Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Dual Sport rides

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • jijko
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Там сме с Теодора. Още не знам дали с гемията (Африка) или шлепа (Варадерото). Като че ли дотам ми се кара повече шлепа, но накрая да не бедствам?

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Такааа.
    Този уикенд се оказа, че ще е уикенд на тежките мотори и асфалтовите пътища, така че и други "тежкари" са добре дошли и няма да ме псуват(много).
    Ще ходим най-вече по тесни, често разбити, но асфалтови пътчета.
    Старт на събитието за Варна и Бургас - 9.30 м. Гермето, м/у Голица и Булаир.
    Крайна цел за деня - около Елена, точно казвам само на участниците.
    Дотук 3 мотора.
    По-нататък, като се съберем повече леки, ще направим първоначалната идея, а именно яко черни пътища.

    Остави коментар:


  • Shider
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    ...
    Ако не те мързи, като се нагледаш и наслушаш, пали към Елена. Вечерта май ще има едни софийски "асфалтови адвенчъри" за компания
    Събота съм нощна, както бяхме коментирали - ще вдигам самолетите...
    Иначе и аз се абонирам.

    П.п. Обаче за неделя вечерта мисля да разпънем палатка някъде по Шкорпиловци - ако искаш викай домочадието и да разказвате, докато приспиваме бебето край огъня...

    Остави коментар:


  • green
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Абонирам се...Макар да съм с по-тежък мотор.

    Остави коментар:


  • ssaattyyrr
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Абонат, па дано се включа в някоя разходка, някой път

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Ами какво - забравих. Сигурно ще мина оттам, но транзит.
    Ходи ми се някъде в дън гори тилилейски, далече от шума и ако е възможно, от жегата.
    Ако не те мързи, като се нагледаш и наслушаш, пали към Елена. Вечерта май ще има едни софийски "асфалтови адвенчъри" за компания

    Остави коментар:


  • Shider
    отговори
    От: Dual Sport rides

    Ха, а със събора на Ваяците в Голица какво стана?!? Аз сбирам група за там... или оттам ще тръгнеш?

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    отговори
    От: Dual Sport rides

    За да дам старт на темата, предлагам:
    Този уикенд, 1-2 август, из района на Еленския балкан.
    Цел: обикаляне из запустели махали и райони, палаткуване край някоя рекичка, втория ден още малко обикаляне и кой откъде е.
    Дължина на маршрута из района, предполагам няма да е повече от 100км.

    Засега сме двама, аз от Варна, Чанев от Поморие.
    Ако има други желаещи, моля да се запишат в темата.

    Остави коментар:


  • Ivan_J
    започна тема Dual Sport rides

    Dual Sport rides

    Отдавна се каня да пусна тази тема, сега му дойде времето.
    Първо, не знам точно как да преведа заглавието, но идеята е както му викат американците - Дюал спорт, т.е. ни рак, ни риба.
    Идеята ми е да се събираме за каране любителите на карането по черни и безпътища, като не ни спират и асфалтовите.
    Примерно: уговаряме се да караме из Източни Родопи. Всеки отива на ход до там, откъдето му харесва, събираме се в сборен пункт и караме офроуд с идеята повече да се насладим на местността, отколкото на самото каране.
    Всеки си носи екипировка за спане, храна, вода, инструменти. Маршрутът се съгласува на място.
    Моторите, разбира се, могат да бъдат всякакви, но най-подходящи са едноцилиндровите 600-650 куб, без пластмаси и с подходящи гуми.
    В повечето случаи става въпрос за едно-дву-тридневни маршрути из родината.

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X