Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Колеги,моля тези,които имат желание за дунавски оффриболов на 30 и 31.08.08 да пишат или се обадят по тел.за да знам колко бира и ракия да взема.Не съм габровец/да ме пращават колегите от там/,но нали все пак трябва да се подготвя.Мястото на срещата ще бъде в центъра на селото/има доста хора ,които са идвали и го знаят/,а за тези които не знаят уточнявам-37км.от Дунав мост в посока Силистра,13км.от Тутракан в посока Русе на главен път Русе-Силистра.
    За колегите Меха,Кокофф и Благо 4х4 поканата е излишна -знам,че са на линия.
    Прегледайте си лебедките,защото.......... има нови канали,неатакувани досега и не се знае как ще ги прескочим
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #62
      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
      Колеги,моля тези,които имат желание за дунавски оффриболов на 30 и 31.08.08 да пишат или се обадят по тел.за да знам колко бира и ракия да взема.Не съм габровец/да ме пращават колегите от там/,но нали все пак трябва да се подготвя.Мястото на срещата ще бъде в центъра на селото/има доста хора ,които са идвали и го знаят/,а за тези които не знаят уточнявам-37км.от Дунав мост в посока Силистра,13км.от Тутракан в посока Русе на главен път Русе-Силистра.
      За колегите Меха,Кокофф и Благо 4х4 поканата е излишна -знам,че са на линия.
      Прегледайте си лебедките,защото.......... има нови канали,неатакувани досега и не се знае как ще ги прескочим
      а сега де ....поканен съм да ме водят с яхта на някъкъв остров на дунава от 27 до 31 какво да направя искам да дойда с вас но и другия с яхтата настоява да ходим заедно
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • #63
        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Другата сряда се връщшам от Пампорово и тогава ще подтвърдя. За сега уж съм сигурен.
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • #64
          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          а сега де ....поканен съм да ме водят с яхта на някъкъв остров на дунава от 27 до 31 какво да направя искам да дойда с вас но и другия с яхтата настоява да ходим заедно
          Нали не знаеше да плуваш,каква яхта,какви пет лева!Пък и при това пет дни на яхта и то на Дунава?Стой до 30-ти сутринта и тъкмо ще донесеш риба за чорбата./ако хванеш,де/
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #65
            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Нали не знаеше да плуваш,каква яхта,какви пет лева!Пък и при това пет дни на яхта и то на Дунава?Стой до 30-ти сутринта и тъкмо ще донесеш риба за чорбата./ако хванеш,де/
            ще си сложа пояс на кое място мислиш да лагерувате може и по рано да се присъиденя към вас
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #66
              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Мисля някаде на рампата или около нея/на бостана/.Зависи колко човека ще бъдем,може и на острова,но знаеш,че там трябва от по-рано да се отиде за да се заемат местата.
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • #67
                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                ще си сложа пояс на кое място мислиш да лагерувате може и по рано да се присъиденя към вас
                Да не би направо с яхтата да акустирате при нас?
                Николай Папазов

                Коментар


                • #68
                  До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                  Да не би направо с яхтата да акустирате при нас?
                  абе върти ми се нещо в главата.....
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • #69
                    До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Мисля някаде на рампата или около нея/на бостана/.Зависи колко човека ще бъдем,може и на острова,но знаеш,че там трябва от по-рано да се отиде за да се заемат местата.
                    една тренировка няма ли да направите таз седмица аз ще пропусна ще освежавам работилницата наслука
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #70
                      До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                      една тренировка няма ли да направите таз седмица аз ще пропусна ще освежавам работилницата наслука
                      В тази жега надали ще даде нещо реката.И все пак може да се отиде и да се провери.М/у друго вече има и малко комари.Носете си репелент.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #71
                        До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        май пътуването по дунава с яхта ще ми се размине така че стягайте се мене ме пишете първи може още от четвъртък да се намърдам на дунава чавдаре ще имаме ли гости или ще сме си пак двамата и коко почвам днес да копам за скоропишникче и голяма е жега
                        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                        Коментар


                        • #72
                          До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Аз също съм на линия.Даже щото Чавдар ма плаши че дошли комари се обзаведох с една ижовка да ги пукам с бренекета
                          Николай Папазов

                          Коментар


                          • #73
                            До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                            Аз също съм на линия.Даже щото Чавдар ма плаши че дошли комари се обзаведох с една ижовка да ги пукам с бренекета
                            Ти май се фукаш ,а?Ще взема и аз една бележка за пернати и ще ти направя показно.
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • #74
                              До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              прясна информация има искаран шаран на скоропишник теглото на шарко е 9,100кгударил е вчера сутринта аз лично присъствах като го мериха аз тази сутрин отидох да се поразходя по местата тайно ама то всички ме видяха четвъртак съм на линия ако не ми мине котка пътима и едно две сомчета по кило и половина
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • #75
                                До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                прясна информация има искаран шаран на скоропишник теглото на шарко е 9,100кгударил е вчера сутринта аз лично присъствах като го мериха аз тази сутрин отидох да се поразходя по местата тайно ама то всички ме видяха четвъртак съм на линия ако не ми мине котка пътима и едно две сомчета по кило и половина
                                Щом си присъствал на претеглянето,значи знаеш и мястото!И в четвъртък да ми звн.къде си,ще дойда да те видя!
                                И още нещо.Кой ще идва ?Колко човека с колко джипа да изберем маршрут.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X