Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Именно за хищник бях тогава, както и днес, ама не искаше да пипне.
    Мястото е супер, там излиза всякакъв хищник, но явно е въпрос на късмет.
    Миналият 8-ми декември при аналогични на днешните условия, бях хванал един распер от 2.5 кг.

    Днес направих закриване на годината, вместо кал обаче газих сняг.


    С един колега от риболовния форум мяткахме спинингите, но уви, безрезултатно!


    Поне се изкефих да карам из снега, а и времето беше супер!
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Здравейте риболовци.Днес решихме да отидем на Дунава,но не за риба ,а за това:
      Тия от "Гранична полиция" много ядът,бееее!
      А риба иначе никой не е ловил,но шоуто дори и сега продължава.
      Весели празници и ГОЛЕМИ РИБОЛОВНИ УСПЕХИ през 2009г.!
      Забравих да пиша,че имахме гости и от Кипър,ама не могат да носят на.....студ
      Прикачени файлове
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Просто нямам думи Браво много хубаво сте си изкаралищо не се обади бе Чавдаре..асан не е ли човек...сега да видим как ще те глобим приемам всякакви предложенияха наздраве и да ви е честита новата година
        Последно редактирано от meha1971; 30-12-08, 18:56. Причина: допълнение
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Можем да приемем колегата Иван Горчев в клуба без резерви.
          Ето днешния ни офф-риболов .
          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

            Доста време мина от последният дунавски риболов и днес с колегите Меха и Кокоф решихме да поразтъпчем джипките до Дунав и да си опитаме късмета.
            Понеже е криза взехме най-необходимото за целта ,а имено:
            пържоли,наденица,суджуци,лук,чесън и картофи.Естествено кайсийка и винце+лимонада.
            Прокарахме и нов път през ямите/по-пряк/ и за съжаление дадохме "свидни" жертви-фар,мигач,амортесьор и всичко това все на "кроки"/много ме е яд/
            Имаше и доста комични моменти-Коко се опита да бъде като многоръкия Шива,но не му стигнаха ръцете та се наложи да захапе нещо и с уста.
            Срещнахме и господата от ИАРА и си побъбрихме и с тях и така.....
            Те малко се пострестнаха като видяха три джипа ,но си разменихме по едно "За много години" и всичко си дойде на мястото
            Прикачени файлове
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Чаро а къде е улова не се вижда на снимките.

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Браво, поне сте се разходили хубаво. Жалко за повредите на Кроки...

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Първоначално публикуван от gena Преглед на мнение
                  Чаро а къде е улова не се вижда на снимките.
                  Абе,улов нямаше,но Мехата и Коко поне си разходиха воблерите из реката.Пък аз хванах.......амортисьора и без малко бебе от съквартиранта Петьо/добре,че бях с панталона с подплата./
                  Лошо нещо било жена ти да те отбие.....,налиташ на всичко що е легнало и с навирени крака.Кризата удари и ....
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Абе,улов нямаше,но Мехата и Коко поне си разходиха воблерите из реката.Пък аз хванах.......амортисьора и без малко бебе от съквартиранта Петьо/добре,че бях с панталона с подплата./
                    Лошо нещо било жена ти да те отбие.....,налиташ на всичко що е легнало и с навирени крака.Кризата удари и ....
                    то човек вече да не знае какво го чака при тая криза, като легне под джипа....
                    ________________________________________________
                    Subaru OUTBACK 2,5
                    Hyundai TUCSON 2.0

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Като гледам снимките много добре сте си изкарали Браво на групата

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Браво на групата!
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                          Абе,улов нямаше,но Мехата и Коко поне си разходиха воблерите из реката.Пък аз хванах.......амортисьора и без малко бебе от съквартиранта Петьо/добре,че бях с панталона с подплата./
                          Лошо нещо било жена ти да те отбие.....,налиташ на всичко що е легнало и с навирени крака.Кризата удари и ....
                          Колега,а на каналите преди околовръстното,от към Русе,гони ли щуката,или са замръзнали?
                          Който пие бира не умира,но не трябва пил да шофира :!: ;)

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            За каналите около Русе не знам,но при нас/Н.Черна/ и малкия ръкав на Дунав е замръзнал.
                            Вчера инцидентно ходих до реката и видях с очите си как ловят платика на бял червей.
                            Отправям покана за утре /неделя/ за Гената/стига е мрънкал,че не го водим с нас/ и на всички,които имат време и желание за улов на дребни платики/100-400гр/.Меха утре съм на тръбите на плувка и връх.Идваш ли?
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                              За каналите около Русе не знам,но при нас/Н.Черна/ и малкия ръкав на Дунав е замръзнал.
                              Вчера инцидентно ходих до реката и видях с очите си как ловят платика на бял червей.
                              Отправям покана за утре /неделя/ за Гената/стига е мрънкал,че не го водим с нас/ и на всички,които имат време и желание за улов на дребни платики/100-400гр/.Меха утре съм на тръбите на плувка и връх.Идваш ли?
                              утре ще ми пристигне турбото за тойотата ще трябва да го монтирам на джипа приятно искарване и наслука
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                утре ще ми пристигне турбото за тойотата ще трябва да го монтирам на джипа приятно искарване и наслука
                                Лъжец!Цяла нощ спал/ремонтирал/ в гаража и днес беше на Дунва.Доказателство са снимките,които ми направи.Плюс това при проверката,направена от ИАРА само на Мехата не му изкаха рибата да покаже.Щото ловял на воблери.Или е много "гъст" с тях.
                                Ето доказателството:
                                В крайна сметка около 2кг.платика на бял червей+този красавец от снимките+кал за джипките+много смях и вицове след като се прибрахме и седнахме да пием по едно домашно.
                                Прикачени файлове
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X