До: КОТОР 2009

              Цялата група вече сме си в България, местата през който минахме са уникални (но за това по-подробно от Бойко в пътеписа). Котор наистина е много интересно и хубаво място, но моето лично мнение е, че Будва е доста по-красиво. Разстоянието между двата града е около 30 км.
              HONDA CBF1000

              Коментар


              • #67
                До: КОТОР 2009

                И ние със скъпата се прибрахме съвсем успешно след 1000+ км днес.

                В Саранде е истината - никви Будви, никви Котори

                Коментар


                • #68
                  До: КОТОР 2009

                  Беше СУПЕР!

                  Радвам се, че всички са се прибрали ОК. И ние си дойдохме и ник'ви проблеми със застраховките...

                  за останалото - включване от Бойко...
                  Последно редактирано от ili4; 19-07-09, 23:05.
                  You'll never find out - I got no key hole....

                  Коментар


                  • #69
                    До: КОТОР 2009

                    Е хайде добре дошли!
                    Добра новина е, че всички сте по домовете си.
                    И стига с тоя пътепис на Бойко
                    Всички сте били там, всички можете да пишете ...
                    Със сигурност за всеки е било различно.
                    От сега потривам ръце при вида на 4-5 пътеписа за Котор 2009.
                    Не, че не чакам пътеписа и снимките на Вики
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #70
                      До: КОТОР 2009

                      Добре дошли и от мен, разминах се с групата от 5 мотора в г.Кресна на път за Гърция, в неделя към 6.30ч.

                      Ама... не трябваше ли да сте 6 ... губи ми се КТМа!!!(Оранжевия, който тръгна в сряда)

                      Коментар


                      • #71
                        До: КОТОР 2009

                        Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
                        Добре дошли и от мен, разминах се с групата от 5 мотора в г.Кресна на път за Гърция, в неделя към 6.30ч.

                        Ама... не трябваше ли да сте 6 ... губи ми се КТМа!!!(Оранжевия, който тръгна в сряда)
                        Той отиде до селото си, което е близо до границата

                        Коментар


                        • #72
                          До: КОТОР 2009

                          Добре дошли

                          Бойко и Тони ни изпревариха на слизане от "магистралата" от Дупница към София , тъкмо се прибирахме от разходкa.
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • #73
                            До: КОТОР 2009

                            Първоначално публикуван от nakovk Преглед на мнение
                            Добре дошли и от мен, разминах се с групата от 5 мотора в г.Кресна на път за Гърция, в неделя към 6.30ч.
                            (Оранжевия, който тръгна в сряда)
                            Не си се разминал с нашата група, вервай ми - от Котор за Саранде тръгнахме 5 мотора /Мони в събота тръгна за БГ/, Кирил спря в Марикостиново, аз тръгнах по - рано от пържолите на Градешница, че ме чакаха повечко километри и дефилето на Кресна го минах сам. Тъй че которската група е наброявала най - много 3 мотора при преминаването си през Кресна и дефилето

                            Снощи към Плевен най - накрая задника ми придоби характерното мототуристическо състояние и дет` са вика - тепърва можех да тръгвам за навсякъде

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X