Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

    В началото на месец февруари ще стана горд собственик на това "бижу"

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:r-1200-gs-adventure-18-large.jpg
Прегледи:1
Размер:82.5 КБ
ID:6040362
    Двуцилиндров, опозитен (боксер), 4-тактов с въздушно/течно охлаждане, два горно разположени разпределителни вала, един балансиращ вал
    101 мм x 73 мм
    1,170 куб. см.
    92 кВт (125 к.с.) при 7,750 об/мин.
    125 Нм при 6,500 об/мин.
    12.5 : 1
    Електронно управляемо впръскване в смукателния колектор
    Затворен 3-пътен катализатор, екологичен стандарт Евро-3
    Над 200 км/ч
    4,3 л
    5,9 л
    Безоловен бензин 95Н
    Трифазен алтернатор (510 Вт номинална мощност)
    12 V / 11,8 Ач, maintenance-free
    В маслена вана, с хидравлично управление
    6-степенна, постоянно зацепена с хеликоидални зъбни колела
    Кардан
    Двусекционна рама с носещ двигател
    BMW Motorrad Telelever; диаметър на опората 37 мм, централна пружина
    Алуминиево едностранно рамо с BMW Motorrad Paralever; WAD strut, хидравлично регулиране на пружината по претоварване, регулиране скоростта на възвръщане - посредством винтове
    210 мм / 220 мм
    1.510 мм
    92,7 мм
    65,5°
    Колела с кръстосани спици
    3,00 x 19"
    4,50 x 17"
    120/70 R 19
    170/60 R 17
    Два плаващи диска с диаметър 305 мм, 4-бутални, радиално монтирани спирачни апарати
    Единичен диск с диаметър 276 мм, двубутален плаващ спирачен апарат
    BMW Motorrad интегрална ABS (частично-интегрална), може да бъде изключвана
    2.255 мм
    980 мм
    1.450 мм
    890 / 910 мм
    1,950 / 1,990 мм
    260 кг.
    480 кг.
    220 кг.
    30 л
    Прибл. 4 л
    0887 246718

  • #2
    От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

    Това е най-добрата новина, която чувам за тази година! Искрено се радвам за теб колега и мога да ти пожелая много и безаварийно каране. Благородно ти завиждам. С радост ще чакам да пуснеш снимки след покупката и да споделяш впечатления. Като "порасна" някой ден и аз ще си взема такъв мотор (или поне така си мисля )
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #3
      От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

      Поздравления... Хубав мотор...А ако искаш някой ден да покараш с "прадядо" му за компания дай знак...
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #4
        От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

        Честито и безаварийно най-вече!
        Дано ти доставя радост хиляди километри.Да ти донесе милиони усмивки.

        Коментар


        • #5
          От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

          Toва е Моторът!!!! Щастлив е онзи, който може да си го позволи! Още преди 15 години, когато за първи път видях на снимка тогава БМВ 1150 Адвенчър разбрах, че това е Моторът! После го видях и на живо, карах го, и се убедих, че не съм сгрешил в преценката си. Този е най-новият Адвенчър от това семейство. Честито Колега!
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • #6
            От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

            Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
            Toва е Моторът!!!! Щастлив е онзи, който може да си го позволи! Още преди 15 години, когато за първи път видях на снимка тогава БМВ 1150 Адвенчър разбрах, че това е Моторът! После го видях и на живо, карах го, и се убедих, че не съм сгрешил в преценката си. Този е най-новият Адвенчър от това семейство. Честито Колега!
            Благодаря ВладиЧ, дано се справя с управлението му!
            ...... а и между другото ти и още няколко личности от този форум имате основен принос за избора ми......
            В момента съм като малко дете не мога да спя нормално ....... в очакване съм
            0887 246718

            Коментар


            • #7
              От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

              Честито и безаварийно и от мен! Ако дойдеш на Бакаджика в Ямбол ще го видим този красавец.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #8
                От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                Честито колега--ще те радва безкрайно!!

                Коментар


                • #9
                  От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                  На снимката тук на аватара ми съм с Адвенчъра на Димо, а не с моето БМВ. Четири мотора смених, от както за първи път видях Адвенчъра, но все още си мечтая за него. Може и да ми излезе късмета някога и то с по-нов модел.
                  Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                  Златомир Попов - Forry

                  Коментар


                  • #10
                    От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                    Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                    На снимката тук на аватара ми съм с Адвенчъра на Димо, а не с моето БМВ. Четири мотора смених, от както за първи път видях Адвенчъра, но все още си мечтая за него. Може и да ми излезе късмета някога и то с по-нов модел.
                    И аз така ... На няколко пъти бях много близо...ама...Е поне сме в "обора"
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • #11
                      От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                      ХАйде и от мен честито, все на хубави места да те закара и много щастливи километри с него, още един колега в сектата
                      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                      Коментар


                      • #12
                        От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                        Стефане ... като дойде, ела да го "полеем" ... да не се чупи. Поне една бира ще му изпием.
                        А и сефтето може да направим заедно. Да врътнем около наше село или .... по-далече .... ама не повече от 5000 км. че .. нямам време за повече ...
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #13
                          От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                          Чакането ще си заслужава!
                          Честито Колега!

                          Коментар


                          • #14
                            От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            Това е най-добрата новина, която чувам за тази година! Искрено се радвам за теб колега и мога да ти пожелая много и безаварийно каране.

                            Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                            В момента съм като малко дете не мога да спя нормално ....... в очакване съм
                            - дай Боже всекиму! а аз ще чакам до март и то в Германия
                            - ама така е, като не си поръчваме немски мотори

                            Коментар


                            • #15
                              От: BMW R 1200 GS Adventure 2014 година

                              и двамата сте за съжаление горкичките ... аз вече една година не съм си купувал никакъв мотор
                              да са ви честити машинките и да не забравите да ги полеете с приятели,че гаранцията им не важи
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X