Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотор за момиче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотор за момиче

    Здравейте, аз съм момиче на 15 и ще навърша 16 след около 4 месеца. Майка ми е много зарибена по моторите и от нея се зарибих и аз. От много време вече мечтая да си имам собствен, вече съм се возила на 800 кубиков иии беше много яко . Просто моторите са ми страст!! . Та това, което искам да ви питам е кога е най-добре да си взема книжка, какъв 50 кубиков мотор е подходящ за мен (54 кг съм и 175 висока) и дали ще е смешно .. смисъл такъв, че аз сигурно ще съм единственото момиче в даскало с мотор и няма ли да изглежда мъжкаранско? Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Мотор за момиче

    Първоначално публикуван от Shmizy.K Преглед на мнение
    .....и няма ли да изглежда мъжкаранско?
    Кола маска на краката, бръснеш си мустаците, и да ти не пука на ку*a......
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      От: Мотор за момиче

      Ако са ти чак такава страст,щеше ли да ти пука дали изглеждаш "мъжкаранско'' ?
      А пък и не споделяш какъв тип мотори ти харесват,та в случая няма как точно да ти помогнем.
      Симеон Симеонов - 0878666200
      Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
      Suzuki - A way of life

      Коментар


      • #4
        От: Мотор за момиче

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Кола маска на краката, бръснеш си мустаците, и да ти не пука на ку*a......
        SPAM: Аааа немога вече. Това ме разби тотално

        Коментар


        • #5
          От: Мотор за момиче

          Ще си особнячка, щом само ти си с такъв превоз. Но винаги може да си го оставиш у вас като си харесаш някой съученик или приятел да те транспортира.

          Коментар


          • #6
            От: Мотор за момиче

            щом ти пука от мнението на околните - намери си батко да те вози на мотор, но винаги с каска!

            Коментар


            • #7
              От: Мотор за момиче

              Ако можеш, определено пробвай тези 50сс машинки от които избираш. Не знам за България, но тук в САЩ поне дават да седнеш на машината в магазина. Виж дали височината е подходяща, дали стигаш без усилия до всички контролни уреди и т.н

              Успех и много радостни моменти!!!

              Коментар


              • #8
                От: Мотор за момиче

                Освен един 50 куб. скутер друго не знам какво ще е за теб.
                Например Aprilia sr 50 и с розова каска няма кой да те закача.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:aprilia sr 50.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5372489

                Коментар


                • #9
                  От: Мотор за момиче

                  Защо пък да е смешно??! Доста жени карат мотоциклети. Едно време майками на млади години изкарала А категория и няколко години караше Чезет 350, нов, понеже тогава друго нямаше. За тази възраст, на която си, изкарваш една М категория и спокойно можеш да се пердашиш с някое скутерче. Там вече е друго, доста мацки карат миксерчета и няма да прави впечатление. Покарай го до 2, 3 години, пък после ако имаш още мерак изкарваш А и ги започваш нагоре. Но и според мен в момента най - удачния вариант е да си намериш "батко с мотор".
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мотор за момиче

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2010-Aprilia-RS-50-Motor-Racing-Side-Pictures.jpg
Прегледи:1
Размер:31.9 КБ
ID:5372491
                    Какво му е смешното?!
                    Принципно винаги когато не се вписваш в общата картинка, за едни си странен за други смешен, защото се различаваш от стадото, но ако това те спре да си купиш мотор ще е много тъпо според мен...

                    П.С. Ако ти се кара скутер, тогава никои няма да обърне внимание, защото няма да си единствената...
                    Последно редактирано от Chinela; 11-05-12, 08:00.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мотор за момиче

                      Ееее, колеги, дайте малко по-сериозно. Дори само факта, че Shmizy.K се е престрашила и споделя с нас увлечението си към моторите, заслужава да се отнесем с уважение... освен това, използва правилно българския език, за разлика от много съфорумци.
                      Та, моето мнение:
                      Жена на мотор /какъвто и да е той/, никога, ама никога не изглежда смешно, а напротив - буди възхищение у мъжете и завист при другите жени. За съжаление Shmizy.K не е казала кои точно мотори харесва. Ако става въпрос за скутери, винаги бих препоръчал японски скутер на старо пред нов китайски. Ако пък е четиритактов, главоболията са още по-малко. Такива има на цена под 1000 лв. Едва ли е нужно да препращам към Мобиле Бг. Разбира се при избора е желателно да присъства някой, запознат с моторите.
                      Момичето обаче е писало в офроуд форума. Това показва, че може да има увлечение и към ендуро моторите. Според мен, това е правилният избор - по-проходими и безопасни, винаги актуални. При нейния ръст, ендурото няма да се окаже "много високо". Предполагам, че към 21 вече ще иска по-голям мотор. Затова е добре отсега да свикне с механичната скоростна кутия, каквато скутерът няма. Иначе, отново считам, че ендурото трябва да е японско, било то и двутактово втора употреба, да има ел. стартер и регистрация. На младо момиче не му трябват проблеми с кик стартери и катаджии.
                      Искрено се надявам някой с опит при 50 кубиковия клас да препоръча конкретни марки и модели. Като ученик не срещнах такова разбиране от родителите. Затова на дърти години се качих на 250 и 400. По-големите са шосета, което не ме влече.
                      Пожелавам успех в избора!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мотор за момиче

                        Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
                        Ееее, колеги, дайте малко по-сериозно. .......
                        Не мога по-сериозно приятелю.....
                        "...Майка ми е зарибена, покрай нея и аз..." Това предполага, че е виждала, пипала и ползвала мотор, пък дори на някой "батко"
                        Значи младата дама (ако е млада и е дама, че в интернет е едно...) първо трябва да е наясно със себе си:
                        Мотопед - От Европоа към изгряващотот слънце. "Пежо" "Пиаджо" "Пух".... и натам до последния виетнамски "Уйуй"
                        Скутер - В обратна посока.
                        Туристически или чопър - слагаме и обикновенния "Симсон" в кюпа
                        Пистарка - ......
                        Ендуро - .....
                        На двете последни съм бос кое е по-по-най, и кое не става.
                        След това размер на гумите, 2/4 тактов, цвят.....
                        Отделно, че по региони намирането и поддръжката на определени марки и модели е за предпочитане, пък и бюджет не е споменала и така....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мотор за момиче

                          Gilera DNA 50

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мотор за момиче

                            Първоначално публикуван от Shmizy.K Преглед на мнение
                            дали ще е смешно .. смисъл такъв, че аз сигурно ще съм единственото момиче в даскало с мотор и няма ли да изглежда мъжкаранско?
                            Дали ще е мъжкаранско - не знам, но само от това, че ще идваш на мотор, на половината мъжкарчета ще им текат лигите. Останалите и да те имат за мъжкарана, няма да забележиш.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мотор за момиче

                              К'ви скутери ...момичето иска да кара курс и да си вземе свидетелство за управление ...т.е. иска мотоциклет !!
                              Ще докараш комплекси на много момчета ... не е мъжкаранско . Най-добре си изкарай курс , и като придобиеш малко технически познания ,да се ориентираш към някакъв мотор , има много модели които са подходящи за жени ...пък и е кофти да си купиш нещо със спестени кинти и докато се учиш ,да го поломиш ...това може и да те отблъсне от идеята да имаш мотор ... и първо каска ,след това мотор
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X