Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на Дунава за офф-риболов

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
    Ама много си потаен, нищо за лодката, нищо за пускането и на вода!
    Не съм потаен, напротив! Ето виж за лодката.
    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

    Коментар


    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

      Ето тук идеално пасва репликата:" sorry.....busines!"
      A аз си мислех, че си я взел за кеф, и благородно/абе не чак толкоз/ ти завиждах. Успех!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

        Ееееее...разбира се, че я бях взел за кеф, но я бях пробвал на един язовир, последствие установих, че не е за Дунава.
        К'во да правиш...трябваше да мина по трудния път "проба-грешка".

        Сега се ослушвам за друга лодка.......имал съм голяма с 40 коня двигател, минах през онова другото недоразумение с 4 к.с., сега май ще пробвам надуваема, че ми писна от колесари и ремаркета.
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

          Късно /от гледна точка на следващата инф./подхващаме темата за надувна лодка. Тази пролет в Австрия/ поне в Грац/ имаше невероятна промоция на спортни стоки и аксесоари, включително лодки! Не е редно да правя реклама, но си взех нещо по-евтино/150евро/, което тук е над 900лв.Мисля, че си заслужава.
          "Make love, not war!"

          Коментар


          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов


            Бас държа, че си заслужава!

            ...да беше говорил за двама.
            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

            Коментар


            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

              Да беше дал маркер, напълно възможно и постижимо, а и цената....без конкуренция!
              За Рабиша е чудесна, товароносимост 300кг., 45см. бордове, меки възглавници. Закотвяш на 4м. дълбояина и започваш.....считай се поканен!
              "Make love, not war!"

              Коментар


              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                Благодаря за поканата, като нищо ще се отзова.

                Двигател и сонар има ли?

                Че нещо се чудя за тази лодка ......, но бих и сложил двигателче и т.н.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                  Туше, Год, от първия път! Фирмата е тази, моята е Lake вариант, има място за мотор/ел. разбира се/. Мога да ти кажа, че с такава лодка с един приятел/той я продаде/ имахме незабравими преживявания на езерото дълги години.
                  "Make love, not war!"

                  Коментар


                  • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                    "На езерото"..., но какво ще кажеш на реката? И защо ел. двигател, може да се сложи и бензинов.?
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                      Моето впечатление е, че не са подходящи за Дунав : леки са , и течението ги прави неуправляеми. А за мотора не съм мн. сигурен, не искам да те подведа, но за по-як мотор надувната лодка трябва да е с дъска отзад, този модел има място за тръбна конструкция, но тя едва ли ще издържи по-тежък двигател. Консултирай се .
                      "Make love, not war!"

                      Коментар


                      • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                        Консултирай се .
                        Offffff.........по цял ден ровя е нета и мноооооооого взех да се обърквам и побърквам.
                        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                        Коментар


                        • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                          Тея лодки не са за Дунава еле па с ел. мотор.Две хипотези:
                          1.Срещу течението(5км/ч) каква скорост ще развие ел.мотора?
                          2.Като приближи малкото стърчащо от водата клонче с 10 метрова топола под себе си кво прайм?-лодката става на кадаиф
                          Николай Папазов

                          Коментар


                          • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                            Електрика няма да е. Ама едно 4Т - 2,5 к.с. може и да върши работа, а?
                            Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                            Коментар


                            • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                              Аз не бих взел такава лодка за Дунава.Имах гумена лодка хем с транцева дъска с мотор до 8кс.Е продадох я!Пробвах я и с 4кс. и с 10кс. мотор и бавна е, защото не може да излезе на глисаш и тика много водаНе става за Дунава, за тук трябва глисираща лодка със скорост над 15км/ч, защото иначе ще се връткаш само около мястото на пускане.Ако трябва да обиколиш примерно остров 3-4км. ще ти трябва цял ден и другите ще изловят рибата.За Дунава или пласмасова или Rib или в краен случай гумена с надуваем кил.Това е моето мнение.
                              Николай Папазов

                              Коментар


                              • До: Хайде на Дунава за офф-риболов

                                Днес намерих време, Год, и направих визита на речния патрул/нали са ми контингент/, та поговорихме по касаещия ни въпрос-мнението абсолютно се покрива с това на колегата от горния пост-тоя тип лодки не стават за Дунав. Та след като с "дружни усилия" доказахме още веднъж, че "2 добри" има само в спортния бридж, върни се на идеята за елегантен колесар, лодката ти е супер!
                                "Make love, not war!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X