Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

    Здравеите колеги
    Тази година смятам да си взимам комбинирана 12/76 30-06 ИЖ 94
    мисля че е перфекта за свински лов и на хищници

    Коментар


    • #32
      От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

      Комбинираните пушки са само за горски т.е. в германия ползват служебно комбинирани чифтета. Междо другото така като гледам имат почва и у нас защото и ма групи, които чуят думата карабина се изправят на пръсти и нокти, а не им идва на ум, че съчмите по лесно рикошират.
      Та значи за едрия лов или карабина или някой екпрес т.е. пред по -старите мрънкачи показваш, че си с двуцевка и докато се усетят хоп реално си с карабина. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:asper-prestige2.jpg
Прегледи:1
Размер:10.9 КБ
ID:5183406

      Коментар


      • #33
        От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

        Нито риба ,нито рак......обаче си върши добра работа за лов на гонка на едро.Може да е руско,но е достатъчно добро като цена и възможности за прасчовци.

        Коментар


        • #34
          От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

          Първоначално публикуван от KTM450ktm Преглед на мнение
          Здравеите колеги
          Тази година смятам да си взимам комбинирана 12/76 30-06 ИЖ 94
          мисля че е перфекта за свински лов и на хищници
          Ижака е супер..само смени нарезния калибър с 7.62х54р и всичко става точно..На практика 7.62х54р по нищо не отстъпва на 3006..Но специално за чупещи се пушки го превъзхожда..

          По темата аз вече 2 години съм комбиниран.. 12 магнум + 7х65р. Доста дивеч затри тая пушка...

          Коментар


          • #35
            От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

            Горд собственик съм на ZH308 - 12/7х65r. Окомплектована с оптика и стойка с просвет. Прекрасна пушка. Стреляш на 10м и песягаш на 150-200м. Става за всякякъв дивеч. Не бих я сменил за нищо на света. С нея съм имал най-прекрастните преживявания. За гонка е прекрасна, особено в началото на сезона. Но не бих ползвал такава с нарезната отдолу.
            Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

            Коментар


            • #36
              От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

              Първоначално публикуван от rado69 Преглед на мнение
              Горд собственик съм на ZH308 - 12/7х65r. Окомплектована с оптика и стойка с просвет. Прекрасна пушка. Стреляш на 10м и песягаш на 150-200м. Става за всякякъв дивеч. Не бих я сменил за нищо на света. С нея съм имал най-прекрастните преживявания. За гонка е прекрасна, особено в началото на сезона. Но не бих ползвал такава с нарезната отдолу.
              Колеги Радо е прав това оръжие така му лепна, че той стана най скучния ловец в нашата дружинка.....................................преди да се здобие с това оръжие ловуваше с полуавтомат и се случваше и да отърве............и имаше с кого да се "базикаме" а сега скуууууууукаааааа, а бе хубаво оръжие ама скучен ловец
              Цветан Петров
              "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
              0888865583

              Коментар


              • #37
                От: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

                Знам че мога да разчитам на верни приятели, както и на малко реклама. Винаги!!!
                Опит е името, с което много хора наричат грешките си.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X