Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ендуро, ама не знам какво.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ендуро, ама не знам какво.

    Комай горе долу се ориентирам към Трансалп ( по ред причини). Ма сега пак дилема. 600 или 650? Някои хвалят по-стария 600, други 650 (пък е и по-нов??). А ся де.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #17
      От: Ендуро, ама не знам какво.

      Транс .....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С БЕЛИЯ ДВИГАТЕЛ и гледай да е 650. Аз имах с черния (това ми беше първия мотор и съм позабравил вече). 650 се различаваха визуално от 600 по двата диска отпред и отзад също диск. Може и да бъркам . И 600 стават, ама с 650 е малко по- бърз сякаш. Черния двигател над 100 км/ч издухва маслото през отдушника и това ме дразнеше. Те май са и до 1990 и почти ги няма вече.

      Коментар


      • #18
        От: Ендуро, ама не знам какво.

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Комай горе долу се ориентирам към Трансалп ( по ред причини). Ма сега пак дилема. 600 или 650? Някои хвалят по-стария 600, други 650 (пък е и по-нов??). А ся де.

        Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
        Транс .....ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С БЕЛИЯ ДВИГАТЕЛ и гледай да е 650. Аз имах с черния (това ми беше първия мотор и съм позабравил вече). 650 се различаваха визуално от 600 по двата диска отпред и отзад също диск. Може и да бъркам . И 600 стават, ама с 650 е малко по- бърз сякаш. Черния двигател над 100 км/ч издухва маслото през отдушника и това ме дразнеше. Те май са и до 1990 и почти ги няма вече.




        Пак не си в час!
        Вече щъ глобявам.
        Виж какво правят некой другарчета, докато ти се чудиш и маеш.

        Че и с "Бял" двигател.... 600

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TA.jpg
Прегледи:2
Размер:208.6 КБ
ID:5704288
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #19
          От: Ендуро, ама не знам какво.

          Да де . За сам човек транса си е супер моторетка. Карах 650 на един приятел и ми се стори ,че върви като Африка 750(да не кажа и повече). Тя Африката с двама е трактор , а Транса пък хептен . Ама то си е до човека персонално . В тоя клас що така като вземеш да се оглеждаш (говорим за 2 цилиндъра с повече от 60 коня) и хич не е голям избора. Като махнеш баварските произведения ...кво остава ? 2,3 мотора .....ебаси. . Те да бяха малко по-добри доходите .....CRF1000 хич не е скъп , пък нека да има детски болести . Най-важното е да се пътува , пък майната му с какво . Успех на колегата
          ПП Румене , па ти на тая синя красавица да вземеш да и направиш ролбари и ти си знаеш там какво . Така хич не изглежда адвенчърски ...хехехехе!

          Коментар


          • #20
            От: Ендуро, ама не знам какво.

            Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
            .... .... ....
            ПП Румене , па ти на тая синя красавица да вземеш да и направиш ролбари и ти си знаеш там какво . Така хич не изглежда адвенчърски ...хехехехе!

            Ако, много ме ядоса ... ще му причиня това:


            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19752145-M.jpg
Прегледи:1
Размер:57.2 КБ
ID:5704299
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #21
              От: Ендуро, ама не знам какво.

              Я кажи: сам ли ще се возиш и ще товариш ли багаж?
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #22
                От: Ендуро, ама не знам какво.

                Тая Африка с надпис на нея Trasalp ми хареса... Оригинално е! Един приятел караше някаква Хонда и все ми викаше, че хич не го кефи това име - “Хонда“... Звучало много тъпо според него.... Искаше да си напише на мотора “Кавасаки“, щото много го кефело... Като свистене на сабя било... Кавасакиии....
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • #23
                  От: Ендуро, ама не знам какво.

                  Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                  Я кажи: сам ли ще се возиш и ще товариш ли багаж?

                  Аз си имам на какво да се возя:


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11143628_10204535623972477_3291338521612916377_o.jpg
Прегледи:1
Размер:153.5 КБ
ID:5704316


                  Като няма много багаж .... изглежда така ...


                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  Тая Африка с надпис на нея Trasalp ми хареса... Оригинално е! .... ...... ..... .....
                  Владич!!!!
                  Излагаш се!!! Мъ МНОГО!

                  Това си е Трансалп!!!
                  Сменен е резервоара и маската с корите и фаровете!
                  Имаш и да черпиш вече. .... ....

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46189630_WmzVf-M.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5704317

                  Така по-ясно ли е какъв е мотора? ....
                  Последно редактирано от CarTest™; 29-02-16, 17:31.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ендуро, ама не знам какво.

                    Баси,сега трябва да съм "НА НОКТИ" при среща със синя моторетка!!

                    Стояне,ела да ти дам Ямахата,че аз ще минавам на чопър!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ендуро, ама не знам какво.

                      Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                      Баси,сега трябва да съм "НА НОКТИ" при среща със синя моторетка!!

                      Стояне,ела да ти дам Ямахата,че аз ще минавам на чопър!
                      Ама си и ти!
                      Аз го зарибявам цял ден ...
                      Секна ми мероприятието.

                      А за сините мАтори .... ти си знаеш.
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ендуро, ама не знам какво.

                        Споко бре,моята му е гоуема!! Като го видим отгоре,и падам .....от смех!! Просто искам още веднъж да го видя!!
                        Последно редактирано от REGULATOR; 29-02-16, 18:21. Причина: доп
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ендуро, ама не знам какво.

                          Сега видях ясно, че съм сгрешил. Шъ черпя, Румба... Много интересно се е получило. Трансалп-Африка... Това е най-старият 600 кубиков Трансалп с черният двигател, нали?
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ендуро, ама не знам какво.

                            ДА!
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ендуро, ама не знам какво.

                              Крумчооо. Тоя път, като се кача може и да ме снимаш. Баси! Като глист на буца съм на XJR-а.
                              А иначе вече ясно к'во да гледам.
                              п.п. И багер мотор да кара, не съм виждал. Отсъствието сам си го пиша.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ендуро, ама не знам какво.

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Качих се на ТенДжере 2011. Става, ама толкова пари не ми се дават. Качих се на СуперТенДжере, ама ми е тежко. Чакам Скрапа с Африката да я пробвам. Ма ше се обадя да пробвам и Кавазакито де!
                                СТ, Африка, Трансалп, КЛЕ... Всички двуцилиндрови се въртят около и над 200-те кг. Някои са с по-висок център на тежестта, други са с по-ниска седалка.
                                За човек около 1,80 всички стават. Ако ще караш по магистралата, хич не ти трябва ендуро. Има туристи с много спойлери, вятър няма да те духне.
                                Ако ще е предимно по главни пътища, но и по селски, загледай се в по-новите от рода на В-строма. Много по-удобен на път. Широки седалки, големи спойлери, ветрозащити от завода. Има добри предложения и от едноцилиндровите в този клас, като вибрациите вече почти са елиминирани. Но всички са след 2000 и цените са по-високи. И колкото по-нов, толкова по-тежък.
                                Общо взето качвай се на колкото можеш повече да прецениш дали ти е удобен, после хващаш някой, който разбира и купуваш най-запазения мотор за твоята цена, като си оставяш една четирицифрена сума за обслужване и екипиране.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X