Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2011 Кой на къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 2011 Кой на къде?

    Ей не само на мен ми се обикаляло...
    Това е добре.
    Значи да не се притеснявам особено, като познатите ме класифицират като по-особен/разбирайте луд/, за това че искам да обикалям с мотора далеч...

    А за протокола - аз бих желал на Изток.
    Далеч.
    На изток.
    Смятам, че там е по-интересно като приключение.
    Като хора също така.
    В западна европа всичко е... "едно стерилно".
    Някак си го няма елемента на изненадата и очарованието да намериш нещо, което не е открито и добре известно.

    До Владивосток е хубава дестинация.
    Още по-хубавото като стигнеш Владивосток е да решиш да продължиш още на Изток...

    Само че следващата година ще ми е малко трудно да обикалям, поради ред причини.
    Но обещавам тържествено, че ще работя по въпроса - разбирайте да се опитам да събера пари за да ги похарча за пътувания
    .

    Коментар


    • #17
      От: 2011 Кой на къде?

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Ако обещаеш, че ще отслабнеш .... и ще слушкаш много ... може да те кача на Африката ....
      Благодаря, предпочитам да ви возя резервните гуми и маслата
      И да държа бирата студена разбира се

      Коментар


      • #18
        От: 2011 Кой на къде?

        Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
        Прекрасна тема... На мен Иран ми се върти в главата (Великденски и/или Гергьовденски). Само да видим колко ще сме пораснали дотогава. И дали в кош или в кенгуру ??? Ще ми се също Афганистан и Ирак, но няма да има време за всичко. То дори само по пътя до Иран има тоооолкова много неща за виждане, ехееее, що камънак, що нещо... Мечтиии...
        Ако ще се сформира група за Иран бих се радвала да се включа при възможност от моя страна.
        Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

        Коментар


        • #19
          От: 2011 Кой на къде?

          Април или Май (както дойде) живот и здраве ще пътувам в тази посока - Иран разбира се. Най вероятно покрай Черноморското крайбрежие на Турция. Чакам отговор от приятел евентуално да се включи, но е по-вероятно да съм сам. Програма максимум е границата с Пакистан и покрай Арабско море обратно като се чудя за вариант през Ирак и Сирия. Още не съм започнал да проучвам маршрута, но доколкото се познавам ще тръгна в последния момент без да съм сменил маслото. Да пуснем обща тема за Иран и да събираме идеи заедно? Пък ако се случи да се засечем някъде там много ще се радвам да се запознаем, тази година съвсем случайно в едно градче преди Кападокия гледам някакви мотористи, върнах се да кажа здрасти. Ръкостискания, снимки, говорим си на английски и по едно време някой взе че ми погледна номера и вика, "ами че ти си българин бе"! Оказаха се момчетата от Ориент експрес - много приятна изненада.
          Както и да е най-вероятно ще съм с със 125 кубиковата въшка, затова не мога да предлагам някой да се включва, на мен така ми харесва, карам бавно, гледам настрани и се мешам с местните по чайните. Отличават ме по каската и моторджийската екипировка иначе циганията е същата - лилави дисаги от колело и светлоотразителна жилетка като на чистачка.

          Коментар


          • #20
            От: 2011 Кой на къде?

            Аз да помогна с каквото мога, на който още не е решил на къде през 2011 ... Ей тук едни картинки на домашната ми библиотека





            Никога не съм знаел, че Картест-а имал Африка Че къде я държиш тая Африка бе Румене? Венци не му вярвай ...

            А milentv го видях на снимките на Ориент експрес и искам да го поздравя за пътуването. Щото Милене то с голям мотор и "баба знае", обаче със 125сс аз за наше момче не съм чувал досега така смело да си джътка насам-натам. Поздравления. Мерака е най-важен. Другото са оправдания
            ______2
            Е = MZ

            Коментар


            • #21
              От: 2011 Кой на къде?

              Jamaica.....Една карта на долният ред...
              Някога ще ми потрябва... Еххх мечти....
              Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
              Златомир Попов - Forry

              Коментар


              • #22
                От: 2011 Кой на къде?

                До морето... Мечтая - няколко пъти... Съвсем сериозно.. За повече - няма сили...
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #23
                  От: 2011 Кой на къде?

