Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Копенхаген в началото на месец май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: До Копенхаген в началото на месец май

    Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
    Ма си държа блузката в моите дисаги.....
    а
    Било е за заблуда...докато си слагал дрехата в дисагата, ти е източил бензина и ти е подменил предната гума.
    Сега преслушва резервоарите из Копенхаген,ама нищо не пише-казва за пътуването.

    Коментар


    • #77
      От: До Копенхаген в началото на месец май

      Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
      Може да се монтира само нагревателен елемент като: ТОЗИ
      Имам такъв елемент, който по една или друга причина не инсталирах. Ако някой го иска да пише, проблемът е, че съм в Щатите.
      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

      Коментар


      • #78
        От: До Копенхаген в началото на месец май

        Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
        Имам такъв елемент, който по една или друга причина не инсталирах. Ако някой го иска да пише, проблемът е, че съм в Щатите.
        Такива китайците продават за малко повече от 3$ с доставката! Купих, монтирах и съм доволен засега : http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=181777
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #79
          От: До Копенхаген в началото на месец май

          Аз бих ги отвлякъл тези елементи но от Щатите е малко неоправдано сложно.
          Heat Demon - а ми стига
          Колегата вярно се умълча някъде, дано не се бори с водната стихия нагоре.
          Враг усраине

          Коментар


          • #80
            От: До Копенхаген в началото на месец май

            Бях се настроил духовно да пиша утре, но ще се напъна днес щом и вие нямате търпение
            С две думи съвсем накратко - това пътуване, което по принцип беше рутинна командировка за фирмен тийм билдинг, си се случи но за добро или лошо не с мотоциклета. Когато окончателно се уточниха датите (цялата минала седмица), прогнозите от по-предишна не бяха благоприятни - дъждове и недостатъчно топло време. Затова не посмях да планирам мото трип и хванах самолета... Към момента лятното пътуване също е под въпрос, но по други причини...
            Като гледам какви дъждове се изсипаха през цялата седмица там, в Копенхаген, както и как е валяло тук, нямам ни най-малки съмнения, че постъпих правилно... Единствените два слъчеви дни бяха деня на тийм билдинга, и на заминаването за насам ... Летейки натам в понеделник (през Виена), имаше гъста облачност чак до началото на Алпите, и не толкова гъста на север от Виена. Почти същата работа беше и на връщане (петък), а междувременно сърбите ги съсипа по част от поречието на Дунав.
            Понаснимах хаотично известно количесто снимки все пак, за да има какво да сложа тук - основно от тийм билдинга, който беше интересен тази година (всяка година е интересен де, не само тази...)

            П.П. ааааааааааааааа не... така няма да се разберем... не мога да маркирам повече от един файл за upload и трябва да ги пускам всички един по един... няма да е днес... само за няколко тийзър снимки имам търпение...

            2 х 350 к.с. = 700 к.с. = 250 л/час на пълна газ
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000462 (1280x960).jpg
Прегледи:1
Размер:136.9 КБ
ID:5588465

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000474 (1280x960).jpg
Прегледи:1
Размер:89.5 КБ
ID:5588466

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000481 (1280x960).jpg
Прегледи:1
Размер:105.1 КБ
ID:5588467

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000503 (1280x960).jpg
Прегледи:1
Размер:124.5 КБ
ID:5588468

            И на шефа Horex-a за десерт
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_000420 (1280x960).jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5588469
            V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X