Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2011 Кой на къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 2011 Кой на къде?

    Ориндж им и в София, но там няма много голям избор. Преровил съм я. Намерих си една много интересна - NIGHT & LOW-LIGHT PHOTOGRAPHY, беше в един екземпляр.
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #47
      От: 2011 Кой на къде?

      Ето и мойте 5000км )))))))), но само като почна да чертая в Алпите и почвам да съжалявам че съм чертал покрай морето.

      http://maps.google.com/maps?f=d&sour...,28.256836&z=5

      За това истината е тази, само здраве и пари да има, маршрута трябва да е ИЗГИНААМЕ Нищо още не е окончателно, че туко виж сме си отишли само на Китиен

      http://maps.google.com/maps?f=d&sour...,14.128418&z=6
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • #48
        От: 2011 Кой на къде?

        Аз пратих писмо на Дядо Коледа с идея за маршрут :
        ЛИНК

        Дано го е получил

        Коментар


        • #49
          От: 2011 Кой на къде?

          Прекрасна тема. Колко много готови маршрута и човек само да си избира.

          Коментар


          • #50
            От: 2011 Кой на къде?

            Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
            Прекрасна тема. Колко много готови маршрута и човек само да си избира.
            Ти докато стигнеш до избиране на маршрут, ние вече ще караме с реактивни двигатели
            Ride to arrive.

            Коментар


            • #51
              От: 2011 Кой на къде?

              Високите Татри и за по-интересно през Карпатите, Доломитите, Венеция и Дубровник Кога, дали, с кого... не е ясно, за сега е в сферата на мечтите. Може и да се раздели на 2-3 по-кратки пътувания...

              Маршрута е приблизителен, а гугъл мапс упорито не иска да ме рутира през Подгорица - Ниш – София и ме прекарва през Албания и Македония...

              http://maps.google.bg/maps?f=d&sourc...e=UTF8&t=h&z=6

              Коментар


              • #52
                От: 2011 Кой на къде?

                Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                Кире нещо се цепиш ми се струва, или е предпремиера
                Знам ли.........,ама това,че съм го запланувал е сигурно!
                Август-Аляска и от там на юг,та до ........ ехееееееее,маи много се размечтах!!!

                Коментар


                • #53
                  От: 2011 Кой на къде?

                  И добре прави гугала много по интересно е през Албания,,,,,,

                  Коментар


                  • #54
                    От: 2011 Кой на къде?

                    Карах го този път през Албания тази година (вече миналата де ), и честно казано нямам желание да ходя пак. А и не се вписва в плановете ми, особено при положение че мисля да стигна до Будва за 1 ден. Пътя през Сърбия по ми хареса, а и така или иначе ще е транзит, тези места може да са цел на отделно пътуване...
                    А проблема с гугъл мапс е много интересен, не мога да го накарам да ме прекара по E80 от София до Белград и въобще към Сърбия, винаги рутира през Връшка чука - Зайчар. Проблема му е някъде м/у Драгоман и Калотина...

                    Коментар


                    • #55
                      От: 2011 Кой на къде?

                      Ползвах Garmin GPS и при него също нямаше никакъв начин да "минеш" през Калотина. Като го разгледах по-внимателно се оказа, че пътя при Калотина от наша и от Сръбска страна не се съединява на едно и също място. Тогава го отдадох, че проблема е между БГ картата в устройството и Европейската. Явно, че проблема не е от картите. По някаква причина двата пътя не се съединяват на едно и също място (нищо, че като погледнеш си е там) и затова явно не може да се четрае маршрут през Калотина.
                      HONDA CBF1000

                      Коментар


                      • #56
                        От: 2011 Кой на къде?

                        Колеги! На мен ми се върти една експедицийка в която да съчетая не екстремен офф роуд (ще съм с жената и детето) с риболов, с примерен маршрут яз. Доспад - яз. Въча - яз. Кърджали, като идеята ми е да се остава на язовир за по 2-3 дни (на палатка), а преходите по между им да са максимално лишени от асфалт! Ще се радвам ако намеря съмишленици, също така и ако предложите изпитани маршрути! Смятам да осъществя пътуването през Юли или Август.

                        Поздрави

                        Коментар


                        • #57
                          От: 2011 Кой на къде?

                          Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                          Колеги! На мен ми ...
                          Колега, в двуколесна тема си навлязъл тук за мотори става въпрос. Може и аз да съм в грешка, освен да имаш кош и в него слагаш жената и детето

                          Коментар


                          • #58
                            От: 2011 Кой на къде?

                            Знам, че темата е за мотори, но в поста си съм написал, че ме интересуват и проверени маршрути по тази дестинация. Да не караме само ние с джипките по гората,я..?!!

                            Поздрави

                            Коментар


                            • #59
                              От: 2011 Кой на къде?

                              Първоначално публикуван от Marto-Novobranko Преглед на мнение
                              Знам, че темата е за мотори, но в поста си съм написал, че ме интересуват и проверени маршрути по тази дестинация. Да не караме само ние с джипките по гората,я..?!!

                              Поздрави
                              Да бяхте попрочели повечко... Освен, че става дума за мотоциклети, обикновено това са пътувания над 1000 км... понякога дневно.
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #60
                                От: 2011 Кой на къде?

                                Средиземноморска обиколка през септември. Тъкмо започна да се избистря идеята:
                                1. Кой ще гледа хлапетата (казвам на бабите и дядовците, че никой не е длъжен да им гледа внуците, ама те се ослушват...).
                                2. Какво да направя за подготовка на мотора?
                                3. Нужното време за изминаване на маршрута с почивки и т.н.
                                4. Пътуванията с ферибот...

                                И то, Северна Африка взе, че завря и закипя. Ще се изчака. Обиколката се отлага за сезон 2012г. Само да не се "бъгне" планетата (според маите де), защото ГОЛЯМ карък...
                                Както Димо пише по-горе в темата-пергела на около 500км. от София.
                                Може би до Карпатите и насам-натам из Родината. Маршрути (около природни и културни забележителности-много).

                                Пожелавам на всички да се сбъднат пътуванията/приключенията през сезона, безаварийно и с много емоции!

                                Поздрави!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X