Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    Щом си присъствал на претеглянето,значи знаеш и мястото!И в четвъртък да ми звн.къде си,ще дойда да те видя!
    И още нещо.Кой ще идва ?Колко човека с колко джипа да изберем маршрут.
    Аз
    Николай Папазов

    Коментар


    • #77
      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
      Аз
      Ставаме 4-ма:Андре/Лада Нива/,Меха/Самурай/,Коко/Витара/,Чаро/Кроки/

      Има ли други......поне малко като нас луди?
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #78
        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        тоз меха самурая кой емястото го видях ама сигорно няма да зазтана тамнивото се качванабелязал съм едно място пък да видим
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • #79
          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Ти май се фукаш ,а?Ще взема и аз една бележка за пернати и ще ти направя показно.
          само няма да гърмите при мене като ловя рибаи като спя
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #80
            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            тоз меха самурая кой емястото го видях ама сигорно няма да зазтана тамнивото се качванабелязал съм едно място пък да видим
            А на това място ще има ли възможност да се наредим всички?
            Николай Папазов

            Коментар


            • #81
              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              А на това място ще има ли възможност да се наредим всички?
              кои всички
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #82
                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                В събота ще дойда с един приятел. В петък се прибирам във Варна, напишете инструкции за срещата: кога, къдe, препоръчайте необходими такъми, ядене и пиене!
                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                Коментар


                • #83
                  До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  В събота ще дойда с един приятел. В петък се прибирам във Варна, напишете инструкции за срещата: кога, къдe, препоръчайте необходими такъми, ядене и пиене!
                  Ще ви чакам всички към 10-10.30 на центъра на село/Н.Черна/.на 30.08.08г./събота/
                  Такъми всякъкви дънни въдици с корда 0.30 и нагоре,за риболов на плувка кой каквото иска.Носете си стръв-червеи,попови прасета,мамалига и др./ако искате купешка захранка добре е да е "за река"-т.е.има голямо течение.Тежести за дънните въдици не по-малки от50гр.Куки 3,4,0 ....../за шаран,сом/
                  Ядене кой каквото вземе,пък и ние ще измислим нещичко .Пиенето е от мен.
                  Задължително антикомарин за по-сладките /за комарите де/.Комари има вечер за час-два и после няма.
                  Начален час на тръгване към Дунав 11.00ч.След това който иска да се присъедини към групата ще звънка/тел. ми го има в подписа/.
                  В четъртък с колегата Меха ще обиколим местата да уточним къде да се разположим и той ще остане там на разузнаване.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #84
                    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    днеска обърнах сума ти място с правата лопата е няма попови прасета утре продалжавам да копам.....
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #85
                      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      такааа вече съм почти готов за реката икопах 10ина попови прасета със голям труд качамак набавих домашен едро смлян мнооооооого студена бира и не на последно място сядам да навържа малко кукички(20-30/ бройки
                      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                      Коментар


                      • #86
                        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Ще ви чакам всички към 10-10.30 на центъра на село/Н.Черна/.на 30.08.08г./събота/
                        Такъми всякъкви дънни въдици с корда 0.30 и нагоре,за риболов на плувка кой каквото иска.Носете си стръв-червеи,попови прасета,мамалига и др./ако искате купешка захранка добре е да е "за река"-т.е.има голямо течение.Тежести за дънните въдици не по-малки от50гр.Куки 3,4,0 ....../за шаран,сом/
                        Ядене кой каквото вземе,пък и ние ще измислим нещичко .Пиенето е от мен.
                        Задължително антикомарин за по-сладките /за комарите де/.Комари има вечер за час-два и после няма.
                        Начален час на тръгване към Дунав 11.00ч.След това който иска да се присъедини към групата ще звънка/тел. ми го има в подписа/.
                        В четъртък с колегата Меха ще обиколим местата да уточним къде да се разположим и той ще остане там на разузнаване.
                        много хубав канал са изкопали до 444 ако ще го превземате свиркайте и на мен
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • #87
                          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                          много хубав канал са изкопали до 444 ако ще го превземате свиркайте и на мен
                          Ами аз за него писах,пък и нали нямам лебедка,ако се потопя под вода ти ще ме вадиш.
                          Коко,да не забравиш да ми вземеш колан за вадене от калта на "Кроки"-то не е толкова страшно,защото ще взема твоя колан
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #88
                            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                            Ами аз за него писах,пък и нали нямам лебедка,ако се потопя под вода ти ще ме вадиш.
                            Коко,да не забравиш да ми вземеш колан за вадене от калта на "Кроки"-то не е толкова страшно,защото ще взема твоя колан
                            Ок ще ти донеса.
                            Николай Папазов

                            Коментар


                            • #89
                              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Колеги, моля моля, не ме плашете, аз ще дойда с гранд чероки с гуми 235/75/15, m+s (не успях да получа 31" бфгудрич ол терен - ще ми дойдат в понеделник), нямам лебедка и колани, имам само стоманено въже за теглене. Това май ще ми е първия истински оффроуд. Ако мислите, че джипката няма да мине (уменията по истински оффроуд са ми салби) си кжете да не працакам уикенда

                              Иначе продължавам да съм навитак. Попови прасета у Варна немам къде да копам (е тука избих на врачански - нали си бях и по Враца), но ще имам блатен червей - все е нещо.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • #90
                                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                                Колеги, моля моля, не ме плашете, аз ще дойда с гранд чероки с гуми 235/75/15, m+s (не успях да получа 31" бфгудрич ол терен - ще ми дойдат в понеделник), нямам лебедка и колани, имам само стоманено въже за теглене. Това май ще ми е първия истински оффроуд. Ако мислите, че джипката няма да мине (уменията по истински оффроуд са ми салби) си кжете да не працакам уикенда

                                Иначе продължавам да съм навитак. Попови прасета у Варна немам къде да копам (е тука избих на врачански - нали си бях и по Враца), но ще имам блатен червей - все е нещо.
                                Не се страхувай!Нали съм писал,че има много алтернативи-не е задължително всички да опитат каналите/все пак има и други пътища/.Важно е да има емоции и то положителни.
                                Колегата Меха вече е на Дунава.Вчера ходих при него и заедно избрахме прекрасно масто за риболов и бивак.Наблизо имаше други колеги рибари.Те пък си имат Фордотрабант
                                Прикачени файлове
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X