Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SuperTenere vs. Africa Twin

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: SuperTenere vs. Africa Twin

    преди 2 годинки се сдобих с СТ. Преди да го взема бях на мнение че от африката няма по здраво! Само дето съм 192 см. и африката ми е малко неудобна! Правена е за нормални хора. Докато СТ-то е с по висока седалка и на се нагъвам кат дърводелски метър! А за избора .......... нека се качи и на двата и сам да реши!

    Коментар


    • #32
      До: SuperTenere vs. Africa Twin

      Аз бих му препоръчал Кавазаки КЛЕ 500 . Един майстор ми беше казал че това е най-здравият мотор ,който някога е карал. Двигателя се използва на още 3 вида мотори от кавазаки на чопар , на пистарка и на накет байк . Двигателя никак не е слаб близо 60к.с. същият този майстор ми каза, че е вдигал 190 км/ч с това КЛЕ , на мен лично не ми се вярва . 190 кг е с пълен резервоар , но се управлява лесно , заради перфектно разположената му тежеста. Аз лично в края на лятото се надявам да стана собственик на едно такова дзверче
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • #33
        До: SuperTenere vs. Africa Twin

        Всеки си има предпочитание,човека сам трябва да прецени....аз карам супер тенере не казвам,че е перфектния мотор,но това си е до усещане на човека за мен е много добър избор...,единствено ще кажа лично за мен е много здрав мотор
        от кал не се пази:)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X