Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Риба има ли
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      здравеите на всички и за много години.нов съм тук регистрирах се съвсем случаино. не съм фен на оффроуда но пък сам заклет рибар.някои от вас съм ги виждал по дунава в раиона на нова черна и ще ми е приятно да се запознаем и от близо на някои риболовен излет. на всички вас ви пожелавам успешна година.

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
        здравеите на всички и за много години.нов съм тук регистрирах се съвсем случаино. не съм фен на оффроуда но пък сам заклет рибар.някои от вас съм ги виждал по дунава в раиона на нова черна и ще ми е приятно да се запознаем и от близо на някои риболовен излет. на всички вас ви пожелавам успешна година.
        Мерси, а къде изгуби главните букви?

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Ко стана бе Чавдаре .Що не пускате снимки от днешния излет .Дунава яко ли се е дигнал.Коко дойде ли И не на последно място как се престави Данчето
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Ко стана бе Чавдаре .Що не пускате снимки от днешния излет .Дунава яко ли се е дигнал.Коко дойде ли И не на последно място как се престави Данчето
            Ей ти дните от седмицата не ги ли познаваш?За утре се гласим така,че не се помотквай ами идвай
            Николай Папазов

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              Ей ти дните от седмицата не ги ли познаваш?За утре се гласим така,че не се помотквай ами идвай
              Аз ъъъъъъ...да ва подсетя да не забравите да се снимате......
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                Мерси, а къде изгуби главните букви?
                Ами компа нещо се бъгна и карах по инерция.Някои колега не се ли е завъртал покрай Дунава да пусне някакво инфо?

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Как е по Дунав - щуката активна ли е?
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                    Как е по Дунав - щуката активна ли е?
                    Дунава ли???Една огромна боза е на това ниво! Във момента,освен чукани ,пяна и бутилките на цяла европа нищо др.няма!

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от beljata Преглед на мнение
                      Дунава ли???Една огромна боза е на това ниво! Във момента,освен чукани ,пяна и бутилките на цяла европа нищо др.няма!
                      Значи остава само варианта със скарата виното и релакса

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Никои ли не ходи за риба?

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от ivo_barns Преглед на мнение
                          Никои ли не ходи за риба?
                          Другата седмица аз ще съм за риба .Ако искаш да се видим на по бираРиба няма да има докато не се нормализира водата.А докато се оправи водата трябва да се пие червено вино и яде пържоли на брега на Дунав.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                            Другата седмица аз ще съм за риба .Ако искаш да се видим на по бираРиба няма да има докато не се нормализира водата.А докато се оправи водата трябва да се пие червено вино и яде пържоли на брега на Дунав.
                            къде си замислил да ходиш например?Това с пражолите си е ясно.ще се опитам да доида другата седмица но трябва да знам каде,4е сам се захванал тук с един проект.имам едно Рено трафик което се опитвам зяла година да продам и накрая никои не се нави да го купи,всеки го иска за без пари и ми писна накрая.Сега сам се навил да си го направя само да ходя за риба с него и понеже от стоенето на паркинга е клеясало всичко базарам по малко тук и там за да го накарам да се съживи.така че драсни каде мислиш да ходиш.

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              Другата седмица аз ще съм за риба .Ако искаш да се видим на по бираРиба няма да има докато не се нормализира водата.А докато се оправи водата трябва да се пие червено вино и яде пържоли на брега на Дунав.
                              Ще ядеш,ама друг път!Ако си си купил хеликоптер може да отдеш до Дунава,ама няма къде да кацниш,навсякъде е вода.Днес опитах да отида и по камения път,където минах предния път,днес "удавих"Данчето.Почна да влиза вода в купето и дадох заден,така че Дунава ама напролет.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Ще ядеш,ама друг път!Ако си си купил хеликоптер може да отдеш до Дунава,ама няма къде да кацниш,навсякъде е вода.Днес опитах да отида и по камения път,където минах предния път,днес "удавих"Данчето.Почна да влиза вода в купето и дадох заден,така че Дунава ама напролет.
                                на каналите как е положението,има ли вода там изобщо?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X