                  Така или иначе съм почти в Алпите,та догодина живот и здраве мисля да ги пообиколя по обстойно.Преди около 2 месеца се гласих за Испания,и хоп в последния момент едно нелепо падане със служебна моторетка ,провали всичко.за сметка на това се възстановявах из Австрия,Германия и швейцария с една 4-5 дневна разходка.Просто времето ми не стига за друго,колкото и да ми се иска.
                  Димо ,то пак бива ли ,чак книжарница си отворил .Bravo-bravo

                  Коментар


                  • #24
                    От: 2011 Кой на къде?

                    Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                    ..................................
                    Никога не съм знаел, че Картест-а имал Африка Че къде я държиш тая Африка бе Румене? Венци не му вярвай ...
                    .......................................
                    Димо ... имам я, от цяла седмица .... вече ....
                    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                    Коментар


                    • #25
                      От: 2011 Кой на къде?

                      Първоначално публикуван от mitiracing Преглед на мнение
                      Димо ,то пак бива ли ,чак книжарница си отворил .Bravo-bravo
                      Хе ще ми се и на мен, но ... не е моя. На такива места изкарвам с часове "дълбоко" замислен

                      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                      Димо ... имам я, от цяла седмица .... вече ....
                      Ами айде честито със здраве да я караш. И вземи пусни някоя картинка да я зърнем и ние
                      РД04 нали ?

                      А по темата за догодина не зная дали ще сколасам да мръдна някъде за повече от седмица. Надявам се няколко пъти ... но това означава да отворя пергела на 1500км да речем и да врътна едно кръгче, което си е някъде наоколо ...
                      Последно редактирано от Димо; 15-12-10, 11:45. Причина: з
                      ______2
                      Е = MZ

                      Коментар


                      • #26
                        От: 2011 Кой на къде?

                        Догодина ... мисля да започна с нещо близо до мен. Вътрене в Австрия, посещаване на разни къмпинги, ако даде господ здраве и някой друг свободен ден (пък и парички де) може и до Хърватска (щото ми е слабост).
                        Имайки впредвид опита който имам в големите мотори , а той е абсолютна нула (имам А категория от лятото, на курсовете карах 125ccm, Африката съм я карал само в на гаджето селото), сигурно ще сложим 2те моторетки на едно ремъркенце и с колата ще ходим до желатана дестинация ... пък там ще мислим с коя ще движим ...
                        От много хора чувам , че карането по аутобани с мотор е доста скучно ... та за начало може и да мина с почти ежедневните 70км до приятелката

                        (Димо да знаш , че ти си виновен , че ме запали по големите мотори ... исках А категория за да мога да карам Веспа 125 ... не Африка ... ама след като се запознах с теб ... работата стана ясна , все пак ... Благодаря )
                        Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                        Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                        Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                        Коментар


                        • #27
                          От: 2011 Кой на къде?

                          Единственото ми по сериозно планиране е да ида на юг , където да видя С.Арабия, Египет , Израел и още нещо , дори в далечината . Останалото е в идеен формат , който най ми допада поради обстоятелствата - на базата на свободно време и пари , си формирам посока и пробег ...

                          п.п. Успех на всички в начинанията и изпълнението на мечтите , в тия интересни времена ... =D>

                          Коментар


                          • #28
                            От: 2011 Кой на къде?

                            И на мен, като на големите батковци ми се пътува по-надалечко,но като се има в предвид скромния ми опит в мотопътешествията, а пьк и финансовата стегнация през последната година май ще пообикалям из нашата мила Родина/все пак има толкова красоти/,пък мисля , че ще се справя и от към време и пари.
                            П.П. Хубаво е дълго пътешествие, но според мен още по-хубаво е да усещаш вятъра и най- важното е да си на път.Дано намеренията на всички ви се реализират-успех.

                            Коментар


                            • #29
                              От: 2011 Кой на къде?

                              Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                              Единственото ми по сериозно планиране е да ида на юг , където да видя С.Арабия...
                              Ако това означава Саудитска Арабия, трудна, да не кажа невъзможна работа...
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • #30
                                От: 2011 Кой на къде?

                                Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                                дори в далечината . Останалото е в идеен формат ,
                                ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X