Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2011 Кой на къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2011 Кой на къде?

    Това се питам и аз. Идеи много, кинти малко или беше обратното .........
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    От: 2011 Кой на къде?

    Засега май ще ходим на олимпиада, т.е. Крим - Сочи - Кавказ (Красная поляна) и обратно. Ама близките пътувания до 2000 км не ги броя... Дано остане някакво време, че на мен май ще ми е голям зор с времето тая година.
    LZ2NKM

    Коментар


    • #3
      От: 2011 Кой на къде?

      На мен Исландия ми се върти в главата и в момента подреждам нещата...
      4 дни до там
      седмица там
      4 дни връщане

      Това ще е след средата на юли.
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #4
        От: 2011 Кой на къде?

        Ще трябва да събера станалото традиционно вече пролетно пътуване в седмица - десетина дни максимум, и понеже през април-май не е много удачно да се ходи на север се оглеждам за южна дестинация. Коя - нищо конкретно за момента, като наближи ще му мисля.

        Коментар


        • #5
          От: 2011 Кой на къде?

          Прекрасна тема... На мен Иран ми се върти в главата (Великденски и/или Гергьовденски). Само да видим колко ще сме пораснали дотогава. И дали в кош или в кенгуру ??? Ще ми се също Афганистан и Ирак, но няма да има време за всичко. То дори само по пътя до Иран има тоооолкова много неща за виждане, ехееее, що камънак, що нещо... Мечтиии...

          Коментар


          • #6
            От: 2011 Кой на къде?

            Първоначално публикуван от viki terzieva Преглед на мнение
            ... На мен Иран ми се върти в главата (Великденски и/или Гергьовденски)...
            Ооооо, Иран заема челно място в желанията ми, но за там се иска доста време - поне 20 дена, а и май някакви визи трябва да се вадят ...

            Коментар


            • #7
              От: 2011 Кой на къде?

              Има 4 месеца дотогава. Ще са достатъчни за визите... Виж за дните е проблем, ще трябва да помолим Бойко да залегне над картите и да направи един примерен маршрут да видим как е положението наистина... Или го казваш просто, за да съкратя камънаците от програмата : ) ?!?

              Коментар


              • #8
                От: 2011 Кой на къде?

                И на мен ми се върти Иран. Какво съвпадение. Само не знам следващата година как се падат празниците по Великден. То много работи ми се въртят, ама дано не си остана с въртенето.

                Коментар


                • #9
                  От: 2011 Кой на къде?

                  Ех, Иран. За нас също беше опция, но точно заради евентуалната липса на време ще се планира за по-нататък. За там е добре да има повече време, а и трябва да е май месец примерно. Според Димо това е най-доброто време за Иран, след това става много горещо...
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • #10
                    От: 2011 Кой на къде?

                    Хе, хе Иран та Иран
                    Да в Иран е много яко. Не се сещам за толкова екзотична дестинация, при това толкова близо.
                    Всъщност Иран е едно от местата, на които съм си обещал да се върна. Ако има късмет - догодина, ако не - друг път

                    Потърсих снимка за да разпаля ирански фантази ... Ето я

                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #11
                      От: 2011 Кой на къде?

                      На мен пак ми се ходи до Бавария и Тирол, както и до Сицилия.
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • #12
                        От: 2011 Кой на къде?

                        Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                        На мен пак ми се ходи до Бавария и Тирол, както и до Сицилия.
                        Е ти тая година не закачи ли малко от там. Другата седмица ти давам един пакет доста подробни мото карти на Германия, които си купих от там преди два месеца. Знаех си че не е напразно...
                        LZ2NKM

                        Коментар


                        • #13
                          От: 2011 Кой на къде?

                          Живот и здраве.. Петра

                          Нищо не съм с мотор, но в пустинята без климатик.. е подобно

                          Коментар


                          • #14
                            От: 2011 Кой на къде?

                            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                            Живот и здраве.. Петра

                            .......................................
                            Ако обещаеш, че ще отслабнеш .... и ще слушкаш много ... може да те кача на Африката ....
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #15
                              От: 2011 Кой на къде?

                              Това е един от най- хубавите моменти на мъртвия сезон - планирането. Аз съм замислил 3 неща (според бюджетните измерения). Ако станат 2 от тях , значи програмата е на 100% изпълнена. Подреждам ги според нуждата от време и пари , а не според привлекателността им (поне за мен и трите са хубави ). Непал и Тибет- ( за съжаление няма как да стане с мотор) , вече ме поканиха ; Йордания и Акаба-това вече с мотор- (някои хора от тоя форум ме запалиха) , а от пътеписите на някои други хора тук съвсем се навих и ; Обиколка на Бесарабия и Крим- това па задължително с мотор, ама тъй като е близо и все отлагаме , като лесно изпълнимо, май НАИСТИНА трябва да е тая година. Успех на всички св реализацията на мечтите им!!!
                              ПП Ако знае Илиян , как си мечтая и аз за Исландия (ама по- нататък).

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X