Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2011 Кой на къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Най-хубавата тема за зимата

    Участниците в Ориент Експрес тази година /поне по уговорки до момента/ плануваме в началото на 09,2011 да посетим събора на Харлей Дейвидсън във Факерзее,Австрия, като се очаква да пътуваме организирана по-голяма група на отиване, а на връщане да се пуснем само нашата група на юг и да посетим Словения, Хърватска, Черна гора, Албания и Македония. Из арабските държави е много интересно, но при тези революции... в голям филм може да се влезе и въобще не е ясно доколко ще може да се минават граници. За желаещите да ходят в Израел да напомня че прибирането минава по вода или по въздух... т.е. харчиш пари, а не караш мотора.
    Последно редактирано от giorgio; 24-02-11, 10:30.
    Vasil Hristov [EMAIL="panteravh@mail.bg"]panteravh@mail.bg[/EMAIL]

    Коментар


    • #62
      От: 2011 Кой на къде?

      Иаз съм го намислил вече , и съм го решил твърдо , само трябва да се изгладят някой подробности . С жената и детето отиваме на Канарските острови без връщане назад . Омръзна ми от базпътицата в тази държава , и затова се ИЗНАСЯМ . И немалкък принос затова има нашият колега от форума ''droba'' с неговите прекрасни снимки . просто искам да спеся детето си (момченце на две и половина години) от циганията тук , и да расте на много по добро място .

      Коментар


      • #63
        От: 2011 Кой на къде?

        Следя с нетърпение развитието на вашето пътуване

        Бих отскочил до Faakersee .... да се запознаем , все пак на мен ми е близо ... 350км са някъде

        Ако някой минава през Виена , да свирка !
        Точно един такъв пътешественик ме запали по моторите (големите)
        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

        Коментар


        • #64
          От: 2011 Кой на къде?

          Да Faker see,е уникално преживяване.Тази година няма да го пропуснем пак.
          Пътуванията в група е супер,има много маршрути в Австрия,които заслужават да се видят.Миналата година от Faker see,направихме едно пътувана до гледчара Grossglockner.A и дъщеря ми е студентка във Виена и може предварително да се направят резервации.
          Ето и малко снимки:
          Прикачени файлове
          [I][FONT=Arial Black]Наско Лазов[/FONT][/I] :DHarley davidson elektra glaid

          Коментар


          • #65
            От: 2011 Кой на къде?

            Прекрасна тема, мечтите са едно от наи ефективните средвства за потдържане на човешката душа в настроение, и колкото повече чета толква ппвече се обеждавам, че мотористите са друга порода хора . Относно моите мечти за този сезон ами много са далечни,в момента и моторетка нямам, но нищо, а ако се измисли нещо до лятото бих искал да пообиколя Странджа, ако някои има инфо за там да дава, северното ни Черноморие това за България, иначе зад граница мозжеби 2-3 от съседките ни Румъния, Гърция, Турция но нищо определено, ако стане стане въпроса е да се полюбува човек на завоите и гледките които да топлят душата му. Ама и аз съм един оптимист без мотор планове правя .

            П.П. Дано всички посетите замислени дестинации и преживеете много щастливи моменти. Успех.

            Коментар


            • #66
              От: 2011 Кой на къде?

              Някои запланувал ли е да присъства ,на един от най-голямите събори във Европа?
              http://www.motoclubefaro.pt/body_home.html

              Коментар


              • #67
                От: 2011 Кой на къде?

                Аляска!!! По стъпките на Джак Лондон....

                Дали ще се случи? И аз самия се чудя. Отпуската е нагласена, но трябва да сменя цилиндъра на моя мотор, освен това не ще да стартира нормално.

                Върха е че шефа каза нещо за 2 месеца в Русия, точно по същото време... Планувам маршрута и всички необходими покупки за моето пътешествие без да имам представа дали наистина ще мога да тръгна. А и няма много време.

                Коментар


                • #68
                  От: 2011 Кой на къде?

                  Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
                  Аляска!!! По стъпките на Джак Лондон....
                  Приключението завърши--с въпроса по тръгването всичко се нареди като по поръчка. Сега си мисля че дължа пътепис...

                  Коментар


                  • #69
                    От: 2011 Кой на къде?

                    Дължиш, така е! Познавам поне трима, които плануват Аляска... ще е от помощ също така..
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар


                    • #70
                      От: 2011 Кой на къде?

                      Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
                      Дължиш, така е! Познавам поне трима, които плануват Аляска... ще е от помощ също така..
                      Е, ще го пиша . Оттогава ми привърши и двумесечното пътуване из Русия. В момента приключвам посещение в България

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X