Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tiger Explorer или GS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Tiger Explorer или GS

    Честито за новата придобивка, много километри и усмивки с тигъра.
    Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

    Коментар


    • #32
      От: Tiger Explorer или GS

      Честито, много да му се изкефиш
      Yamaha XT​M600E '98
      Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

      Коментар


      • #33
        От: Tiger Explorer или GS

        Колеги, благодаря Ви за пожеланията. Обещавам да драсна някой ред след като го покарам малко.
        Искам да споделя и нещо което се случи преди 10 мин.
        Значи това ми е първият мотор, който купувам без да съм го видял на живо. Нормално беше да съм малко нервен.
        След като продавача спечели доверието ми реших да скачам с главата надолу и каквото стане.
        Преди 10мин ми се обади да ми каже, че е получил парите и изпраща документите на мотора както и документите за удължената гаранция, която той смяташе, че е до Май 2016. Оказа се, че гаранцията е до Май 2018, ще ми стува 50$ да я прехвърля на мое име. Естествено радост голяма.
        Втората новина беше, че тази сутрин му се е обадил потенциален купувач и е искал да правят сделка на секундата, останал разочарован, че мотора е продаден, но помолил да ми изпрати неговия телефон в случай, че не харесам мотора.
        За сега това е от мен, надявам се да го получа до 2 седмици и ще споделя какво, защо и как.
        Последно редактирано от Mitko69; 03-10-14, 23:18.
        The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

        Коментар


        • #34
          От: Tiger Explorer или GS

          Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
          Благодаря за предложението, но съм малко далече от теб
          Този уикенд ще опитам направя няколко теста и ще решавам, познавайки себе си най-вероятно решението ще бъде силно емоционално.
          Решението ти трябва да е основно емоционално - и едното ще те кара и другото ,ама душата кой от двата иска....
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #35
            От: Tiger Explorer или GS

            Малко "първи впечатления"
            Теглото-50кг по-тежък от В строма, при бутане насам-натм се усеща. Потегли ли веднъж, олеква и няма никакви проблеми.
            Много маневрен и естествено много пъргав. Все още свиквам с газта-throttle by wire, няма жило.
            Много злобен звук, особено над 4500 обората.
            Стоковите куфари са абсолютен боклук-много тежки и не особено обемни. Топ касата е GIVI 52л, може и да опитам да не използвам страничните куфари, но това ще го мисля по-нататък.
            Някой беше написал, че харчи повече от GS-a, имам приятел с GSLC, прави 44 мили на галон, Тигъра-47, а и се кара с бензин 87.
            Сервизното обслужване е през 10000 мили.
            Седалката е средна хубост, но за сега няма да я сменям, причината е, че е нагреваема, една нова за мен екстра, която много ме кефи особено в есенните месеци.
            На дупката на резервоара имаше един пластмасов обръч с шина в средата-ограничител да не се бърка с пистолета навътре и евентуално да се удари помпата. Аз го подпрях насам-натам с една отвека и той падна в резервоара Една от онези глупости за които нямам обяснение защо я направих. Тел и мамата...и излезе.
            Почти никакви вибрации.
            Спирачките са много добри, по-добри от всички мотори които съм притежавал до момента.
            Като цяло за 250 мили каране съм много доволен и нямам търпение за по дълги тестове, за съжаление времето се разваля прогресивно и те ще трябва да изчакат до догодина.
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #36
              От: Tiger Explorer или GS

              Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
              Малко "първи впечатления"
              ...
              Като цяло за 250 мили каране съм много доволен и нямам търпение за по дълги тестове, за съжаление времето се разваля прогресивно и те ще трябва да изчакат до догодина.
              Честито!
              А поне малко не се ли показа слънцето, или няма време и за снимки?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: Tiger Explorer или GS

                Честито ти ново другарче и със здраве,много радост и хиляди усмихнати мили да ви предстоят
                Последно редактирано от SIM; 03-11-14, 14:13. Причина: добавка
                Kawasaki GTR 1400

                Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Tiger Explorer или GS

                  Гарантирано, че повече няма да се върнеш към 650 кубиковите... ще ти липсва този "злобен звук" в средните и високи обороти.

                  Честито и от мен и само хубави приключения!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Tiger Explorer или GS

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    Честито!
                    А поне малко не се ли показа слънцето, или няма време и за снимки?
                    Виноват, в събота си го взимам от годишното обслужване и ще поснимам малко.
                    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Tiger Explorer или GS

                      В събота, когато ще си взимам мотора се очаква сняг. Ще го тегля с ремаркето и я става за снимки, я не.
                      Пускам малко фотоси от продавача, а моята фото сесия я оставям за догодина, в работна обстановка.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1103.jpg
Прегледи:1
Размер:183.9 КБ
ID:5620918Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1091.jpg
Прегледи:1
Размер:132.4 КБ
ID:5620917Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1105.jpg
Прегледи:2
Размер:355.3 КБ
ID:5620919Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1089.jpg
Прегледи:1
Размер:216.9 КБ
ID:5620922Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1107.jpg
Прегледи:1
Размер:200.0 КБ
ID:5620921Натиснете снимката за да я уголемите

Име:imag1106.jpg
Прегледи:1
Размер:100.1 КБ
ID:5620920
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Tiger Explorer или GS

                        Пу..пу да не му е уроки Красавец! Ама тез куфари наистина не са ги доизмисляли...
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X