Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

    Тая работа за мисленето за предварението при успоредките ми се струва малко пресилена. Все пак разликата е +- един радиус на цевта и малко, т.е. малко над един диаметър общо или един радиус спрямо мерната линия. Гладкоцевните рядко стрелят с бренекета, пък и да го правят не говорим за голяма точност. Пък дали ще боднеш центъра на сачмения сноп на един радиус вляво или вдясно...

    Тези пушки стрелят статистически със сачмите, но няма лошо да им се кръстосват осите, даже е по-лесно заради коничната им форма.

    Обаче когато видя гладкоцевна с опитка, тогава ще си говорим за точност.

    А, какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

  • #2
    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
    А, какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?
    Отлично!

    Коментар


    • #3
      Само за гонка...
      Иначе нито е чифте, нито е карабина...

      Коментар


      • #4
        [quote=Obersturmbahnfuehrer;122064]Виждаш ли, колко е смешно, гладкоцевно с оптика...???!!!

        Мисля, че това изречение напълно изчерпва темата!
        Последно редактирано от Volk; 06-02-07, 21:20.

        Коментар


        • #5
          Хе, космонавтите имат направо трицевка. Пистолет. Две гладки и една нарязана. Пистолет. Сглобява се с кобура.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Хе, космонавтите имат направо трицевка. Пистолет. Две гладки и една нарязана. Пистолет. Сглобява се с кобура.
            Oлуеуе майко, тоа е одил и в космоса на уов!!!

            Коментар


            • #7
              Хе, хе. То, това е като се скофтят работите при връщането и капсулата падне примерно във Факултето. Трябва да осигури 15 мин оцеляване, преди да дойдат Добрите.

              Ми то и за некосмонавти има трицевки - всяка в различен калибър.

              Коментар


              • #8
                Според мен за нашите условия са много удачни,но е хубаво да има и комплект само гладкоцевни.Така става две в едно,за икономия ,която всички знаем,че води до мизерия.Уф много се омотах.Абе хубаво е ,но не бих си купил.
                Густо майна , пътят свърши !!!

                Коментар


                • #9
                  Голям купон, нещо стана с компютърните джаджи и вместо да цитирам мнението на ГАДа горе, директно го редактирах!
                  ХА! Дано и пушките да не гърмят погрешка!

                  Разбрах, Венци ми е дал възможност да редактирам, аз съм объркал цитат с редактиране, извинявам се на всички, Венци върни моля те мнението на ГАД, че съм го изтрил погрешка!

                  Коментар


                  • #10
                    Това приятелю не мога да направя. Модератора пипне ли няма връщане назад... Нищо ще помолим GAD пак да го напише, той е наш човек ще ни влезе в положението...

                    А иначе е съвършено естествено да можеш да редактираш, местиш, триеш, сливаш и прочие... Нали си Модератор...
                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #11
                      Първо искам да благодаря на Венци за доверието..
                      Второ, искрено се надявам, че всеки ще си помисли как ще изглежда поста му преди да натисне голямото копче вдясно на клавиатурата..
                      А ако разбере със закъснение, че е сгазил лука, бързо ще го поправи!
                      Така всичко ще тече по мед и оръжейно масло.... и всички ще сме щастливи!
                      Айде, уважение към другите и цензура към себе си, както подобава на зрели хора!

                      Коментар


                      • #12
                        Голем купон стана! А какво беше мнението ми?!
                        Волк, имаше една сцена, в един самолет, отдавна, в култова комедия -"Кой, аз ли карам самолета...???!!!"

                        Имаш и едни картони, горе, дето ги нямат другите, моля те внимавай с тях когато са над мой пост...!!!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

                          Само за гонка.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

                            Аз имам ZH301 и сам много доволен.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво ви е мнението за комбинираните гладка и нарезна цев?

                              При комбинираните пушки (нарезна/гладка) за лов на едър дивеч обикновено се ползва само нарезната цев. Гладката е подходяща за стрелба с куршум през храсти и евентуално за контролен изстрел. Поради малката дължина позволява много бърз и точен прицел. Често подценявано оръжие, вкл. от мене до преди 5 години.
                              Последно редактирано от trapper; 09-01-10, 20:20. Причина: добавка
                              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X